Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Pole sõnu aga ilma vaiki ka ei saa.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kui tahad lühidalt teada kas oled hea või halb inimene, siis eeldame et me kõik oleme mõlemat ja meil on valida tunde järgi ja sellest ka teod mis kiirgavad tagajärgi. See on kõigest üks hermeetilisi printsiipe, et igale teole järgneb tagajärg. Kas Sa oled hea inimene? …. hmm …. kes meist ei oleks.

Jäädes keskenduma sellistele küsimustele, hakkavad inimesed taidlema vaidluste konfliktis ja see on selliselt disainitud. Seega kui minna sammuke kõrgemale sellest välja, siis miks süsteem on kurjusest sünnitatud? See on see küsimus mida peale küsimist tuleks ette võtta ja hävitada selliselt, et oleks asemele anda loomisesüsteem kus keegi ei virele ega peereta tühja. Söö vitamiine mida annab sulle jumalik loometunne ja edenda oma andekust läbi kõige mida Sul tarvis selleks on. Praegu ei saa ükski vaene inimene oma potensiaali näidata, seega süsteem ise norib tüli.

Lucifer toob valgust, aga miks peamiselt sitapead teda kummardavad? Need kes ahnitsevad, tapavad jne.

Ei tea öelda, aga tunde järgi peaks elama. Ela õigesti, siis on hea olla, aga kui tahad nautida pimedust, siis mine joo lasteverd.

Koletud elukad ikka kontrollivad tervet maalapikest, seegi pole siit pärit ja on varastatud ja toodud, et selle üle valitseda, piibel peab suht paika kui ridade vahelt lugeda ja teadust mitte uskuda.

Me röövisime jumala aladelt jupikese maad ja tõime selle avakosmosesse mis tegelikult on midagi muud ja tähtsaim aspekt selle kõige juures on ainult üks ja seesamune – end varjata jumala silma eest, olla peidus ja ajada oma rida.

Eedeni aiast meid välja löödi, aga ega me lahkunud ilma midagi võtmata. Me tulime koos jupikese maaga ja mis sellega kaasa tuli, jah olgu hingetud arhitektuurid ilma nende omaniketa jäid vedelema, aga me andsime need rikastele koorekihtidele jaotada ja majandada.

Olgugi, et nad omastasid üsna pea ka teistele antud almused, sest nii nagu Yeshua ei sallinud raha ja korruptsiooni, ei salli seda ka need kellel pole hinge taga enam mitte midagi. Inimene on parasiitlik hübriid jumala loome ja millegi muu vahel, aga see on inimese valik.

Kui nüüd juhtub see, et ahnitsejad kokku kõik on krabanud ja midagi enam suurtelt massidelt võtta ei ole, siis hakkavad nad masse hävitama, aga vaidlemine sellega ei lõppe, sest ka eliit on omavahel tülis ja ikka selle sama põhjuse pärast – võim ja kontroll.

Kõik tahavad mängida praegusajal jumalat, sest jumalat ega tema langenud ingleid ei leia enam kusagilt. Kõik hiiglased kes elasid suure uputuse ( friikide eemaldamine maa pealt ja uue inimese loomine) üle, need löödi aja jooksul maha ja igasugused tõendid hävitati ära.

Inimesed ei olnud primatiivsed elajad, nad olid aristokraatlikud, mitte need feikarid kes hakkasid kandma nende riideid ja elama nende häärberites ja mängima aristokraate, nendest ma ei räägi, nood oleme meie.

Muidugi meil on teatud arhitektuur säilinud, aga ka selle me saame enda kontrolli alla aja jooksul kui kirjutame ja fotomanipuleerime valeajaloo selle taha. See pole mingi probleem, aga tõsiasi on see, et kõik seda mis on juhtunud, seda pole kerge ühe otsaga lahti rääkida.

Aadam ja Eeva ei ole mitte mingid tegijad ja langenud inglid on tulnud jumalariigist ära, et olla eeskujuks maistele inimestele kes muutusid häbelikuks ja hakkasid sööma-jooma ning roojama igas aspektis. Ka inglid hakkasid magatama lihtsurelikke.

Inimesed muidu elasid reaalsuses kus nad ei pidanud puid kaminas põletama, sest olid teised tehnoloogiad. Kõik oli teistmoodi, me seda ei oska ette kujutada, aga mõneti võime rakutasandil proovida meenutada läbi kollektiivse mälestustearhiivi neid tõelisi elamusi mida see ajastu pakkus.

Kes nimetab seda Tartaaria Impeeriumiks, kes Rooma kuldseks ajastuks või kes mida veel, aga lühidalt on asi selles, et suure varjamise taga seisneb hirm jääda vahele.

Kuldne ajastu, see oli kõrvuti siis kui oli veel metsarahvas. Kõik elasid rahus, keegi ei tundnud hirmu, kedagi ei ähvardatud, kõik oli ilus, aga siis tuli pimedus, tahtis omastada ja varastada ning võtta kõik mida võtta andis.

Ja mida nad kõike selleks teinud pole, et tõde maha varjata. Hävitavad, tapavad ja valetavad, kirjutavad kõike enda järgi. Propaganda ja ajupesu on maksimum ja sellest veelgi üle.

Kustmaalt piir hakkab jooksma? Ikka ainult läbi nende soovide ja neil pole mingit piiritunnetust.

Mul on pelgalt uskumus, et kõik on vale, filmid ei anna ka seda mõõtu välja mis tegelikult juhtunud on ja mis veel ees. Ma mõtlen, et kui saaks palvetada jumala kohale, ta ei tuleks, sest ma pole keegi.

Aga kui ta tuleks, siis ma tahaksin sama mida kuningas Soolomon, teadmisi ja mitte vähe, muud pole tarvis, ma pean leidma valguse siit pimedast sitaaugust välja, kui natuke labasemalt väljendada end.

Ja kui tõde tuleb välja, siis selleks nad need 5G mastid kõikjale valmis ongi seadnud, seega tehkem nägu nagu te ei teaks midagi. Kui jeesuse kontseptsioon tõesti vihjab jumalikule ajuõlile mis käib mööda kundaliini joont pidi ülesse alla, chakrate vahelt, siis mina sellest aru veel kahjuks saada ei suuda, aga ma proovin.

Laske neil võimutseda kuniks jumala silm otsustab pilgu peale leida ja saata järgmise tegelase meile appi, sest kui inimene iseenda seest seda väge ja teadmist ei suuda leida, siis tal on tõesti kedagi vaja väljaspoolt ning jumala sõna on sosinal tulemas.

Ainult, et see jumal ei mõista hukka mitte ainult teatud aspekte, vaid kõike mida me teinud oleme, sest niimoodi need asjad ei käi. Me ainult hävitame, aga tegelikult peaksime looma austuse ja teadlikusega. Templid, spirituaalne tehnoloogia ja võimalus on piiramatud, veesüsteemid ja valgustus, soojustus.

Need kellel on raha, need seda ei vääri ja kellel raha pole, need tegelikult seda ei vajakski kui poleks süsteeme kus seda vaja eluliselt läheb – see süsteem on ÜDINI perses ja nii meile meeldib.

Nüüd inimene enam häält teha ei oskagi, sest kogu ilus maailmareaalsus on kokku pakitud ellujäämisega ja keegi ei tule aitama, vaid öeldakse, et sa oled läbikukkunud pööblirass.

Selline on suhtumine… aga võrdluseks Versaillesse lossi elanikud kui neile see sülle potsatas, neil polnud isegi kanalisatsiooni, nad ei tulnudki selle peale, seetõttu pole ime, et kõik kohad olid sitta ja okset täis, sellised olid tolleaegsed rikkurid kellele see lihtsalt anti või kes selle võtsid. Öeldi, et ekskremendid vedelesid grandioosete treppide peal ja nurkades, igal pool. Koolera igal pool, maha vaikitud teema, aga jaa küll seegi selgub kui tõekoor saab peidust.

Kanalisatsiooni probleemid ja särgid värgid. Lous XIV oli veesüsteemide meister ja botaanika oli ka tema kirg, aga kui küsida võib, siis miks tolleaegset üüber-ärikad kuramuse torusid ei suutnud välja mõelda? Roomlastel enne neid olid ühiskemmergud, aga see olla rohkem metaanikogumiskeskus, et sellest elektrit toota siis.

Lemuuria ja Atlantis on omavahel sõjas alates suurest uputusest ja enne seda kui konflikt alguse sai, aga see on kuum temaatika ka tänapäeval, sest see kestab absoluutselt tänase päevani kahe suure rassi vahel.

Kõik on võimalik, aga praegu tasub teha tassike kohvi ja luristada seda oma viimases eluetapis nagu asjalik härrasmees.

Jaga esimestena seas oma seinale: