Rubriigid
Kohvijutud

Inimesed omastasid kõik mis siia alles oli jäänud enne suurt kataklüsmi.

Jaga esimestena seas oma seinale:

See algas kõik siit ja enne seda oli kõik meid ootamas. See maailm ei kuulunud meile ja me ehime ennast praegu võõraste sulgedega.

Kõik tuli ümber kirjutada ja generatsioonide kaupa õpetati valet ajalugu, et amneesiasse sündivaid inimesi narratiivi uskuma panna, kollektiivselt.

Võeti tiitleid ja valeau ehitiste üle. Kõige suuremad šarlatanid olid need kes olid nõus enda nimele võtma nii kunsti, arhitektuuri kui ka kõike muud. Need olid lihtlabased patuoinad ja ei muud midagi.

Enamuse arhitektuuri osas oleks niivõrd raske olnud inimesi uskuma saada, et keegi meie seast võinuks seda võimeline ehitama ja sellised hooned tuli hävitada, ent järjest rohkem hävitati kõike mis vanast ajast alles jäänud oli ja kõik selleks, et kontrollida nende narratiivi ja masside üle võimutseda.

See on kõik ülesse ehitatud valedel ja võimujanul.

Maa peal oli õitsenguaeg ja kõik oli tasuta. Nüüd on kõik valetatud vastupidiseks, kõik maksab ja hinnad muudkui tõusevad.

Mida see kõik meile õpetab on see, et mitte miski siin ei kuulu algupäraselt meile ja kes nii arvab või väidab on valelik šarlataan ja võimuahne satanist.

Iidne tsivilisatsioon läks kaotsi pärast kohutavat tuumakatastroofi mis hävitas pea kõik. See mis alles jäi on kübeke vanast tsivilisatsioonist.

Kui maailm vaikusesse vaibus pärast suurt kataklüsmi, siis saadeti meid üle maailma laiali, et rahvastik kasvaks ehk toimuks populatsioonikasv. See ei olnud üldse kaua aega tagasi. Tuhat aastat on meie ajaloole otsa keevitatud.

Tööstusajal oli kõige vägevam elada, sest kõik saabusid siia ärimeeste ja leedidena ning kõigil oli võrdselt võimalus endast märk jätta.

Kes tahtsid, need hakkasid leiutajateks ja kes soovis võis võtta omale arhitekti tiitli, see oli kõik täpselt nii nagu keegi soovis ja pidi lihtsalt eliitperekondade kinnituse saama, et selliselt see uude ajalukku saaks ka kirjutatud.

Tegelikult oli kõik siin juba olemas, avastamiseks. Kõik kes siia tulid uhketes kaabudes ja kleitides, pidid kasutama hobuseid ja vankreid kuniks nad suutsid aru saada mis tehnoloogia oli selle kõige sees peidus ja elu sai paarisaja aastaga mugavamaks minna.

Mis puutub meisse, siis meie sündisime siia täiesti teadmatuses ja pimeusus, et ajalugu mis meile on räägitud on tõene, aga see on sulaselge vale.

Praegune inimkond elab eelmise tsivilisatsiooni jääkidest. Vatikan teab seda kõige paremini, nemad kes nad võtavad jumala nime suhu sealjuures ise vastupidi teenides kedagi sootuks teist.

Kord tuleb aeg kus tõde tuleb ilmsiks ja saagu rahu kõik need hinged kes valede katte all hukkusid.

Nende tõde on pärandatud looja enda poolt.

Jaga esimestena seas oma seinale: