Inspiratsiooni allikas – Südamerahva loomine

Saagem inimeseks. Need kes akumuleerinud varandust, neile pigem on see tasakaalustuseks. Missiooniks on võetud kirjapilti panna visioon paremaks eluks ka neile keda tavaliselt ei kuulataks. Mitte keegi ei ole süüdi ebavõrdsuses,ei rikkad ega vaesed, vaid kõik on suhtumise, käitumise ja tegutsemise taga.

Druiidide maailmaruumist pärit, keldihingena ja Eestlasena, tunnen kirge panustada just oma kodumaa vaimsusesse. – Alan Durier

Depressiooniga tegelemine

Olenevalt teadvuse pimestumisest saame alustada täiesti algusest iga inimesega. Vaimne käib eesotsas materiaalsega. “Raha pole oluline” kuuled Sa kõige rohkem neilt kellel seda juba on. Võtab mõtlema?

Soovitusi niipalju, et justkui hoida poliitikast eemale, aga jälgida õiglustundel kõike toimuvat samaaegselt. Kõige selle käigus ära kaota enda iseloomu, tahtejõudu ega põhjuseid miks Sa valid olla eeskujulik kodanik. Eeskujulik kodanik ei pea ilmtingimata kõigile meeldima, aga ometi ta meeldib. Selles eelmises lauses on vast kõik iseenesest mõistetav. Ole abivalmis, toetav ja kahtlemata julgustav kõikide teiste osas. Naerata võõrale ja tee tema hing nägijaks.

Elementaarne viisakus, sisemine vägi ja külluse jagamine. Raha kui energia mida peab olema igal kodanikul toimimiseks.

Kui tihti me tõeliselt tunneme kuidas teised inimesed meile eeskujuks on? Mis tuleb selle kõige vahele? Raha?

Keegi ei tunnista, et kogu matriaalse maailma suurim probleem on raha puudumine. Raha on energia. Nõme.

Oleme lõpuni ausad, et enne ei saa mitte üks hing rahu, kui materiaalsed eluks vajalikud tingimused pole tagatud. Tunnistame näiliselt, alustame algusest.

Tasuta Elekter ja Vesi

Elementaarne mugavus

Eluks hädavajalik elekter peab olema tasuta, aga samas tarbimine reguleeritud. Mõistame, et jutt käib konkreetsest lahendusest muuta oma elu mugavamaks läbi elementaarse limiidi.

LED lambipirnid kasutavad vähem elektrit. Tingimusel, et iga inimene soetab endale ise soodsad lambipirnid ja laseb üle kontrollida elektrisüsteemid ning tarbimisharjumused, et tagada võimalus sobituda tasuta energia programmi. Kes tahab kasutada rohkem elektrit kui vajalik, siis loomulikult on võimalik ettevõtjatel pakkuda konkurentsibaasil hindasid.

Ettevõtjad saavad toota päikeseparkide näol energiat ja müüa seda otse tarbijateni läbi riigipoolse reguleerimise ja kindla tariifi alusel, ehk siis riik kogub edaspidi oma varanduse firmadest, väikeses vahendusosas ning jätab väetid inimesed täiesti rahule kuniks me aitame neil kasvada maksevõimeliseks kodanikuks stressivabalt. Alamäärade reguleerimine.

Päikesepaneelid peaksid olema võimalikud kõikidesse maakohtadesse, millistes tingimustes neid kampaaniaid korraldada, see selgub tulevikus.

Tasuta Joogivee olemasolu +

Salv; ja Puurkaevude ehitus, allikavee vedu ja vihmavee kasutamine. Firmad pakuvad lahendusi, tarbijad saavad omale kodukohta joodava vee. Tingimusel, et ei larista.

Eetermaailma elustamine

Iga õige eestlane teab, et tema persetunnetus on teda mitmeid kordi elus surmast päästnud. Seesamune instinktne objektiivne mõtlemine tuleneb samast allikast.

Oleme täiesti läbipaistvad ja mõistame rääkida asjadest nii nagu need tunduvad, aga ka nii kuidas need esmapilgul sugugi midagi ei tundu, aga mida annab tunda.

Kodukoht, haritav maa

Igale elanikule maatükk. Riigil on piisavalt maad, et jaotada väikesed jupid maad kõigile kodanikele. Iga kodanik teab ise mida omal maal teeb ja kasvatab.

Ajukeskus & terapeudid

Kõik saab alguse mõttest. Inimene on programmeeritud tundma hirmu ja vastavalt kaitsma ennast, luues blokeeringud teadvuses mida nimetatakse traumadeks. Inimene ei usalda ennast olemasolevas süsteemis teistele avanema, aga see on võimalik.

Senikaua kuni tahtejõudu jätkub, ei tule keegi visiooni võtma, mis kord hea eesmärgiga.

Iga inimene saab antud platvormil valida millist muutust maailma heaks kaasapanustamisega luua.

Lahti kirjutamisele tulevad teemad, millest lihtsalt peab läbipaistvalt kõnelema.

  • Inimese elu ümbritsevate lähedastega: Suhtevägivallad – lahendused. Kontrollimine – lahtilaskmine. Enda elumissiooni avastamine – võimaluste loomine.
  • Ebavõrdsuse tasakaalustamine – võlgade kustutamine ja ühiskonnasõbralik tarbimis-taaskasutus süsteemivalem. Kodanikupalk ja abivalmis käitumiseetika teiste osas.
  • Maal elamise põhimugavuste loomine – kodanikutalgud. Toidu kasvatamine ja selle hoiustamine pererahva jaoks. Lastele haridus iseseisvaks hakkamasaamiseks.
  • Keha liigutamise saladused ja nipid, et hoida end tervena. Toksiinidest vabastamine, harjutamine tervislikuma elustiili suunal. Tunnustusprogrammid. Tasuta Saunad ja SPA’d.
  • Ettevõtluse ümberkodeerimine selliselt, et see oleks kõigi hüvanguks ning läbipaistvus on kõige selle võtmesõnaks. Kes tahab teha päriselt head, peaks saama selleks kõik võimalused ja suurema edu korral tuleb liigne kasutus suunata järgmisele lahendusele kõigi heaks.
  • Hoia poliitikast eemale. Kõige selle käigus ära kaota enda iseloomu, tahtejõudu ega põhjuseid miks Sa valid olla eeskujulik kodanik. Eeskujulik kodanik ei pea ilmtingimata kõigile meeldima, aga ometi ta meeldib. Selles eelmises lauses on vast kõik iseenesest mõistetav. Ole abivalmis, toetav ja kahtlemata julgustav.