Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Kakskümmend Neli Veebruar ja Kevad on lähedal

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kuidas käituda kui tunned, et Sulle on terve elu valetatud?

Hinga sügavalt sisse. Jää hästi rahulikuks ja muunda see tunne sadistlikuks rahuloluks. Mida muud siin ikka välja pakkuda.

Siiski, õnneks on rõõmsaid uudiseid, et sa juba tead kuidas sa olema pead, lihtsalt, et teaksid, et sa ei ole selles üksinda.

Naerata, ja nüüd kaku võimalusel ennast kõigest ootamatult lahti. Sa ei saa seda teha, ega? Sest palju on kaalul. Jah, see on kinnitus, et süsteem on kujundatud, töötama sinu vastu, sinu heaks.

Mõneti saaks välja pakkuda ainult järgmised soovitused:

  • Otsi omale lähedale inimesed kes ei vehi kätega, aga kelle silmadest näed, et neile ei meeldi praegune lollitamine.
  • Aruta nende inimestega tõelistel elulistel küsimustel tekkinud teemasid.
  • Olen üsna kindel, et jõuate samale lainele ja arusaamale, tulemusteni kuhu paljud teised on kollektiivselt jõudnud.
  • Ole vaimselt tugev ja hakka oma keha kohtlema paremini, teades, et terve maailm on kujundatud sinu keha vastu.
  • Võta näole päikest, mõtle häid mõtteid ja kujuta ette oma vaimusilmas kõige selle imelise loojat. Algolemust, allikat kes hoiab sind ja armastab tingimusteta. Nüüd võta vastu ülesanne kaitsta oma heaolu ja kingi see heaolu ka teistele.
  • Ole tänasest päevast alates keegi kes andis taotluse endale muutuda. Ole enda parem versioon, tõesti, leia oma jõud.
  • Usu, et oled kaitstud kõiges ja suur mentaalne infosõda ei jõuaks sinu ukseni ja kui jõuab, koos jumala enda väega, oled sa kaitstud ja tead teha kõige paremaid, vajalikke otsuseid, ilma hirmudeta, koos julgusega.
  • Ole kaitsja, ole tõeline, ole siiras, õiglane ja näita andestust kus saab, anna tahtejõudu ja motivatsiooni, inspireeri head.

Pange kuld püramiididele tagasi. Kaevake tasuta energia arhitektuur välja. Õpetage lastele kuidas kasvatada taimi ja toitu. Nõudkem 5G Antennide kohest eemaldust. Las riik annab maad mida harida. Igaüks paneb armastusega näpud mulda ja loob õitsengu oma kodumaal.

Korraks lööb õhk lahti, meel selgeks ja keel teravaks, ka näpud väledaks, et ülesse märkida hea emotsioon ja lootus sellest, et süsteem on läbipaistvam kui eales varem.

Ma ei tea mida peaks tundma inimene kes iga päev loeb ja õpib midagi uut, aga ei oska oma emotsioonidega väga hästi tegeleda ja läheb käed laiali kuskile röökima.

Loed ja mõtled, tead, et peaks teistmoodi, et tark oleks teha nii, aga tunded seest põlevad ja puhtast lollusest ja emotsioonihoost ikka lased väljendusel voolata vabalt nagu see tuleb.

Aasta on möödas sõja algusest meie naabrusläheduses ja palju on läbi elatud, mentaalsel astmel, värisevate jalgade saatel.

Kõigile on see 5G veel siiani vastuvõtmatu. Asjad kukuvad käest, väsimus ja segadus. Vähk ja veel mitu miljon asja. Õnneks on mida süüdistada. Mingit “viirust”, ega enam vist pole neid inimesi kes usuks seda? Ma ei tea, pole väljas käinud, pole näinud.

Nõrgestatud on saanud inimese tahtejõud ja kokkuhoidvus, aga see kaugus lähendas inimesi vaimselt rohkem, seega headus taas võidutses vastavalt oma võimetele reageerida kurjusele.

Kahtlemata need sagestamised ja lainestamised ning silmale nähtamatu meile hästi ei mõju, aga see ongi eesmärk. Inimene koosneb veest ja vesi harmoniseerub hertside, sageduste ja helide peale nagu seeme mis vajab valgust ja toitaineid.

Kui meid lõigatakse lahti õigetelt jumala poolt antud nootidelt, siis ei ole midagi imestada, et tervis on pask ja vaikselt kõik ära hääbuvad, sellel 5G pole mingit pistmist tegelikusega.

Ja jumala eest ärge lubage neid 15-minutilisi linnasid siia väikesesse Eesti luua. Need on vangilaagrid, ma hoiatan ette.

Need 5G antennid tuleb maha võtta, kes panid, võtku maha. Miks riik üldse nii kalk ja külm sellel teemal on? Kas mängus on raha? Elektritõusude koha pealt võite kindlad olla, et krüpto kaevandamine ajas hinna ahnusest ja suutmatusest ülesse.

Isegi teate neid lugusid kuidas riiklikus mastaabis (haigla) kaevandati krüptot. Reguleerida teisiti nad ei saanud ja nüüd oleme sellises seisus. Spetsialistide puudus või milles asi on?

Me peame lahti kakkuma ennast sünteetikast ja leidma looduse. Keha tahab areneda 5D sageduses, mitte 5G kiirguses. Rakud on stressis ja immuunsus on nõrk, tatt kleepub nagu liidri tasku.

Ma reguleerin nädalaga rohkem kui olen terve elu vältel oodanud teistelt. Kuidas muuta maailma kui ma pole kartellides osa? Ega ma ei saagi mitte midagi teha. Ainult jumal on tunnistajaks, et seis on viletsavõitu, aga ainult inimene kes hoiab kokku ja seisab teiste eest on võimsam kui jumal oma olemusega praegu teha saab.

Mine ja seisa inimeste eest kes proovivad hakkama saada põllul, tegelevad laste kasvatamisega ja loovad headust, istutavad. Kui midagi muud teha ei oska, vii end kurssi ja hoia valvas, vajadusel tule aita neid kes hätta jäävad, kellel saabas kuklas vassib.

Muidugi vaimne ja tahke lihakeha on eraldiseisvad mootorid mis teevad koostööd, aga kui need kaks omavahel täitsa lahku ajada, siis ega vaimne keha targaks siia jääda peaks. Vaim tahab tervet keha ja keha tahab tervet vaimu, aga vaim peab ennem eeskuju näitama, seega pole tal minna kuhugi, sest tema peab muutuma.

Muutumise all võib tõlgendada seda kui kohanemist, millegi uue ja teistsugusega. See tunne on võõras ja saab järjest kodusemaks, aga kuna inimene on loodud olema empaatiline ja igatsev, siis inimene tahab hallis maailmas igatseda värve ja need värvid tulevad meie mälestustest kuidas siis päike ja muru oli, teate isegi.

Ja need head positiivsed ja kultuursed eeskujud on meile olnud aegadeläbi iidoliteks, aga mingi aeg me kaotasime selguse ja kadusime mugavustsoonide tõttu mullidesse, aga meil pole enam nii mugav ja olgu jumal tänatud, et see eestlase kaineks teeb.

Lootus ongi see, et inimene on aastaga elanud kui 30 aastat, et esiteks vast on aastaga tänu sellele palju kannatatud ja läbi selle ka üht-teist õpitud, lisaks see näitab, et aeg ei allu süsteemile nii hästi. Venib ja laiskleb, siis kiirustab ja hüppab. Segane teine.

Aega pole olemas, kell on, aga nagu ma juba varem olen öelnud, siis seieri peal minuteid jälgida pole mõtekas. Iga seier peaks olema südame kohal igal momendil, igal hetkel. Tee seda mida tunned, õigeks pead. Tea, et võitlus nähtamatuga on tõeline ja näpuga näidata pole kusagile, aga selle jaoks on teesid mida järgida, et tõde oleks kaitstud isegi kui valed selle ümber kaklemas ja kraaklemas on.

Püüa leida motivatsioon jääda heaks inimeseks, igas olukorras. Isegi kui tunne on halb, proovi mõelda rohkem teise peale kui enda. Kui tunned, et sind ei aidata, sind ei kuulata, siis lase sellel minna läbi valude või läbi kerguse, aga ka selle jaoks viimane on lihtsalt kergem, see valik lasta kergusega endast lahti ja olla valgus hoopis kõigile teistele. Sinu jumal on sinu sees.

Ole enda kangelane, ole selline, kes panustab selliselt, et elu jätkuks ilusas noodis, õigel hertzil, andes ruumi ja võimalusi kõigile teistele ja nii igaüks kes jagab matsu, on osa headusest.

Ja nüüd… tea, et maailmas varitseb kurjus, aga mentaalne jõud ja meie vaimne sõjajõud peab kaitsma ainult üht, meie tahtejõudu ja meie vabadust elada õnnelikult oma elu lõpuni.

Valitsusele oskaksin kohe ABC kirjutada kuidas reguleerida asjad õigesti ära puhtalt tunde baasil. Krüptokaevandus jääb olemata, elektrihinnad alla tagasi. Alternatiivne meditsiin reguleerida ja reguleerida ka õpetus paljudest asjadest millele haridust ei pakuta.

Aamen selle peale ja rüüpame kohvi. See hetk on alati siiras.

Uhkus, Kadedus, Raev, Laiskus, Ahnus, Applus/õgardlikkus, Lust – himu/ iha/ lõbu ja kõik see tuleb nüüd korraks küll ootele panna.

Jaga esimestena seas oma seinale: