Rubriigid
Kohvilogi

Naljalugu: Seleta kus ma olen ja kes ma olen

Jaga esimestena seas oma seinale:

Lugu algab nii, et mees ärkab ülesse ja ei tea kus ta on ja mis ta nimi on. Mees ei tea midagi mitte millestki, aga saab sõnadest aru.

Nagu väike laps, läheb mehhike essa võõra jutule küsimaks, et kes ta on ja kus ta on. Egas võõras mehe nime ei tea öelda.

Küll aga räägib loo kus ta on – täitsa algusest peale ja ilma filtriteta. Ja aega võetakse selleks terve igaviku, ilma kiirustamata.

Siin on kahekõne. Nimetu mehe ja võõra vahel. Ja see on kõigest kohvijutt konjaki kõrvale. See ei tähenda midagi. Lihtsalt lugemiseks.

Nimetu mees: Kes Ma olen?

Võõras mees: Ma ei tea. Kes Sa olla tahad?

Nimetu mees: Mitte keegi. Lihtsalt tahaksin teada kus ma olen.

Võõras mees: Sa oled eemal.

Nimetu mees: Eemal millest või kellest?

Võõras mees: Jumalast.

Nimetu mees: Räägi veel täpsemalt. Kus ma olen?

Võõras mees: Peidus.

Nimetu mees: Peidus kelle eest?

Võõras mees: Iseenda eest.

Nimetu mees: Miks ma end varjan?

Võõras mees: Sest sa ei soovi tunnistada suuremat tõde.

Nimetu mees: Ja see suurem tõde on mis?

Võõras mees: Sina kannad jumala hinge iseendas. See on valgus mis pudenenud kõikjale mis eksisteerib. Sina oled jumal. Sa peidad ennast pimeduses, valguse eest, sest ainuüksi valguses me pimedusest õppida ei saa. Me peame käima pimeda raja, et kogeda raskust, et seda mõista ehk näha paremini.

Nimetu mees: Kas ma olen Jumal?

Võõras mees: Sa oled fragment ühest suuremast singulaarsusest ja Sa tulid eraldatuna sellest, et täita eksperiment kogemustega, viia need tagasi kõrgematele analüüsimiseks ja selleks on vaja läbida takistused mis aitavad luua tasakaaluks takistajad.

Nimetu mees: Kuidas ma saan takistajatest lahti?

Võõras mees: Sul on võimalik saada ühendust allikaga. Sina oled lahendus, aga hetkel takistajad on saanud Sinu mälestused ja tunded enda kontrolli haardesse. Kui Sa lased lahti enda nimest, vanusenumbrist ja lõikad lahti end teiste inimeste võrgustikust (pere, sõbrad, naabrid jne) ja lood null-kättesaadavuse meeleolu häirimiseni, siis on võimalus saada lahti takistajatest ja mõista suuremat pilti ka maises elus.

Nimetu mees: Tead… Mulle meenus kes ma olen. Miskipärast see pole enam oluline. Suutsid mulle paari lausega muutuse tuua, kohe pärast seda kui mu mälestused tagasi tulid just praegu. Mulle meenus just kõik mis mulle on räägitud kes ma olen ja kust ma tulen. Kummaline uni. Ma olin suures unes.

Võõras mees: Sa oled ärkvel. Nüüd saad küsida õigeid küsimusi.

Nimetu mees: Miskipärast ma ei suuda enam uskuda elu mida ma kord teadsin. Räägi mulle lühidalt mida Sa praeguseks tead maisest elust? Kust me tuleme Sinu arvates ja mis siin toimub.

Võõras mees: Lähme istume kohvi ja konjakitega kamina ette.

Pikem Kaminasaali jutt

Istusime võõra mehega kaminasaali, elavat tuld ja kohviaroome koos konjakiga nautima. Võõras mees on nagu oma inimene ja ma olen nõus kuulama läbi igasuguse filtrita tema versiooni elust ja kõigest mida me ei tea, ega suuda tõestada, vaid ainuüksi tunde järgi uskuda.

Võõras mees: Kord oli Eedeni aed ja see oli disainitud jumala poolt, seal lõvi tallekest ei söönud ja esialgu elas ainult mees.

Jumal märkas, et mehel on vaja seltsiks kaaslast, et väljendada armastust ka oma ligimese vastu. Jumal lõi kaaslaseks Eeva.

Eeva, kergemeelne naiseliku sümboolika esindaja, loodud Aadama intellektuaalsest ribikondist, signeeritud jumala poolt kui “Jumal Sinus”, teadis, et keelatud õuna näksida ei tohi. Sümboolika mida meile räägitakse, aga mida tõlgendatakse erinevate teooriate kohaselt, aga kuna meid seal ei olnud, siis teab ainult Eeva ise millega ta hakkama on saanud.

Ühe versiooni kohaselt läks Eeva ahvatluste meelevalda mida hüpnotiseeris talle reptiilne olend keda Piiblis kirjeldatakse Maona. See madu sisendas Eevale mõtteid mida Eeva poleks pidanud üldse mõtlemagi hakkama, sest mõtlemine oli Aadama ülesanne.

Noh ja kuidagi see Eeva siis sinna ahvatluste sisse ära eksis ja kuna Aadam oli harjunud algusest peale üksinda eksisteerima, siis ta lasi ja usaldas pimesi Eeval ise otsuseid vastu võtta.

Küll aga see reptiil keelitas Eeva nii magusasti ära, et Eeva hakkas küsitlema ja kahtlema enda võimaluste osas veelgi rohkem. Eeva lihtsalt soovis veel rohkem ja enamatki. Ja polnud kedagi teist peale reptiili kes lubamaks Eeval olla täpselt see ja enamatki veel. Seega reptiil võitis Eeva südame oma meeletu vabadusetunnetusega, aga samas ka pahanduste ligitirimisega, keelatud asjadega.

Ja selle versiooni kohaselt siis Eeva tegi mitmeid pahasid tegusid mida piiblisse kirja otseselt pole pandud suurest hirmust ja kohkumisest arvamuste ees, aga loo järgi Eeva pettis Aadamat, sõi liha ja sünnitas humanoid-reptoidi, ehk sigitas hübriidi.

Aadam ei jäänud ka süütuks tänu Eevale, kes Aadamat meelitas ka keelatud asju tegema, antud hetkel nimetame seda siis keelatud õuna söömiseks.

Uuring näitab, et 100% mehi sööks mis tahes puuvilju, mille neile alasti naine annab ja söövad iga puuvilja, mille on neile ulatanud alasti naine. Isegi juhtudel, kui see ei olnud vili või isegi söödav, võtsid kõik isased tänulikult vastu iga pakutud eseme ja sõid seda tumma näoilmega.

Me ei tea mis täpselt ikkagi juhtus, aga Aadam ja Eeva löödi välja.

Siinkohal on jällegi mitu erinevat versiooni. Ühe versiooni kohaselt Jumal vihastas niivõrd palju, et pagendas paradiisireaalsusest Aadama Ja Eeva mõlemad, teise versiooni järgi Jumal lahkus siit ise.

Öeldakse veel ka, et jumal on selles universumis surnud. Öeldakse veel ka, et must universum on valge universumi varjupool.

Seega ma ei tea öelda veel kas Paradiisiaed oli loodud maa peale või oli see taevareaalsustest. See võis olla mõlemat, sest me ei tea hetkel ajajoone kulgu, seega me ei tea kas me oleme isegi sündinud originaal maapealse reaalsuse kihti või on see maaplatvorm mis on kloonitud teiste kõrgemate tsivilisatsioonide poolt eksperimendi puhuks. Me näeme iidseid ehitisi maa, vee ja liiva alt välja tulemas, aga me ei tea ikkagi kindlalt kuidas see jupike maad siia pimedasse jumala varju sai tekkida. Me eksisteerime juttude järgi kusagil üüratus kosmoses kus nad ütlevad, et elu ei ole. Selle puhuks võiks võtta ühe lonksu konjakit ja öelda, et kõik on võimalik.

Mõned räägivad, et jumal lõikas Eedeni aia jagu oma loometööst niiöelda kõrgemalt lõuendilt välja ja jättis meid ripakile ilma tema sekkumiseta ise otsustama üüratus vaakumis. Ja inimkonna eliit seda pahatihti ka ära on kasutamas, luues endast suured jumalikud valitsejad ja läbi hirmu kontrollida masse kes kõik tegelikult kannavad endas energiat ja jumala signatuuri. See eksperiment on nii lapsekingades, et loomulikult kõige selle trauma keskel inimkond ei ole võimeline arenema, vaid liigub enese hävitamise suunas.

Mis siin ikka öelda… kõik on selge niigi millist elu me ilma jumala sekkumiseta (otsese) elama peame, või oleme suutelised kogu selle süsteemi alluvuses.

Ja muidugi jumal kui ta on elus, kasvõi teiselpool valges universumis, hoiab ülevaadet meie tegemistest läbi hingekogemuste kroonikate mille me viime teispoolsuse vahendusel taevaparadiisi raamatukokku. Jumal kogeb kõike läbi meie, me tuleme lugude ja kogemustega õppima oma vigadest ja oleme paremad.

Ja ma pole isegi jõudmas rääkimaks mis huvitavat madalamates kihtides toimub, sest jutt on ääretult lai ja pikk, venitada saab seda lõpmatusteni. Rääkida alustuseks võib asjadest mida saab iga inimene aru…. õpi koolis, leia töö ja loo pere… tööta hästi suure hoolega, et saada raha… arveid on vaja ära maksta. Mitte, et raha on energia ja seda oleks vaja enamgi veel, sest süsteem on rikutud.

Meil on tegemist füüsiliste objektidega, materiaalsete nõudmistega ja raskete tunnetega. Selle kõrvalt me peame leidma energiat, et sisendada iseendale ja lastele rõõmu ja lootust, usku ja õnne, rikkust ja meelerahu, aga me ei suuda seda teistmoodi teha kui rabeleda ennast kiiremas korras surnuks, et siis ise sündida kusagile kus sellist pingutamist nagu Sina endast andsid, kohata ei leidu.

Ühtepidi ongi siis nii, et head elu saavad elama valitsejaskonnad ja nende sugulased, koorekiht ja need kes edukalt suutnud süsteemist välja põgeneda ja mängida suuremaid mänge. See võrgustik on kõikjal ja keegi pole kaitstud, lihtsalt need kes virelevad, neist pole kasu, et neid kinni maksta ja hoida üleval. Suured massid haigestuvad, neid on lihtsam kontrollida ja hävitada, meelelahutuseks rikastele, et neil oleks tasakaaluks oma rikkustele seda ülekaalukalt vaestele eksponeerida ja vahel mängida kedagi head, tehes justkui suure annetuse mida ikkagi Sina ja mina ei tunne, et see meieni jõuaks, aga katsu sa üks halb sõna öelda ja perses.

Vaesed inimesed ise teevad seda endale. Nad ütlevad, et “Ah mis seal ikka, sitta kah” ja nii see jätkub generatsioonide kaupa. Parim investeering on praegu investeerida järgmisesse ellu, see tähendab, et kõigi meie kohustus on läbi saada ja luua parem maailm globaalselt kõigi, absoluutselt iga individuaali heaks, aga praegu on see vastupidine. Ja kui me sünnime järgmine kord just sinna kehastusse mida me jätsime eelmine kehastus tähelepanuta, siis see on meile kannatus.

See on parasiitlik ahnitsev käitumine mis viib meid hukule, lihtsam ja kergem, ning enesestmõistetavalt isekam on teha kõigile head, sest nii saame luua parema maailma ja me suudame endale igaühele garanteerida parema spoti järgmiseks eluks. See ongi see õppetund mida jumal ütles, et meie teha ei saa, ainult tema on nii puhas ja mõistev, et seda teha… inimene tahtis rohkemat, nüüd sai vähem ja saab iga kord järjest vähem.

Kirikutes käiakse halamas. Suured petturid istuvad vatikanis ja teevad kohutavaid tegusid, lihtsalt, et nautida jumalikku võimutsemist mis tegelikult on täiesti vastupidine jumale endale.

Sellest lähtudes võib öelda, et inimeste hinge on võimalik plekitada nii sügavalt mustaks, et selle tühimiku sisse võib sündida deemon kes lihtsalt võtab omale täiskasvanu keha ja hakkab seda kohe rakendama, et ellu viia suuri hävinguid ja nautida seda protsessi.

Need on deemonid teistest sagedustest. Punt deemoneid sünnitab juurde rohkem deemoneid. Neil on selleks ritutaalid.

Erinevad vaimud, tulnukad, deemonid ja kõiksugused mütoloogilised valgusinglid mida inimesed on näinud, nad on kõik interdimensionaalsed olendid.

Nii nagu praegu me ei kuule maailma kõiki raadiokanaleid, sest need on eri sagedustele määratud ja inimene ei ole võimeline neid lihtsalt korraga kuulma. Kui me võtame raadio, siis see instrument suudab keskenduda kindlale sagedusele ja hakkame kuulma informatsiooni mida meile edastatakse sellelt kindlalt sageduselt. Sellisena töötab ka meie dimensioonide väljad ja vahel me lülitume ise teistele sagedustele läbi oma käbinäärme või välise tehnoloogilise mõjutuse tõttu ja me suudame neid olendeid näha ka ilmsi. Muidugi need kes ei ole seda iialgi oma elus kogenud, need ei peagi seda uskuma.

Iidsed tsivilisatsioonid olid tulnud kõrgematelt sagedustelt, kaevandasid maavarasid ja ehitasid imelisi süsteeme. Nad olid otseses ühenduses kõrgema teadvusega ja kandsid jumala kõrgemat energiat kõikjale mida nad lõid maa peal.

Lõpuks suudeti kõige selle erinevate rasside sekkumistega isegi luua mingit laadi õitseng… ega täpselt ei tea keegi öelda et kas meid anti lapsehoidmiseks juba tolleaegsetele maapealsetele inglitele või mitte, sest ma ütlen, tulnukad mässavad valeajalooga ja segustavad kõike. Meil lihtsalt pole ülevaadet mis millal juhtus ja mida uskuda… kõik võib olla simulatsioon, me ei tea kas me oleme originaalis või vufflis… me peame seda veel selgeks saama…

Igatahes siiski… Jah, aarialased või tartalased või kuidas keegi nimetab neid, hiiglased igatahes…. nad lõid imelisi loometöid arhitektuuri, kunsti ja inseneeria osas. Da Vinci on üks vähestest meile teadaolevatest sellistest imeinimestest eks.

Mingi aeg see toimis… saadi hakkama, alguses oli jah karistus eriti õudne, vaikselt hakkasid tekkima pahaendelised ilmingud… mingi aeg saadi segadus kontrolli alla, aga jumal või oli see keegi teine…. juttude järgi jumal… uputas kogu selle õuduse vee alla…

Enne suurt uputust oli kõik suurem areng loodud ja nüüd tuli suurem resettimine. Neid resettimisi on olnud mitmeid. Viimane pidavat olema suurem mudalaviin ja hiiglaste ning mütoloogiliste olendite kõrvaldamine, ajaloo kirjutamine suurte vigadega, tõe peitmine ja kokkumätsimised, poliitika ja segadused….

No ja lühidalt… oli kaos…. hakati sööma liha, tapma, paanitsema, hirmud… lühike eluiga… legendide järgi puhas põrgu…

Ma ei tea ajajoont öelda et mispidi see oli, kui hiiglased aitasid ehitada ülesse jumala auks erinevaid templeid ja lõid imelisi lahendusi maapealse paradiisi taastamiseks… aga hetkel on lugu nii, et midagi juhtus taaskord ja saboteeriti ära see mõnus olemine.

Jumal olla tulnud Jeesuse avatarina maa peale ise kaema mis siin loodud on, aga ilmselgelt taunis ta raha ja ebavõrdsust ning võimutsemist ja löödi robustselt risti peale pikka piinamist. Milline agoonia, aga läbi selle glitchis Jeesus ära. Ma ei usu, et ta tuleb tagasi, keegi ei taha siia enam tulla pärast sellist kogemust.

Nüüd on meil vereimejad, sääsed ja purejad ning igasugused mutukad ja satikad, katsu Sa vaid ellu jääda… ainult valed ja paranoia hoiavad enamvähem elus, poliitika. Kuidas nii saab…

Nimetu mees: Võtame selle peale lonks konjakit.

Võõras mees: Proosit. Rüüpa seda head kohvi ka kõrvale.

Nimetu mees: Okei väga huvitav. Nii palju oleks küsida, aga ei oskagi kohe…. räägime järgmine kord täpsemalt ja üleüldse… iga kord detailsemalt ja rohkem…. jätame midagi järgmisteks juttudeks?

Võõras mees: Minugipoolest. Järgmise korrani.

 

Jaga esimestena seas oma seinale: