Rubriigid
Kohvijutud

Alex Jonesil oli täna külas huvitav saatekülaline David Icke

Jaga esimestena seas oma seinale:

Alex Jonesil oli täna huvitav saatekülaline kelleks oli ei keegi muu kui @davidicke ja nad said @infowars ‘i vahendusel otseülekandena omavahel debatti pidada.

Mida teie sellest arvate mis toimub? David Icke point oli selles, et tore, et maailmas toimub shift, aga me laskume jälle vasak-parem etendusse, et me peame seekord astuma ühe sammu kõrgemale, sinna levelile kus käib niitide tõmbamine ja sealt midagi oluliselt paremaks muutma.

David ise näeb välja nagu vana albiino reptikas ise, aga juttu mida ta kätega vehates räägib ei tasu pidada luuludeks, sest tal on väga hea võimalik ettenägevus asjade kulgemisest ja ohtudest millest keegi teine ei räägi ega julge isegi tunnistada, et mõtleks.

Võibolla on David’il õigus ja Elon Musk on samamoodi globalist ja teenib eliitperekondade huve. Lihtsalt hea müügimees. Võibolla mitte. Saame teadma.

Enamus ei mõtlegi, sestap ei taha ka tunnistada, et võimalik oht on reaalne kui see meile märkamatuks jääb, siis kasutatakse seda kindlasti ära, seetõttu rõhutas ta, et me peaksime kahtluse alla seadma inimesi nagu @elonmusk ja mõned teised.

Ta isegi @RealAlexJones ‘il ei lasknud rääkida, kuigi teine oli viisakalt vaoshoitud ja lubas David’il oma jauramist jätkata. See oli väga tark jauramine, üks huvitavamaid ja humoorikas ka. See saab olema minu jaoks ajalooline moment.

David Icke on oma ajast eest ja kahtlemata natuke kibestunud sellest, et praegu ilmselgesti formeerub uus oppositsioon mis seab kahtluse alla uue maailma korra loomisel osalevad globalistid. Ent David Icke on justkui kõrvale jäetud, kuigi kõik see aeg mis ta oma nooruse kulutas sellest rääkides, võetakse paralleelselt üle veidikene teises võtmes, ilma temata? Ju ta tahtis sünkroniseerida oma rolli sellesse gruppi ja et ka tema saaks ikkagi osa sellest maailma uues suunas muutvast grupist. Tema püüdlus leida oma positsioon selles kõiges on minu meelest õnnestunud. Ta seab kahtluse alla õigeid küsimusi.

Kas tal on õigus Eloni osas? Mis on järgmine käik?

Seda näitab aeg ja kas me saame kuulata ja näha kuidas @elonmusk tuleb seletama neid argumente mida @davidicke esile tõi. See on väga tark debatt ja kahtlemata tuleb see lollus läbi teha, et meel saaks kindlam olla või rohkem kahtlevam.

See on Podcast mida tahaks kuulata küll. Kes teab mis siin toimub… põnevad ajad.

Jaga esimestena seas oma seinale: