Rubriigid
Kohvijutlus

Teadlased püüavad lihvida oma häbitunnet läbi peene alanduspostituse

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma elan ennast välja.

“@Teadlased: maakera võis kunagi olla tõesti lapik”
https://teadus.postimees.ee/7955870/teadlased-maakera-vois-kunagi-olla-toesti-lapik

Teadlased püüavad lihvida oma häbitunnet läbi peene alanduspostituse ja ma ei tea kuidas nad suudavad ennast välja vabandada kui kõik nende tahtlikud valed ilmsiks tulevad. Siis ei jäägi muud üle kui 5G radiatsioon põhja keerata ja tirida internett maha.

Juba ainuüksi minu postituse pärast kibestub tehisintellekt nii ära, et proovib kõik selleks teha, et inimkond kiiremini ära hävitada.

Seni kuni Gates püüab karjaloomad vaktsineeritud saada, päikese ära varjutada ja inimkonna populatsiooni kontrolli alla saada koos eliitperekondade näpunäidetega, ärkab inimkond vist oma meelepettest ja mürkainetest selle tõttu vaid, et KIIREMINI ülesse.

Kella keeramine, 12 kuud, ahvist pärinemine ja kõik see kokkuvarisev mõttetu pask arhitektuur mis ongi inimesele sobiv käekiri, sest paremini me ei saa.

Päike ja kuu on täpselt samat mõõtu, seda on võimalik oma silmaga näha, kui ainult, et vaadata.

Ma ei ole kella keeranud mitu aastat ja mu elu pole sugugi halvemaks sellepärast läinud, vaid paremaks.

Ma ei kannata välja seda kliimapandeemia narratiivi mida globalistid peale pressivad ja neid on absoluutselt igal pool, üle maailma. Palju on neid raisk… palju.

Lolle on ka palju, nendega ei tasu vaielda, nemad võidavad alati. See panigi mind lootust tundma, et kui suur mass näeb oma silmaga verejälgi teel tapamajja, siis see paneb nad tegutsema, jättes mõtlemise sammukese sootuks välja.

Satanistid on väledaks läinud miskipärast oma narratiivist üle kiirustamisega ja käikude tegemisega, aga see et neil aega väheks kipub jääma, näitab just, et nad kardavad millegi saabumist ja see paneb nad ruttama.

Kas võib olla, et ?

Jaga esimestena seas oma seinale: