Rubriigid
5G Võlud

Vabasõna 5G ja koroona ning vaktsiin

Jaga esimestena seas oma seinale:

Sõna ei maksa midagi, aga ega ostjaid ka ei leidu, seega nüüd on lademetesse jäänud riiulile palju sõnu tolmnema ja tahaks need niisama ära visata enda seest.

Alan on emotsionaalne tulihingeline olevus minu sees kes peab lihtsalt tunde järgi väljendama ennast. Igaühel oma roll eks.

Võtke need koledad timukad maha. Rõve vaadata. Kes neid lubas ülesse seada?

Esimene ports sõnu leidub ühelt riiulilt 5G mastitamise osas ja tänase päevani ei suudeta ühtselt ja kokkutulevalt ärgitada asja tõsidust nende 5G antennide osas.

Ja ei taha kuulda ühtegi internetiga seotud seletust, selle kohta pole jääb igaühel enda otsustada kas 4G internett oli piisav või mitte ja sootuks jätan netiküsimuse välja, sest sõnu lihtsalt pole jagada. Nett oli väga ok madalatele ja keskklassi inimestele, me olime rahul.

Küll aga kui muidu tehnikud tulid nädala pärast netikaablit sisse tassima, siis pandeemia ajal käisid kõik operaatorfirma kaablitargad usinasti kellegi poolt kinni makstuna neid maste lisama absoluutselt sinna kuhu vaja oli, esteetikat arvestamata, ajaloolised korstnad kattusid mastidega… rikaste äärelinnad ja sealsed hotellikatused puistati täis antennidega… igalt poolt võis neid leida… ka mereäärsetest asulastest, ka seal pandi postid ülesse.

Ja mitte ühtegi sõna sellest ei kuulnud meie kõrvad, ei ühtegi hääletust ei näinud meie silmad ega ühtegi piiksu saanud öelda välja. Ja nüüd süüdimatult need mastid kõikjal püsti ometi on ja ei kavatsegi keegi neid maha võtta. Mis siis nüüd lahti on ja miks keegi asja tõsidusest aru ei taha saada, et see on sulaselgelt seotud fenomeeniga mida maailm kogeb sellepärast, et ammu on räägitud suure populatsiooni lähtestamisest ja kontrolli alla saamisest.

Ja nüüd on mastid siin. Ja nüüd on viirus tulnud ja rääkida sellest ei saa, sest siis karistatakse Sind valeinfo levitamise eest ja faktikontrollijad on alati kohal, et must töö ära teha teiste eest, see on nende töö ja nad kontrollivad fakte ja statistikat mida viimasel ajal üldse uskuda ei saa. Ainuke fakt on see mida tunned ja näed, koged ja kuuled, pannes suuremat pilti kokku on kõik selge.

Ja vähe on neid kes jaksavad piiksuda. Hääl kaob ära, inimesed tuhmuvad ja hääbuvad vaikselt. Siis kui pilt saab selgeks suurel massil, siis kas on jõudu veel enam üldse midagi ümber teha.

Ja sõna vaktsiin ma kasutasin lihtsalt vabasõna katsetuseks. Tehke mida soovite… aga teadke, et selle valiku saate teha ainult ühe korra mida hing soovib. Siiski eesmärk on kõigil sama, need kes tooteks patendeeritud, ka neil jääb üle ainult patendid vabastada ja platvorm lõhkuda ning mõelge ise millest käib jutt.

Minu arvamus on see, et kommiga mind ei meelita. Mul on loomulik persetunnetus mis haistab sellega halba ja ma olen mängust väljas.

Me peame saama sellest mänguplaanist välja praegu. Teie olete oma järgmiste kehastuste esivanemad. Sina oled see kes saab tunde järgi mõelda ja mõtte järgi öelda. Sinusuguseid on veel väga palju, peidus. Asja mõte on peidust välja tulla kõigest oma elu nimel.

Millisesse maailma te sündida soovite kui tuleb välja, et pärast surma kui pildi lööb mustaks, tuleb valgus ja toob Sind uuele elule taaskord siia missioonile. See on üsna lihtne hinge ABC.

Miks me ei või sellest rohkem rääkida? Keegi keelanud ka pole.

Need kes virelevad täna vaesuses ja õnnetuses, need on sinu homsed esivanemad. Parim investeering on täna iseendasse tuua muutusi maailma heaks, ka isekad inimesed nagu mina tahavad enesekasupüüdlikult lihtsalt paremaid tingimusi eluks.

Tuleb alustada nüüd ja kohe praeguse maailma muutmisest. Ja kuramus kus nad oskavad ikka salatseda meie eest. Mida me teha saame? Teeme seda ruttu.

Mitte üks gramm ei usalda neid maste ja mis selle taga olla võib. Juba teame kuulujutte mida igaüks internetist saab leida ja viia neid kokku asjadega mis toimub kulisside taga. Maakeeli võib öelda, et see süsteem mida proovitakse luua koos 5G platvormiga, see ei kaalu üle ohtusid mis võivad sellega kaasneda ja tuntavalt juba kaasnevadki….

Korraga on õhus nii palju informatsiooni ja neid sagedusi muudkui jagatakse, see kõik on võim. Selgeltläbi puhas võimutsemine, allutamine ja kontrollimine ning kuidas siis teisiti…. kuidas siis teisiti teha uut maailma korda ja suuri masse kontrollida, aga siiski, vaadakem… me oleme eestist… me oleme keldid, indiaanlased, viikingid ja ateistid… ka kristlased ja varem öeldi rassistid, ent siiski humoristid ja hea südamega vabad inimesed, lihtsalt natu ahneks muutunud ja kurjemaks, aga meil on võimalus seda muuta, aga ainult kollektiivselt.

Pikalt ei tea rääkida, aga maailm olla suurem kui meile räägitud. Me elame kontrollitud territooriumitel sotsiaalses ühiskonnas ja meid hoiti mugavustega lõo otsas aga nüüd on needki võetud ja inimesed muutuvad naturaalselt juba olemuslikult kurjaks.

Ja Eesti on väike koht, seega me saame paremini kokku hoida ja me järgime ju alati ikkagi enda sees olevat sisetunnet asjadest, kui just keegi meid ära ei püüa osta, et me valetaksime….

Mida Sina tunned kui vaatad neid koledaid antenne igal pool silmale nähtaval kohal? Võiks ju öelda, et peidame need kiirgusradikad siis ära, aga see ei oleks lahendus, sest koledusi ei anna peita.
Ja nüüd on tähtis igal lapsevanemal küsida endalt, et kas ta suudab teha enda hääle teatavaks ja küsida omavalitsustelt miks need antennid maha pole võetud?

Keegi ei soovi neid oma õuele, eriti praegusel ajal kui maailmas on esiteks sõda ja kõik on ebakindel ning teiseks surmav arusaaamatu mutanteeruv viirus mis no kuulge ometi kõigile selgeks on saanud…. lõpetagem see 5G promootimine ära ja võtke kohe palun need õudsad asjad maha ning me oleme kõik terved. Me oleme kõik kohe terved.

Mul on selline tunne justkui 5G võrgus see vana hea klassikaline külmetushaigus mutateerub selliseks rakkudele stressi pakkuvaks hapnikukinnihoidvaks kiirguseks …. see tapab aeglaselt, keedab konna, teate ju küll.

Te ei tunne et süüdi on paralleelselt need holo_ ei tohi seda sõna vist öeldagi… mastid. Holomastid. Trooja viirus.

Ja kes teeb viirustele tagauksi näitavaid süsteeme? Ma tean ainult, et arvuti operatiivsüsteemid on sellised ja kes on selle taga? Kes teeb sellist allkirja?

Kas see sama inimene mitte pole Maailma terviseorganisatsiooni eesotsas? Ei pane ikka pilti kokku… ja ikka peab lobisema et 5G on hea internett ja kahjutu? Ikka veel peetakse kõiki lammasteks ja sunnitakse alandlikult vaikima ja tehakse maha kui tabad õigele punktile vajutada?


Alati tasub küsida mida keegi millegi eest saab? Ja mina selle riiulitelt sõnade ära viskamisega püüan lahti lasta selle ängistuse ja väsimuse, kurnatuse ja allumatuse teistele, kes võibolla oskavad paremini, aga mina tahan juba vaikselt alla anda.

Tahtejõud on see mille üle käib sõda. Süsteem on väga raskesti ülesse ehitatud praegusel ajal kui ebavõrdsus on meeletu ja kasvab ning looduse arvelt. Ma ei tea kuidas seda sõda võidetakse teisiti kui et inimesed ise ärkavad ja võitlevad ainult oma heaolu, tervise ja õnne nimel ise üheskoos.

Mida veel on arusaamatut? See on ohtlik asi mida ignoreeritakse ja eksperimenteeritakse südamerahus edasi. Olge valvsad ja ärge laske juhtuda sellel mis juhtunud on mujal maailmas. Me oleme sektoriteks justkui jaotatud ja kontrollitakse meid justkui meie tahte vastaselt. Lõigake meid lahti hullusest ja laske elada rahus. Siis saame jälle naeratada ja rõõmustada.

Hübriidkalmaarid, patentproduktid, uus maailma kord ja vandenõukohvid serveerituna – kas mõistate nüüd?

On seda palju palutud? Mõistkem ja tehkem häält. Enam ei jaksa.

Küsimus mis jääb igaveseks ultrahelina piiksuma meie kõrvus kuni muutuste tulemiseni…. on see… et…. kas te usaldate neid sagedusi?

Mina ei usalda. Mul on see õigus mitte uskuda.

Ja tahan saata nüüd ka ühe lingi: https://www.kiirgusinfo.ee/

Uurige sealt mida nad räägivad ja nad hoiavad veel end isegi tagasi minu arvates…. kas me tahame muutusi kohe? Jah.

Ja kes meile muutusi pakkuda saab? Vot Ainult Meie ise. Tee häält ja kasvõi ainult sellele teemal ja erandiga, usu võimalikkusesse või mis iganes see sõna õigem oleks.

Kui see üldse midagi kaasa aitas vabale inimesele, siis meelekindlust, et me ei ole üksi… Sa ei ole üksinda… ja me saame kinnitada ühtselt tõsiasja… et midagi on mäda.

Jaga esimestena seas oma seinale: