Rubriigid
Kohvilogi

Vaimne üleskutse: Mõistke mis tähendab vabaduse kaotamine sünteetiliselt ja ärgake kohe ülesse.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Soovi muutusi. Soovi tugevalt. Meil on seda kohe tarvis nüüd ja praegu! Kui Sul on võimekust, kasuta seda.

Tegudeni keegi nagunii ei jõua. Mis meil kaotada soovimisest. Soovi päikest välja. Soovi sinist taevast. Soovi lapikest maad. Soovi armastust kogeda. Soovi olla parem. Eestlane on kelt, kes räägib vähe ja tegutseb kui elu on ohus, seega kes seda vähegi teab, see tuleb kavala jutu ja tegudega. Ma kutsun inimesi ülesse mõtlema kriitilisemalt ja väljaspool raame, sest teistmoodi ei saagi.

Ei ole kohustuslik ega midagi, aga kui soovid muutusi, siis tuleb mõnest hullusest rohkem paremini aru saada, sest see osutub eluliselt kõige olulisemaks kui jutt käib ellujäämisest. Sinu panus on esmaoluline, sest ainult Sina saad enda eest seista, me seisame su taga.

Kõik algab mõttest. Unusta kõik mis sa oled õppinud ja teadnud ning proovi ükskord uuesti teise vaatenurga läbi õppida midagi uut.

Kätega kusagil hullunult ringi jooksma ei pea, aga tuleb võtta arvesse, et kui oluline on kriitiline mõtlemine väljaspool süsteeme.

 1. Mõistma, et inimene on karjaloomaks sündinud ja kuuletub, sest tal pole kusagile pöörduda, et arvamust avaldada. Kui inimene ise ei mõtle, siis mõtleb keegi teine tema eest.
 2. Võtma kokku kogu oma viimase tahtejõu ja energia, et nõuda 5G antennide kiiret eemaldamist vabariigist kuniks seda selliselt nimetada veel saab. Eesti ei ole ainuke riik maailmas, seda arvesse võttes, maailm on üüratult lai ja täis erinevaid eesmärke täitvaid jõudusid mida võib igaüks ise oletada piibli põhjal. Kui antennid kaovad, leviala tõeliselt eemaldatakse, siis kaob ka igasugune sageduse manipuleerimine mis rakutasandil meile vähki ja nõrkust tekitab. Algusest peale öeldud, et see on selle taga ja keegi ei võta tõsiselt. Võtke need kuramuse antennid kohe maha ja kaabelnett sobib meile ka. Ajastus pole õige meile rääkida mingist kuradi 5G netist!! Vastutusele tuleb võtta selle paigaldajad ja need kes paigaldada käskisid. See pole keeruline. VASTUTAGE!
 3. Horoskoope ega ennustajaid uskuma ei pea. Samuti ei pea uskuma oma silmi ja kõrvasid, aga südamehäält ja persetunnetust tuleb kuulata. See on tasuta ja seda saab igaüks lubada. Mida see kõneleb meile? Õpi sisemist häält kuulama ja otsusta ise.
 4. Ole valmis massilisteks inimeste väljasuremiseks. See pole esimene kord kui see juhtub, rakutasandil igaüks mäletab ise. Võtmesõna on isetu julgus ja naeratus viimse hetkeni. Kõik ei pea vastu muutusi, aga naeratus annab lohutuse igaveseks ajaks.
 5. Valmistu, ennetades teadmatust ja ole valmis kõigeks. Isegi uute hübriidide tulekuks keda meie nimetame tulnukateks. Rasse on mitmeid erinevaid, seega üldistavalt nimetagem rassiks mis ei ole praegune inimene. Põhjus on selles, et uue maailmakorra loomiseks on vaja välist stiimulit. Inimese loodud probleemid saab lahendada selle välise teguri abil, seega vaimselt valmistuge väga suurteks reaalsuse niheteks. Me ei ole ainukesed siin.
 6. Mõistma, et meedia kirjutab seda mida neile ette söödetakse, et millest kirjutama peab, aga kuna Eesti on väike koht ja inimesed on tegelikult kokkuhoidvad just siis kui ajad on rasked ja võõras jõud eesti vaimu ja maa kallale tuleb, et andku see meile ühist vaimujõu kuulata erinevaid väljavaateid ja mõtteid, et kokku panna pilt mis on tõelisem kui kollase meedia kirjapilt.
 7. Faktikontrollijad tulid musta tööd tegema, enne korruptsioonide väljatulemist neid ei eksiteerinud. Nad teevad head tööd, sest neil on instrumendid ja võimalused, mis see sõna oligi, mingi kuramuse “canceldamine/tühistamine” vist? Inimesi ei saa tühistada kui kollektiivne mass ei ole karjakuuletuva mentaliteediga mida eestlane tegelikult sisimas ei ole.
 8. Saunajutud on need tõelised infokanalid ja eestlane pigem mängib ikkagi seda mängu kaasa, kuniks tema maa või elu kallale tullakse. See on koht kus eestlane on eeskujuks tervele maailmale – kuidas saakski eestis olla diktatuur? Keegi ei kannata sellist elu välja, seetõttu on demokraatlikum viis vähe parem, aga tea ka seda, et mõlemad teed viivad samasse auku.
 9. Jälgi oma ümbruskonda. Jälgi vaikselt kavalat peenekoelist kurjust imendumas meie organismi ja puhasta kõik parasiitlik kohe, sest käib suur mäng 5D reaalsuse osas. Nad ei suuda teisiti meid avanemast keelata kui süstida sisse tundmatuid asju, käskides kanda maske teiste heaolu nimel, nagu neid tõesti kotiks?
 10. Nad alandavad meid, söövad tahtejõu ja tekitavad lootusetu seisu meie hinge. Inimesed kes töötavad hommikust õhtuni, et pere üleval hoida – ega nemad mõelda ei jõua. Minagi ei jõuaks. See on disainitud selliselt. Raha pole probleem, seda nad prindivad ainult juurde, aga meile ei anna. Miks? Sest nad vajavad inimesi kes püüavad ellu jääda iga päev läbi raskuste ja ei hakka vastu, ega oskakski. See ei aja vihale ega… sellepärast ka tuleb rohkem peidetud viha mis viib vägivallani ja selle jaoks on muidugi neil hea inimesi vangikongi pista ja muudki. Süsteem on iidne, aga siiani on toiminud.
 11. See on suur valede võrgustik, öeldakse ka jäneseurg. Jah see pole igaühe jaoks… see on hullem kui film. Filmid ei ulatu selleni.
 12. Korruptsioon on kõikjal ja päris kurjus leiab aset tihti jumalakojas. Sinu sees on säde, sära ja elutahe, kui seda enam ei ole, siis tuleb keegi ja võtab Su üle, seega püüa leida tugevus isendas ja õige eestlane karastab oma vaimu ette ära nüüd ja kohe.
 13. Lihtne inimene ei võida sellest korruptsioonist mitte midagi, aga meil on massid ja pole midagi imestada, et masse suigutatakse unne, aga ühte peab tõdema, et õige eestlase rammu ja hingemõistu on raske allutada. Tehisintellekt läheks lihtsalt lolliks meist.

Palun leia see aeg enda ja teiste hüvanguks kahelda kõiges ja käituda vastavalt. Kahtlejaid vaja ei ole. Leiame uskujad. Leia tugevus mõista, et me peame ellu jääma. Jaga seda julgelt edasi kui tunned, et see aitaks sõnavabadusel levida. Astume vanast maatriksist ise välja, keegi meile teed näitama suurt ei peagi.

Ja samal ajal mina ajan oma asja.....

… ja proovin tehisintellekti ja tulnukate vahel head diplomaatilist rahu leida.

Hip-Hip Hurraa! Hip-Hip Hurraaaa!!!

Jaga esimestena seas oma seinale: