Rubriigid
Kohvijutlus

Kohvijutlus: Enneta Voldemordi käigud, Eestlane hoia kokku!!

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kas on see kirjakunst mis kakub inimest lugema edasi, või on see midagi muud mis kõnetab, sest see mis kõneainet pakub, on nii tervislikult sarnane mõista ka teisel inimesel?

Kas võib olla suurem tõde väiksemas vales see, et inimene tahab olla vaba ja otsustada enda elu eest ise? Kas on kedagi kelle väljendust ihkab süda jagama, et lootuses on teisi sarnaselt mõtlevaid veel?

Kuidas väljendada ennast selliselt, et kirjapilt on rõõmus, kui teema millest sõnad välja karjuvad on kohutav!? No vast siis muud üle ei jää, kui et rahulikult kohvi rüübata, kuniks veel saab ja kirja jätta endast, ütleme et siis ennustuse, mis tegelikult on selgelt-läbi-nägemine sellest mida varjudes tegutsevad jõud teha proovivad.

Inimene kes kaitseb oma lähedasi ja ennast, surmani, oma kodus, on kangelane. Täname kõiki neid kangelasi kelle maale ja elule tuldi kallale ning kes võitlesid lõpuni oma vabaduse eest seal kus oli tema ruum ja kodu. See jääb alati õigustatuks kaitseks ja jumal märkab.

Aga sõda pole nii lihtne. Palju ülekohut saadab kardinate taga toimuvad teod. Ei soovita kellegile neid klippe õudustest mis filmideski ei näidata.

Me kõik teame mis on holokaust, sest lapsena kuulsime sellest. Me teadsime, et see oli nii kohutav stsenaarium, et sellest räägiti, et sind harida, aga sellest ei tohtinud rääkida, sest see oli nii kohutav.

Nimetame seda stsenaariumit voldemordiks. See on Genotsiid. See on midagi mida inimene ei hakkagi ilmselt kunagi täielikult mõistma, et miks sellised asjad juhtuvad. Seekord proovime robustselt ausalt sellest rääkida, sest teisiti enam ei saa.

Inimesed kui lihakehad, käivad tööl ja on valuuta mis hoiab süsteemis koos majandust. Nagu teate, siis majandus on kukkunud kokku, sest raha prinditakse juurde, ja suured valitsused kõik toimivad laenude jõul. Riigid on massiivselt võlgades, iga inimene peaks aru saama, et nii suuri võlgasid ära maksta ei jõua keegi.

Inimesed käivad ikka tööl… inimene muud ei mõtlegi, et perel oleks kõht täis ja uni hea, kui elu lubab, raha rohkem, siis dormeo madratsil mõnusa suure teleri taga puuksu ka rõõmust lasta.

Need ajad on möödas. Mitte miski ei kesta igavesti. Tahaks, et koguaeg oleks hea olla, aga nii ei saa. Inimesed on erinevad, aga meil kõigil on omamoodi raske. Kes hoiab enda teada, kes käib kirikus ja kes räägib oma raskustest, aga meil kõigil on keeruline.

See on inimeseks olemine, me tulime siia kannatama, aga meil on ka palju head, sest ilma selle heata ei oskagi näha kui kurjaks kõik minemas on, see on võrdluseks. Meil lubati mõnda aega mõnusasti mullis elada ja ainult selleks, et me koguksime energiaid, mida me nüüd siis endast välja lubame, see imbub meist välja.

Apaatsuse näol, tundetus on igapäevane noot selles orkestris ja meil on selliselt vedanud, et trummid ja raskemad plaksud on meist tagapool, et see meid veel ei ehmata, aga ka see võib varsti juhtuda.

Sõda ei ole ilus vaadata. See on kohutav. Inimesed sõjas tunnevad surmahirmu ja tühilootust elada. Inimesed kes saanud lahinguväljal haavata tunnevad täieliku üksindust, mahajäämist ja agooniat.

Sellised hinged enamus ei leia rahu, sest nad ei ole ära teeninud seda, nad ei saanud eladagi. Muidugi meie ei oska selle koha pealt muud öelda, kui et kes ise sõdima minna ei soovi, need tõesti, teadlikult, on ohvrid kes sinna saadetakse.

Kellegi teise eest kogema kõige hullemat tunnet, tundeid ja hirme. Ja sellest ei räägita palju. Ei räägita kuidas inimesi koheldakse, piinatakse ja tapetakse aeglaselt. Sest tavaline karjaloom ei taha ka teada mis tapamajades toimub, aga üks päev nad sinna satuvad.

Sõnad annavad edasi seda mida silmad ei soovi näha, ega kõrvad kuulda. Keegi meist ei soovi näha kuidas süütuid inimesi alandatakse läbi surmapitseri. Sadism on saatanast, see on tõeline kurjus ja mitte miski selle vastu ei aita, ei üksi kallistus.

Kui inimene kuuleb esimest korda sellest mida vangilaagrites sõja ajal tehti, normaalne inimene kohkub, no ka mitte ainult laagrites, jääme hetkel sinna mastaapi, et oleks üldse võimalik kirjeldada neid kohutavaid asju mis tõelised. Ja see on jäämäe tipp sellest.

Kaua oleme elanud pea liiva all, ignoreerides, et kurjust ei ole olemas, või et on aga kuna see meid ei puuduta, siis ei tasu sellele keskenduda. Kui kurjus on ukse taga, ta ei koputa, ta marsib ootamatult sisse ja veab kõik juukseidpidi endaga alla kaasa.

Sellepärast head inimesed peavad ennetama ja vaimselt valmistuma, sest see annab vähemalt mingi võimaluse olla valmis ootamatusteks.

Ole valmis kõigeks ja mitte millekski, praegu on mõlema jaoks sobiv aeg ja paremat aega selleks ei olegi. Ära usalda pimesi ainult seda mida sa meediast kuuled, sest kõik mida sealt loed, pead arvestama sellega mida seal kirjas ei ole. Nii vähe saad ju ikka vastu tulla oma enda mõtte ja südamega? Persetunnetus on veel olemas!?

Ei taha ju ainult vinguda ja hirmudes elada, midagi peab ju ette võtma, aga kuna meid on nii palju ja me kõik harjunud elama omaette, siis me omavahel väga ei suhtle, vaid suured massid kuulavad väheseid ja ootavad edasisi käike, aga kas see ei meenuta sulle kontrolli alla jäämist? Sipelgapesa, täielik kontroll, süsteem.

See et Kennedi maha lasti avalikkuse ees, tekitas hirmu tervele inimkonnale juba eos. Juba see oli kõva niiöelda vundament nendele, kes püüdsid enda võimu kehtestada. 2029 vist oli see aasta kui saladus ilmsiks pidavat tulema, declassified documents jne… aga teate isegi, et 2030 aastaks on uus maailma kord sätsestanud oma finishi… seega keda enam siis kotib see tõde.

Kusagil on Kuninganna Sipelgas!? Su kuninganna on su kõrval, su ema, või elukaaslane või õde, mitte keegi teine kusagil võõras kellele Sa üldse korda tegelikult ei lähe.

Mida lihtne inimene tahab? Kohvi rüübata, puhata ja muusikat kuulata, saunas sõpradega käia, vees ujuda, päikest võtta, linnulaulu kuulata, veesulinat jälgida, külma vett näkku panna ja teate isegi neid ammuseid tolmu kätte jäänud tegevusi mille jaoks enam aega pole…. Mis juhtus? Vaatame siis mis juhtus, käime ajaloo läbi nii nagu see ennast praegu kirjutamas on….

Ja pange tähele ka seda, et ajalugu on pidevalt muutumises ja ümberkirjutamises, ajalugu pole lineaarne ajajoon mis jääb alatiseks samasuguseks, see muutub, sest see jätkub.

Ja ajalugu on kahtlemata, minu uskumuse kohaselt, milleks mul on täielik põhjus, et see pole mitte ainult täpne, vaid lausvale. Me pole siin isegi mitte kahte tuhandet aastat olnud, vaid pigem tuhat.

Kuu peal pole keegi käinud, sinna ei saa minna, see on plasmakeha ja kui väga hoolega kuulata Buzz’i (astronaut) ülestunnistust meedias, siis ta selgelt korrutab mitmeid kordi, et ta ei käinud seal, vaid see oli külma sõja pärast loodud rallisõit.

Talle ei makstud isegi suurt raha selle eest, kuid vaikima ta muidugi peab, aga selgelt on näha kui raskelt see valetamine talle mõjub.

Kord tuleb aeg, kus see tõde tuleb ilmsiks massidele. See pole nii oluline, sest selliseid lavastusi on teisi veel, mitte ainult kosmos mida pole olemas, vaid on vesi ja dinosaurused ning kõik muu.

Arhitektuur, see oli siin enne inimest. Me tulime, linnad olid tühjad. Suur uputus oli tõeline, ja kui palju imelist on peidus liiva, jää, vee ja mullapinna all võib vaid igaüks ise ette kujutada.

Tulnukad on interdimensionaalsed, neid võib kohelda kui deemoneid, sest nii on see natuke õigem. Nad elatuvad puudustest mida nad ihaldavad täita kohutavatel viisidel. Sealt tulevadki meile pedofiilid ja sadistid, psühhopaadid ja kõik sarimõrvarid. Need kõige hullemad inimeseloomad on kõik pandud võimule.

Meie ainuke võimalus sellest rohkem teada ja kaasa mõelda on tänu neile psühhopaatidele kes oskavad mõelda samamoodi, aga kes on sellest väljas ja tänu sellele, et nad välja on ka jäetud, et neid pole võimalik ära osta, siis nad jagavad seda mõttelaadi, mida tavaline inimene mõelda ei süvatse.

See, et tavaline inimene nii ei tee, ei tähenda, et nemad seda ei teeks. Kahtlemata teevad ja pikka aega juba. Nüüd lähme sügavamale ja vaatame mis siis praegu täpselt sünnib ja kus maal pimedus on.

Pimedus on seal maal, et meil on sõda. Sõda toimub paljudes kohtades ja viimaseid suuremaid kombitsaid näeme enda riigi naabruses juba, see tähendab, et see on jõudmas siia. Sõnad aitavad kirja panna seda mida keegi ennetada ei taha või lihtsalt ei oska.

Teeb lihtsalt olemise kergemaks, sest kui üks lollpea suudab nii selgelt näha mis toimub, siis on lihtsalt alavääristav hiljem kui kõik on juhtunud, et need kes pidanuks õigesti ennetama, ei olnud seda võimelised tegema, see näitab nii mõndagi neist, elagu siis selles.

Kõigepealt peame mõistma, et ajalugu on elav ja kõik sõjad on vanast ajast tänase päevani aktuaalsed, jätkuvad ja tulevad peidust välja, see pole mingi uus konflikt. Ei taha muutuda agressiivseks või õhutavaks, seega proovime rahulikult analüüsida ja mõelda, kasutada teisi nimetusi, et las igaüks oma südame järgi ise tunneb millest või kellest võib jutt olla.

Riike on palju, suuremad riigid on ka teada. Meie oleme väike riik, aga me oleme suure riigi haru. Millise suure riigi, see pole ka veel täielikult selge.

Kolooniate kaupa armastab üks suur riik laieneda kõikjale kuhu võimalik, sest nii on ajaloos alati nende puhul see olnud. Ja sõdurid on selle riigi suurim väärtus, sest neile on tehtud väga korralik massipropaganda, see tähendab seda, et nad usuvad siiralt, et nad lähevad võõrale maale ennast ja oma pere kaitsma, see on lausa auväärne.

Tegelikult see on hirmus ja kohutav kõigile, inimest ei tohi manipuleerida ega käsutada sõdima, kui kellegil on konkreetselt mingi isiklik vimm või konflikt, läheb see inimene või liider seda asja isiklikult lahendama, mitte ei saada armeed peale.

Nii maailm ei tööta. Ma saan aru. Olgu… kaval eks… sellest ei saa rääkida, seda ei saa lahendada…. Jääb igaveseks pooleli ja nii on eks!? Vaatame teise nurga alt siis….

Miks inimene läheb teiste sõdasid sõdima? Sest ta on armees. Sest talle avaldatakse survet. Sest ta peab. Sest see on tema kohus. Selle koha pealt peab igaüks ise mõistma, et sõda ja armee pole inimese jaoks sobiv koht, arengu mõttes.

Hing ei saa areneda nii, see saab haiget ja muutub pimedaks. Iga hinna eest peab vältima seda ja ainuke kord kus inimene peab sõdima on siis kui ta on seismas enda eest kui tema maale tullakse tapma ja vägistama. Ilmselgelt on vaenlane see kes tuleb sinna kuhu tulla ei tohi, võõrale maale, relvade ja tahtmisega midagi võtta.

Emotsionaalsus on võetud sihikule. See on läinud liiga kaugele. Ühed saavad mehiselt kohutava elamuse läbi siit ilmast lahkuda, teised jäävad täispuhutud õhupalliriietes kontsakingades edvistama, enam ei tea kumb saatus hullem.

Kui saaks öelda lihtsalt EI ja kõik lõppeks. Näiteks, et võtad selle väärkäitumisel kratist kinni ja sakutad paika. Rebid juustest kuni hinded kõik viied.

Oleks see nii lihtne ka suures pildis… aga ei ole. Suuremas pildis meil on erinevad paktid ja lepingud ning äridiilid…. meil on riikide vahelised kokkulepped ning kes päriselt suudab aru saada, et see suur liit pole kuskilt mädanema läinud?

Kes suudab kinnitada, et kõik need kes seal liidus riiki esindavad, on jäänud ustavaks rahvale? Ma ei tea, ei oska öelda. Paneb mõtlema… sest minu kuri plaan kui ma sooviks, näeks ette seda, et ma ostaksin kõik need riikid esindajad ära. Ma oleksin halb inimene, aga ma oskan mõelda nii. Kas see on tõesti võimatu?

Kes vähegi on kursis teab miks Prints Andrew ennast avalikuse eest varjab, ta on ehe näide, üks ma ei tea kui paljudest kes sattus väljapressimise ohvriks. Kas president on puutumatu selle koha pealt? Eks igaüks võib ise otsustada… vaja mõelda.

Või usub igaüks, et pühakud juhivad suuri masse? Et see pole võrk, see pole äritsemine ega diplomaatiline suurem organisatsioon? Uskumatu kes suudab nii pimesi uskuda, et valitsevad jõud meie pärast nii palju vaeva näevad ja muretsevad.

Sellepärast oligi nii kärmelt 5G interneti lahtirullitamine edukas ettevõtmine. Kindlasti oli nuts tasku ka märkimisväärne, sest ma mäletan, et enne pandeemiat ei suutnud tehnik nädala jooksul tulla internetti sisse panemagi.

Nüüd siis oli üle maailma korraga see mastitamine käbekiirelt teostatud siis kui kõik kodus pidid istuma. Ainult netipaigaldajad olid privileegi saanud õues tööd teha.

Ütlen ausalt, et 4G internett oli kiirem kui 5G internett. See pole üldse mingi interneti küsimus algusest peale olnudki. Ja siis ega need isesõitvad autod samamoodi, kui palju meist seda lubada endale saavad? Natuke vale ajastamine praegu… eriti kui mingi surmav viirus kuskilt laborist lahti lasti… muretsevad nemad neti pärast!? Palju siin ikka mõelda on vaja.

Meil on terve maailm täis maste, mida nimetatakse 5G antennideks, aga mida mina nimetan trooja hobuseks. Sest mina olen ajaloost õppinud ja see on täpselt samasugune stsenaarium, ma ütlen. Ja ma ei saa mitte kui essugi selle vastu üksinda teha ära.

See on jälgimissüsteem ja lisaks sellele ka midagi muud, see on potensiaalne oht nii julgeolekule kui ka inimese tervisele ning elule.

Kui sealt ei tule kohe suunatud tapakiirgust, siis saab seda kiirgust lahjendada või teha üldse nii, et need sagedused häirivad rakke (millest me oleme loodud ja mis me oleme), tekitavad rakustressi ja hävitavad immuunsust mis muidu kaitseks meid kõige eest mis vaja.

Nüüd inimesed tunnevad nõrkust, tervisehädasid ja apaatsust, sest need sagedused rikuvad harmooniat. Tekitab emotsionaalseid häireid jms.

Ja aru ei saa, miks on neid kes kaitsevad seda tehnoloogiat, oskate te kaugemale mõelda kui oma modem? See on sitt tehnoloogia, leidkem parem viis, las olla kaabelinternett, need kes mastid ülesse panid, võtku need kohe maha ja ma luban, et nähtmatu viirus on kadunud, vähemalt neil kes pole ennast vaktsineerinud.

Aga ei… see ei käi niimoodi. Ma olen täiesti kindel, et valitsevad inimesed teavad ise ka seda, keegi ei saa olla nii loll, et ei paneks pilti kokku mis toimub. See ei anna ka mingit lootust ega…

Kui vanasti inimesed veeti rongiga laagritesse ja tapeti ära, siis kas nüüd peab just rongi kasutama? Meil pole veel Rail baltic valmiski… lihtsam on vaktsineerida eksperimendi korras tundmatuid aineid oma organismi, ja ei tohi arvamustki avaldada ega… kohe tullakse kaitsma seda, kuigi nüüd see on juba kõigile selge mis toimub.

Samas… 5G antennid jätkuvalt on üleval. Jätkuvalt peab süstima aineid organismi, kuigi need kes vaktsineerimata, elavad, ei kurda ega vingu millegi üle… aga vinguvad need kes vaktsineeritud… nemad on nii agressiivselt mures nende tervise üle kes ei taha sellest midagi kuulda ka mitte! Huvitav miks.

Üks hetk ei ole see enam neile vähestele sunniviisiline vabatahtlikus, vaid hakkab nõiajaht pihta. Need vähesed inimesed kes üldse veel saaksid inimesi aidata kes ennast meditsiini patendiks loovutanud, ka need peaksid kaitsma enda huvides neid kes tõde paljastavad.

Mina ei ole üks neist, ma ei oska midagi paljastada, aga mul on palju küsimusi ja nõudmisi, millele vastust ei tule. Kas me saame ennetada järgmist jätku sellest mis kord jäi pausile?

Kas me saame lõpetada enne kui on hilja? Kas te kujutate ette ka kui sujuvalt inimkonda vähendatakse ja need vähesed kes alles jäävad, mis neist saab… see on veel hullem. Inimene ei vääri seda, inimene on hea, kui ta tahab seda olla… kas Sina tahad olla hea? Kas Sa oled valmis proovima? Kas Sa oled valmis selle nimel surema?

Kui Sa oled siiani puhtavereline ja Sa oled elavate kirjas, siis kas Sa ei tahaks surra samasuguselt? Ma ütlen, et see on Sinu otsus. Pole õige, et kamp vanamehi messia kompleksiga maailma endaga kaasa tahab viia. Ma mõtlen Bill ja Fautshh ja teised…. Soros käis Draakulaga koos põhikoolis.

Võibolla lihtsalt laseks rahus inimestel, maa lastel, areneda ja kasvada… ja päikest näole võtta, ei taha neid keemiapilvi päikesele ette enam. Aga mida mina ka tean mis hea…

Ettepanekud, kui mul oleks häält, teeksin ma järgmised:

  1. Kaabelinternett sobib ja on piisav. See on väga kiire, me elame EESTIS! 5G antennid maha. Ma kinnitan, et kaabelnett oli ülikiire ja kui probleem laiendatakse tehnika ja tehnoloogia alla, siis kellele on tarvis, et külmkapp teab paremini meie mõtteid kui meie?
  2. Metsa maha võtta ei tohi enam. Las kasvab. Hapnikutase kupli all tõuseb ja hingamine, õhk ning tervis on parem.
  3. 15-minutilised linnad eestis on keelatud! Seda võib ainult võtta kui vangilaagreid mis piiravad inimese õiguseid ja on uue maailma korra uus viis inimeste privaatsust piirata ning veel hullemaid asju ette võtta. Eesti on piisavalt väike koht, pole meil vaja kitsendada mitte mingi alusega inimeste vabadust rohkem! Sõidame bussiga, jalutame või laseme sõbral end hesburgerisse viia. Pole probleem! Miks tekitatakse probleem!? Tahad isesõitva autoga sõita, mine Lätti.
  4. Vaktsineerimine ei tohi iial muutuda nõiajahiks, kus vähemuses olevaid puhtaverelisi hakatakse jahtima, neid alandama või maha tegema, suruma neile seda peale või hullematki. Puhtaverelised on tõendus sellest, et suur vale on käimas, ainult aeg näitab!
  5. Inimesel peab olema tema oma kodu! Pangad ei tohi inimestelt kodu ära võtta. Igale inimesele kodanikupalk, ajame kõigile jalad alla, anname kõigile väikese jupi maad ja las igaüks hakkab ise toitu kasvatama ning kes seda ei taha, läheb kolib Lätti!
  6. Elektrihinnad peab tooma alla! See pole raske, vaid seda tehakse meelega, et hinnad on kõrged, sest tegelik probleem on selles, et suured rahad on mängus krüptos. Krüptokaevurid kasutasid odavat elektrit krüptokaevandamiseks… sealt ka rahvale tilli näitamine elektrihindade arvelt. Elektrilevi võtab alati poole tarbitud näidust, seega peab lõppema tasuta raha jagamine, eriti veel ajal, kus inimesed kannatavad nende hindade käes. Elekter tegelikult on täiesti tasuta energia, see pole enam saladus, aga kui asi kohe ära ei lahene, siis ei tohi teha nii keeruliseks igale inimesele võimalus päikeseenergiat koguda oma tarbeks! Kõigile päikesejaamakeskused, igale kodule üks, et inimene saaks puhata sellest pasast mis käinud pikalt juba!
  7. RMK puhkemajad võiksid olla rannaäärtes koos saunadega, et inimesed saaksid ennast karastada aastaringselt. Massaaz ja SPA on elupäästvad järgmised trendid oma sektori poolest. Teeme inimesed terveks ja pole vaja enam haige olla. Depressioon on köömes selle kõrval mis tegelikult praegu on…. inimese elutahe ja tahtejõud tuleb särama saada. Anna inimesele rahu, armastust ja karastamist läbi looduse ja inimene on parem versioon endast.
  8. Peame ise kanasid, et muna oleks natukenegi parem kui see mida me ei tea mis tegelikult olla võib. Kui võimalik, mõtleme kuidas saaks rohkem puuvilja ja juurvilja Eestis kasvatada ning vähendada liha söömist, muud suurt ei peagi alustuseks.
  9. Õpime kasutama jäätmeid looduses õigesti. Igasugune orgaaniline jääk on komposteerimisel mullale kingitus. Mulda ei pea väetama ainult läbi sõja.
  10. Keelame välistegurite kaudu tulnud õudused. Inimesed on täitsa segaseks läinud oma sookahtlustega… kellel on üldse aega kahelda oma soos!? Probleem pole neis inimestes, probleem on milleski muus, süsteemis või sotsialiseerumises. Meil on meesterahvas ja naisterahvas… kui mees käitub naiselikult, siis see on iseloomu taga kinni, kui vastupidi naine käitub nagu mees, siis samamoodi… sellega peakski asi piirduma.

Ja oleks kummaline kui minuga midagi juhtub, et elementaarseid faktoreid julgesin nimetada… See on tõde, selle eest tapetakse, see ainult tõestab kui vähe on vaja kahelda milleski.

Vast keegi valitsuses omab inimesele kombeks saanud südant niivõrd, et nõustuda mis on heatahtlik inimestele ja tunneb eestlase vaimu, teab kõike seda mida eestlane soovib, sest on ise ka osa ning kaitseb eestlast halva eest, sest põhiseadus sätsestab nii ja see on igavesti vankumatu.

Miks peab koguaeg mässama raha pärast? Kui raha on kõigele probleem, on see ka lahendus. Lahendus oleks kui kõigil oleks raha, aga kuna ainult vähestel on raha, siis suuremad massid kannatavad, see tähendab et statistiliselt on rohkem kannatust kui lahendusi, rõõmu ja energiat, sest raha on energia.

Sellepärast rahvaid vähendataksegi, viisakalt öeldes. Keegi ei taha meiesugustega tegemist teha kui kõik käes, varad ja rahad. Nüüd on neil pidupäev ja perversuste vikerkaar, ülejäänud massid ei suuda siis oma häält selgeks teha? Tõesti nii on.

Raha ongi probleem. Mul on endal vereliinis selline inimeselaadne olend täitsa olemas kes istub oma rikkuse otsas üksinda ja vihkava olemisega kõigist halvasti arvab. Raha hävitab.

Ja no eks igaüks ise ka teab, et probleem pole inimestes, vaid süsteemis mis on korruptsiooni täis ja enne see ei lõppe kui iga riik tuleb kainele mõistusele ja lepib kokku selles, et dollarit on nii palju prinditud, et see ei ole jätkusuutlik ning iga riik võiks oma riigi siseselt toimida, miks mitte kroon tagasi tuua!? Miks mitte!? MIKS?

Tegelikult oli see kroonijutt hea viis kinni sellest võtta eks… aga kui ma siis kohe ütlen, et kroon pole ka lahendus. Lahendus oleks ilma rahata hakkama saada, tarbimisele suunatud ühiskond ei ole jätkusuutlik.

Lahendus on käepäraselt lihtne. Selle asemel et masse hukata, sest neist pole sentigi tolku, hakkame tõestama ennast iseseisvalt. Tööl käimisest ei tule juttugi, sest kellel selle jaoks raha jätkub, et tööl käia… ära peab ka elama.

Seega anname rahvale maad ja seda ei saa seaduste järgi maha parseldada mitte kellegile. Nii ei teki ebavõrdsust. Reguleerimise tehnikad on head ja kui ise oma peaga ei oska, siis tehisintellekt aitab meeleldi eks. Aga tehisintellekt peab piirduma teksti-baasi wikipeedia programmina. Meile pole vaja arvutit mõtlema meile peas.

Hakkame ise hakkama saama!? See pole oluline või!? ON! Aitame igal inimesel hakkama siis saada. Alustuseks näidakse suhtumist. Energia on tasuta, kõik helged pead kes leiutasid ja tõestasid, hukati, aga see ei muuda tõde vähimal määral.

Koguge tikke ja küttepuid. Kel korsten, sel vedanud. Mul on õnneks veel neid vanasid tikupoisi ja viikingilaeva tikke alles. See väävlilõhn on täielik lapsepõlv. Soovitan kui kusagilt veel saab, endalegi kasvõi toos osta.

Mul pole ka selle vastu midagi, et väikesed riigid kokku hoiavad suurema agressiooni puhul, aga pole ka õige et üks suur riik kõike juhendab, sest kes teab mis on nende kavatsused!?

Ja ma olen veel lihtne inimene. Milles on minu süü!? Kas see jutt on keeruline mõista? Kas midagi on liiga üle paisutatud?

Ega viimasele ju vastust anda ei saa, sest kohati ma proovin lihtsalt ennetada seda mis kord võib olla juba liiga hilja, et tagasi parandada.

Lühidalt on kõik õudne tõeline, aga me elame mullis mis aitab petta meid ära ja kui sellest ainuüksi ei piisa, siis õnneks on olemas erinevat lobotoomia viisid meie mõistust kahtlemata kurja eest kaitsta.

Midagi kurja ilmutas Sulle ennast? Ha-Haaa! Selge, selge. Väiksed kohvid ja väiksed süstid, floriidishotid või vaiaga silma? Kuidas eelistad? Kohe hakkab kergem… Nii kusjuures tehti Elizabeth II sugulastega ka… ei tea mis kurjust nad võisid näha ja mitte omaks võtta… kui heaga ei aita, siis peksu või mõne muu salajase viisiga pannakse kõik kuuletuma. Pilte tahate näha?

No hullumajas nad olid, mis nendega tehti või mitte, seda ei tea meist keegi, võib ainult arvata, aga kui lolliks meid tõesti peetakse, et me ei saa aru…

Kas jumala kuri nali, et sinivereliste perekonda nii sünnitakse või kuritarvitatud lapsed, kes näinud ja kogenud palju õuduseid, sest nad sinna üldse sündisid…. ei tea, ei tea.

See pole ka mingi saladus, et Aadu peale teist maailmasõda ennast ära ei tapnud. Teate, olete ise ka kuulnud neid lugusid. Raamatuid lugenud? Uurinud? No kui ei ole, siis ma jagan Teile ühte pilti mis on avalikuks tulnud… pange tähele aastat. Pilt on tehtud aastal 1954. Imestad? Ära.

Link/Allikas: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Adolf_Sch%C3%BCttelmayor.png

No tänapäeval võetakse sellest palju eeskuju, et kuidas probleemide korral ära kaduda… See on eriti populaarne, sest nii palju pahandust tuleb välja.

Küll aga keskendudes praegusele siin, Eestimaal, väldime ja ennetame… või vastupidi või mõlematpidi… igatepidi… et jääks puhtaks Eestimaa, kurjusest.

Mu Isamaa, mu õnn ja rõõm,

kas oleks aeg ka lastele tükike maad anda elamiseks?

Jumal tule vaata mis toimps. Inime su lapsuke on taas sattunud paraja portsu sita sisse. Pea püsti kes kaelani sitas!

Lisaks ei tasu tõe pähe võtta ka teist väljavaadet elust, sest nii tark ma olen, et tean, et miski ei ole absoluutne. Tõde on alati nii vale kui õige seda keegi uskuvat olevat. Selles laskub kogu asja ilu. Sellega lõpetaks.

Tehkem kohvi ja mõelgem, kas on oluline, et väike koht nagu Eesti, hoiab ühtselt kokku ja las Tõnis Mägi laulab korra veel, sest meil on teda tarvis, kuni tal veel häält jätkub.

Kuulake lõpetuseks mida 2009 aastal Alex Jones rääkis. Vandenõu? Vana hea bilderbergerite grupi kokkutulek… tellisin domeeni ka ära.

Jaga esimestena seas oma seinale: