Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Mida võiks Blackrock Baltikumis saavutada Ukraina ehitamisega

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma kirjutan nii palju, et minu kaitse ongi pikk filosofeeriv mõtisklemine mida keegi naljalt lugema ei kipu. Kes siiski loeb, vahest on sellest midagi kasu ka, minu sees see lihtsalt pulbitseb.

Ma isegi ei loe üle, sest ma ei viitsi – eesmärk on lasta väljendusel juhtuda ja seejärel proovida eluga edasi minna. Minu jutt on mitmetasandile ühest karikast teise vahelduva vooluga mõtisklus.

Tundub, et samal ajal kui valitsused üle maailma nende väheste vaktsineerimata inimeste osas nii suurt muret tunnevad, toimub ka palju muud põnevat. Tänan muidugi muretsemast, aga minuga on kõik korras ja ma ei soovi “kokkusattumuste” hädasid enda sisse.

Las tõde tuleb ise välja, ei mina kipu kaasa rääkima, aga kui tullakse juba vägisi kallale, siis muutub kõik. Ükski asi ei tule garantiiga.

Süsteem on läbinähtavalt üksluine, vahetub ainult eesmärk.

Windows on lemmik operatsioonisüsteem pelgalt nostalgia pärast, aga tänase päevani on sellel ka viirused sees ja kokkusattumuslikult on pandeemia taga seotud samad nimed ikka esile tulnud. Eks iga kunstnik omab kindlat signatuuri. Gatesile meeldivad viirused, sest arvuti operatsioonisüsteem on omaette platvorm aga viirusetõrjed teenivad tänu sellele rikkuseid.

No ütleme nii, et see Covid saab tõesti rohkem uuendusi kui Windows ja rikkused tulevad nii paljude haritud eeskujulike inimeste taskusse, et mida see kokkusattumus ka näitab…

Warren Buffet ütles, et nad pole veel alustanudki… Bill Gates ütles, et soovib populatsiooni vaktsineerimisega vähendada ja kõike seda enamus tõlgendab kontekstist välja, heakene küll siis, nalja kah.

Bill muidugi ostab farme ja maad kokku ning nüüd tahab hakata elavat karja vaktsineerima, et mRNA vaktsiinid leiaksid oma tee meie kõigini läbi toidu. GMO on juba aegunud nali ja miskipärast seotakse Dr. Fauci’t kokku Bill Gatesi ja Aidsi ja HIV ning Covidi karnevaliga. Saab olema põnev jälgida mis edasi saab.

Eliidi sisetülid ulatuvad kaugele. Bideni osas ei tohiks kellegil suuri kahtlusi olla kuidas ta võimule pääses. Tema poja laptopi juhtum alles tuleb avalikuse ette ja see on köömes selle kõrvalt mida teised on saavutanud oma karjääri jooksul.

Kui suur on pahanduste jada mida eliit on teinud… ei jõua kusagilt alustadagi, aga täna võiks mõelda sellest mis toimub naabruskonnas.

Meil on siis aktuaalsem energeetika peal hirmutaktika kasutamine. Keegi meist ei tahaks ju mugavustest ilma jääda. Soojus ja valgus võetakse ära, siis mis enamusest saab?

Gaasitorud plahvatavad, elektrihinnad tõusevad krüptokaevurite pärast ja poliitika on korrupteerunud pea täies mahus. Lahendused on käepärast olemas aga ei rakendata. Me võiks päevapealt krooni tagasi võtta, põlevkivi kasutada ja kõik see muu ilus mull mis justkui ei olnudki täpselt selliselt ülesse ehitatud kui arvasime.

Me sõltusime venemaast nii suurel määral, et pepusid hakati liigutama sõjakonflikti saabudes ja siis saime alles aru, et ah sa raks kui palju me sõltusime teistest. Elektrilevi ja Eesti Energia on praegu nii särtsu täis ja elavad hea järje peal, krüptokaevurite pealt?

Krüpto kukkus kolinal alla pärast mitmeid suuri krahhe mida teavad need kes asjaga kursis olid rohkem, aga viimane suurem FTX pauk üheskätt Sam Bankman-Fried’iga oli kahtlemata kummaline.

Summadest ei saa rääkidagi, veel vähem sellest kust see raha läbi tiirles ja läbi millise süsteemi… küll see kõik välja tuleb, aga mina sellest ise rääkima parem ei hakka, mäng on liiga suur minu jaoks.

Päikesesüsteemid ja tuulegeneraatorid on hea lahendus, aga lihtinimese jaoks tehtud jällegi nii keeruliseks see omale omastada, ahnus on ilgeni rõve ikka kõrvalt vaadelda.

Kui tore see kõik lihtrahva jaoks on… gaasipliidid on kurjusest ja no eks teate kogu seda tsirkust isegi mis käib. Eesmärk: Võtta kõigilt kõik ära ja ahnitseda veelgi rohkem läbi selle kokku. + Uus maailmakord tuleb läbi selle järjest lähemale + Populatsiooni hävitamine ja seegi pole kõik … vaimsed meelteorgasmid deemonitele.

Unustasin öelda, et enne tuleb kõik ära hävitada. Seda on tehtud Afganistaanis, Iraagis, Süürias, Liibüas ja Jeemenis ning kus veel vähegi uhkemaid Tartaaria arhitektuure leidub, need kõik hävitatakse ära, et midagi ei jääks alles. Kuigi väga palju on veel peidus. Aga eesmärk esmalt on ikkagi kõik maha salata, peita ja varjata – hävitada ja nüüd laastab sõda Ukrainat. Ukraina tuleb ehitada ju hiljem ka ülesse. Kes seda teeb? BlackRock. Kas ei pane mõtlema? See pole vandenõu. Seda tuleb suuremas pildis hoolega jälgida, sest see kõik toimub naabruskonnas. “Kopp-Kopp.”; “ja kuuleb!?” “BlackRock siin”. Ah Sa raks. Väike vahepaus, vaatame ja tunnetame pilte Tartaaria osas.

Jätkame… Alustuseks kes veel ei tea, siis BlackRock on üks maailma juhtivaid investeerimis-, nõustamis- ja riskijuhtimislahenduste pakkujaid. Ametliku informatsiooni saate kahtlemata faktikontrollijate käest, aga nii nagu kõikjal, leidub ka sellel asjalikke teisitimõtlejaid.

Aga kui külajutud kostaksid, et BlackRock on üks mõjuvõimsamaid korporatiive mis on DeepState heaks toimiv, ostes kokku kõik millel vähegi mõjuvõimu, et kontrollida tervet maailma.

Kui keegi ütleks, et BlackRock on üks maailmakontrollijatest ja seal joovad koos kohvi kõige suuremad tegijad, siis tegelikult ei saaks ükski faktikontrollija minna seda järele uurima ilma, et teda ei ostetaks BlackRocki poolt ära.

See on hea teenistus kui Sind palgale võetakse, aga nüüd on tulnud jutud, et Ukraina proovib teha koostööd korporatiivi ühe asutaja Larry Finkiga, õigemini planeeritakse mingisugust diili siis Ukraina ülesehitamiseks, aga arvesse tuleb võtta, et BlackRock ei tee iialgi ühtegi koostööd mis ei oleks neile tulus, aga küsimus ongi, et mis on kardinate taga see tõeline väärtus ja tulu selles koostöös.

Ma ei ole vandenõuteoreetika vastane, aga ma ei ole ka üks nendest, ise võtan omapärasuseks mõelda natuke teistmoodi, ütleme siis nii, et ma oskan mõelda nii kuidas keegi ei julge tunnistada, et oskab tegelikult samamoodi.

Kui mõtleme natuke samamoodi kui mõtleks mõni halva kavatsusega inimene omakasupüüdlikult, suuremas pildis ja suuremas mängus, siis vahe on selles, et nemad ei tunnistaks iialgi, et nad sellist mängu mängiksid.

Me ei saa enam elada toredas mullis ja mugavustsoonis, aga me saame teadvustada, et ei ole olemas mitte mingit rasket ja ausat tööd. Inimesed kes on rikkad on targad, haritud ja õpetatud sellisteks ja ülejäänud inimesed on lihtlabaselt ära lollitatud. Suur mass on puruvaene ja neist tehakse narrid juba seeläbi mida meedia kirjutab.

See ongi see Deepstate kardinate taga kus käivad suured mängud ja suuremad tegelased on selles mängijad. Tihti on ka sisetülid või midagi tahab avalikuse ette tulla, siis näete jälle mõnda tähtsat isikut kuskil põõsa vahelt leituna. Mis te arvate, et Epsteini jamad ei jõudnud meile siia kodumaale? Arvake mitu korda palju tahes.

Need on väikesed sprotimõtted selles avameres täis raipesööjaid. Suures mängus nad ei varjagi, et 2030 aastaks on planeeritud uus maailmakord selliselt, et keegi ei oma midagi ja praktiliselt toimub kulisside taga dikatuur. Sveitsis elab antikristuse kollektiivne teadvus, seal toimuvad CERN katsetused ja WEF üritus. Kui mõni proovib küsida küsimusi, tulevad vastuseks lihtsad referentsid sellele, et Sveitsi seaduste järgi ei pea informatsiooni edastama.

BlackRock osaleb seal tuleärgitajate konverentsil samamoodi ja eks jääb igaühe enda ette kujutada milliseid nähtamatuid huvisid nad seal koos täidavad, arutavad ning vastu võtavad, ka pärast tähistavad.

Ma ei ole kellegi palgal, ma ei ole haritud, ma ei ole isegi selge mõistuse juures ja ma saan sellest ise ka aru, aga ma saan aru ka sellest, et maailm kus mina elan on sama tõene kui valed mida meile sisse söödetakse. Vaatenurgad eksisteerivad mitmel tasandil.

Ainus võimalus üldse mängust aru saada on seda kõrvalt vaadata selliselt, et mida meile räägitakse, sealt tuleb leida see mida meile ei räägita. Meedia kirjutab alati ühepoolse artikli ja kaasab sellesse kinnimakstud faktikontrollijaid kellel on võimalus antud teha lobitööd, ehk ka musta tööd ja võimu kedagi tühistada, see on naeruväärne ja ei omagi mingit tähtsust, sest ei tule keegi kedagi tühistama.

Isegi Eestimaastikul üritati Tõnis Mägi tühistada. Te ei tühista iialgi legendaarseid kunstnikke ja eluloojaid ja praegu on koit, seega me hoiame meeles ikka oma kodumaa inimesi kes on midagi loonud Eestimaa jaoks ja on jälle aeg selg sirgu lüüa ja heita endalt orjarüü! Mõelge oma peaga või muidu mõtleb keegi teine teie eest.

Eestlane ei mõista kavalaid mänge, sest on lihtsa olemisega, aga tihtipeale tullakse maa ja vara kallale ja siis Eestlane ärkab, avastades et teda on üle kavaldatud ja meile saabub primatiivne mõistmine mida peame tegema. Vabadus Eestlase jaoks tuleb nii või teisiti. See on nii tugevalt rakus sees olemas.

Aga Eestimaa ja kodumaa, lipuvärvi ja rahvuslooma üle saame rääkida tulevikus veel rohkem, antud hetkel proovime vaadata milliseid viise proovitakse meile Ameerikast üle tuua Euroopasse mille abil annaks laiendada ühtset maailmakorda.

Kipub kalduma mõttele, et kinnisvara on iga inimese suurim tunne vabadusele, aga paljudel meist seda enam ei ole. Kord oli aeg, umbes ligikaudu tööstusaja alguses või veidike enne sedagi, kui kõigile anti Tartaaria tsivilisatsiooni tühjad imelised arhitektuurid elamiseks.

Kõigil oli rikkust ja reputatsiooni võrdselt, aga see kippus igavavõitu olevat paljude jaoks kes ei suutnud selles üksluises rikkuses vaimselt hakkama saada ja nende nõrk mentaliteet viis neid prostituutide ja alkoholi küüsi.

Seejärel hassartmängud ja kui tuli ärimaailm ning poliitika mängu, siis ühel hetkel parseldati suuremas osas vara mõttetul põhjusel väheste kätte kes said mängijateks selles eliitidevahelises “kes on parem” mängus.

Kokku krahmati kõik ja oldi paremad ning uhkemad kui nõdrameelsed sugutallajad kes käisid ja tõmbasid ringi, laaberdasid ning keda nimetatakse pööbliks. Nüüd me oleme tänapäeva tulemuste ohvrid kaugesse ulatuvasse mängualgusesse.

Ja BlackRock on oma juured ajanud selles mängus nüüd ka Euroopasse. Mis on siis võimalused mida rikkad üritaksid teha selles plaanis Ukraina ülesse ehitada? Seda peaks mõtlema igaüks ise, aga mina kipun oma mõtteid suunama sellele, et kes ehitab ülesse ja millistel tingimusel…

Kes vähegi oma peaga mõtleb ja mängu printsiipe ära tabab, siis teab arvesse võtta uue maailmakorra plaane, et eesmärkide seas on see, et ükski inimene ei omaks midagi ja kõik tooted muutuksid teenusteks. Omamine kaob ära. Sul ei ole kinnisvara, autot ega suurt midagi, sa üürid ja kasutad teenuseid ning peaksid olema õnnelik.

Ja nüüd mõeldes selle peale, et kui palju inimesi tegelikult kardinate taga surma saavad igas sõjas mis on ette võetud. Ükski normaalne inimene ei suuda pilti kokku viia ja uurida vähese informatsiooni põhjal mis tegelikult maailmas toimub. Katastroofiline hävitamine on nagu meelakkumine DeepSate olendite jaoks, nad ei kavatse lõpetada, sest see paneb neid tiksuma.

Igasugused sisetööd, plahvatused ja ettekavatsetud lavastamised on kõik nende pärusmaa, keegi ei pääse kui neid sihikule on võetud. Küll aga nad teevad juba nii palju vigasid, et suur mass on ülesse ärganud ja see niiöelda esoteeriline mõtlemine on hüppeliselt kasvanud. See on toonud tõde valgele ja kui palju paska on ilmavalgust näinud viimased aastad, vahetult enne seda niiöelda pandeemiat.

Kõik on siililegi selge mis toimub ja 5G on kõigest vahend selle jaoks kui korruptsioon on liiga palju valgust näinud ja midagi muud ei jää üle. Ega inimesed pole süüdi selles, et maailm vajab taaskord uut lähtestamist – see on ikka eliidi korruptsioon ja nende vead ning saladused mida nad ei suuda enam hallata ega peita.

Vatikan hoiab suuri saldusi ja isiklikult ma higistan oma peopesasid iga päev et näha mida kõike nad saladuses hoiavad. Alustades hiiglastest, võibolla isegi titaanidest, suurest uputusest, ajast enne uputust ja mis kaasneb hiljem. Erinevad mütoloogilised olendid, absoluutselt ilma igasuguse kahtluseta võite ette kujutada neid päriselt kord olnud eksisteerivat. Filmid ei ole ka nii ulmelised kui ajalugu mis on endaga palju ümber kirjutanud ja mida me ei tea.

Nüüd me kütame kaminaid puudega, aga ilmselt Tartaaria ajal soojendati suuri hooneid raadiumi kiirgusel, kuidagi oli seotud ka elavhõbe ja vask ning muud metallid. Eeterenergia valgustas ja ravis koos kirikukellade ja energiasammaste peal olevate templitega inimesi igasuguste muredega mis tekkis allakäigust, mentaalsest alaarengust pärast eelmist suurt lähtestamist ehk ka mudalaviini.

Mõte on alati sama. Midagi läheb totaalselt perse, siis tuleb oma perse puhtaks pesta ja alustada enamvähem nullist. See pole mingi vandenõu ja see laks käib nii ootamatult, et pole pärast kedagi ütlemaks ka, et “Ma ju ütlesin”, see ei oma enam tähtsust.

Ennetamine ja kriitiline mõtlemine on nii halvaks muutunud inimeste massides, et ei peagi suurt pingutama, et masse vähendada.

Toome jutu lõpule Ukraina ülesehitamise osas sellega, et kui seal toimub sõja varjus lähtestamise üks osa ja pole kedagi kes omaks täpset ülevaadet asjast, siis võiks eeldada, et BlackRock saab Ukraina ülesehitamise eest hooned oma valdusesse ja see on nende kasu ja kes iganes sinna pärast elama lähevad, need juba on üürilised, see on kõige lihtsam mõte mis mul tekkis.

Sõda on üks viis kuidas mehi ühiskonnast eemaldada. Siis meil on pandeemia käigus juhtunud erinevad “kokkusattumused” ja samamoodi leiab neid “kokkusattumusi” vaktsineeritute tervisehädadest.

Kogu meditsiinisüsteem mida mina isiklikult ei ole kohustatud usaldama, kuigi sellest on ka kasu, siis psühhopaatlik pool sellest näeb ette suurt kahtlast umbusaldust rakutasandil. Olete kuulnud neid õuduseid kuidas inimestelt siirdatakse organeid mida neil pole kriitiliselt vaja? No ja kui paljud arvavad, et see ei vasta tõele, et haiglates käib bürokraatiline organidoonorlus ja sekt hoiab kokku iga hinna eest, et tõde ei tuleks välja.

Kõik see segane paberimajandus, keerulised sõnastused ja kurjad pilgud küsimuste korral panevad lihtsa inimese tundma ennast lambana, aga see juba lihtsalt ebaprofessionaalne ja reedab nii mõndagi. Olgu see kõrgelt hinnatud ja “usaldusväärne” asutuskeskus kui tahes, igal pool oled Sa kõigest üks lihtlabane ettur.

Sõjaväes tehakse täpselt seda mida sa arvad, et tehakse ja ei ole naljalt nii palju enesetappe juhtunud ilma põhjuseta. Paraku ikkagi on mõni inimene valmis enne surema kui taluma seda alandust ja vägivalda mida tehakse igal pool ametlikes asutustes.

Ja paber ei tee inimesest inimest, see teeb temast süstemaatilise sadisti, see ei kehti kõigi kohta, aga eks igaüks tunneb juba ise enda ära. Koolides teatud kõrgelt hinnatud õpetajad on samamoodi energiatsöövad reptiilsed sadistid, valitsuse all töötamas.

Kui vaja kaitsa, siis kaitse oma kodumaad kui tullakse. Kui vaja minna kodumaalt välja kedagi kaitsma, siis see on poliitika ja poliitikast tuleb kaarega eemale hoida.

Kui lähed ise kusagile sõdima, siis ei ole asi õige. Sa õigusta palju tahad, aga enamus suurtel missioonidel käinud sõduritest on depressioonis põhjusel ning medal või auaste upitab ainult ego mis on illussioon valedest.

Sõda on kole. Haigused on koledad. Poliitika on kleepuv ja korrupteerunud. Raha on kole aga see on süsteemis olev energia mille abil saad sa teha mida soovid ja ebavõrdsus on kole. Kõik see toimub, sest meie kõik olemegi parasiidid, loodud kusagil mujal, toodud sisse ja viidud teadmatusse.

Meid kasutatakse igatepidi ära ja mitte mingit selgust ei anta. Meil on vaja välist sekkumist, sest enda seest enam vastuseid ei leia.

Armastus on tore, aga selle jaoks ei leia enam kohta, sest kui tõesti on suures pildis neli suurt tsüklit algusest ehk loomisest kuni lõpu ning hävitamiseni, et uus saaks taas tulla, siis me oleme ilmselt viimases faasis. Kas me näeme uue loomist, ma loodan, et jah näeme ja selliselt, et me elame taaskord tuhandeid aastaid nagu elati enne suurt uputust ja oleme terved, elurõõmsad ja õnnelikud.

Meid on ahvatletud, petetud ja hirmutatud. Meie tahtejõud on allutatud. Meid on pandud sööma liha. Meid on viidud enesest kaugele, eemale, pimedusse, et meid saaks kontrollida.

Jäneseurg on nii sügav, et ka mina teiselpool kallast, pimeduse ja vaakumi sees ei oska leida muud väljapääsu kui et tuleb uus lähtestamine ja mitte meie pärast, aga nende väheste jobude pärast kes kõik ahnusest ja ihaldusest perse suutsid keerata.

Tartaaria ajastul olid kõigil kodus oma vapp ja perekond ning tuttavad, käidi näitamas oma leiutisi ja rääkimas tarkusi, kõik oli loomises ja tasuta ning puudust ei olnud millestki. Mis kurat juhtus, tahaks hirmasti teada, sest midagi juhtus.

Ja kui tulid tänapäeva inimesed, siis ega nad ei suutnud välja mängida, parasiitlik loomus ei andnud mõõtu välja elada uhketes arhitektuurides mis polnud nagunii meie omad. Me tulime siia kui kõik oli juba hävitatud ja võetud originaalsete elanike käest. Minu suurim kaastunne neile, et nii nendega läks.

Ja me ei tea mitte midagi sellest, ainult fragmente ja rakumälul tuntavat. See on igaühe südameasi mõista mis võis olla ja kuidas nüüd sellega elada ja võimalik, et isegi parandada, taastada.

Kes me oleme ja kust me tuleme. Maailm on samuti suurem kui meile on räägitud ja me ei saa iialgi adekvaatseid vastuseid sellele, et mida meie eest varjatakse.

Kui maailm on tükike jumalikust kuningriigist rebitud ja peidetud siia pimedasse vaakumisse, kosmosesse või kupli alla kusagil sügavikus, siis ega väga lootust see teadmine ei annaks, ega.

Kui jumal on surnud siin kus oleme meie, siis tähendab see seda, et oleme jäänud omapäi enesekeskmesse ja teadmatusesse ning kui meid väljastpoolt ei tulda aitama siis ainuke võimalus on seestpoolt ärgata, seega milleks pimesi usaldada kõike. Põrgu eksisteerib meie sees samakergelt kui taevalik paradiis, me peame selle leidma enda seest ülesse ja siis kuvama seda väljaspoole.

Uus maailmakord on viimane võimalus eliidi jaoks hoida kontrolli enda käes, aga vastupanu on meeletu, kuid väheneb jõudsalt läbi pettuste ja keelitamise. Usaldage ainult iseennast ja mõelge kriitliliselt. Kes räägib ja suunab teisi mõtlema, see on signaalimajakas kes annab impulsse muutusteks.

Mis siis teeme? Lahendused? Lähme tagasi tasuta energia peale? Vaevalt, et see valitsejatele meeldib. Ah jaa, valitsejad… meil on hea demokraatlik vabadus kus me saame valida läbi millise tee ühte auku jõuame, aga alati võib olla hullem. Dikatuur võtab haardeid ja kombitsad tulevad ainult lähemale kõikjale. Mõtle kui vastik on elada kohas kus kõik käib ühe inimese mõttelaadi järgi.

Teisitimõtlejaid tuleb hoida nagu oma lapsi ja kaitsta neid. Kui nendega midagi juhtub, eriti kahtlasel viisil, siis seda ei tohi unustada ja sellest tuleb võtta välja tõde ja energia, et lõpetada see põrgulik käitumisviis ja mõtlemine maailmas ära.

Kõik raskused on peas kinni ja kui lasta sellel lahtuda, siis jääb alles kergus. See on kunst, et selleni jõuda, aga kui jõuad, oled filosoof. Kuid kindlasti on vaja sõdureid, aga neid, kes teeksid õiget asja, õige asja nimel ja selleks on ainutõde sellest mis on juhtunud, kes on tegijad ja kes peaksid tõeliselt vastutama selle eest üks kord ometi!

Ma vajan tõde, ma ei kannata oodata. Teadmatus on hullemaid asju maailmas. Tõde on kahtlemata hullem, aga vajadus tõe järele on natuuris sees olemas.

Lõppegu see õudus ja alaku teadmiste, loomiste, tarkuste ja leiutamiste aeg meie enda tehisliku rassi nimel. Aamen.

Jaga esimestena seas oma seinale: