Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Elulised nipid ajaloost õpituna

Jaga esimestena seas oma seinale:

Pange kohvi keema ja ampsake küpsist, sest asi läheb käest ära.

Ma olen kirjutanud nii palju… nii palju väljendust… maailma tunnetust… ma pole konkreetselt midagi väitnud, aga samas … ei ole jah… küll on hea olla hull. Ajalooline hõng on asjal taga. Tuleb dokumenteerida kõike, just neid tundeid.

Tunnetades mis toimub meie armsast riigist väljaspool, pidin tulevateks aegadeks kirjutama meeldetuletuse. Olen öelnud, et meie suurim investeering on pühendumine järgmisesse ellu, hingeliselt.

Maiselt rääkides tuleb praegune elu läbida võimalikult kavalalt, sest alati on keegi Sinust kavalam kes seda kavalust kurjasti ära kasutab. Seetõttu olen ma väiksest lapsest saati jälginud täiskasvanuid, et proovida õppida neilt ja olla ise parem, aga samas leida ka energiat lahti seletada miks peab olema teistest kavalam.

Kõige kavalam on olla alati kõigist kõige lollim ruumis. See on kõige kavalam üldse. Ole alati kõige lollim. Kas suudad?

Selle rea kirjutan vahele, et öelda, et mul on terve maailma eest kõrvale peidetud nimed ja konkreetsed tegevused mida eliidid teevad ja ma ei tohi neid sõnadega välja kirjutada, ja ma ei usalda kedagi niipalju et sellest neilegi rääkida, aga tõde tuleb ise välja.

Kui tahad olla kavalaim inimene ruumis, siis pead arvestama sõnadega Sinu suunas mis küll ei kehti, aga mida öeldakse ikka. Halvustamine ja alandamine käivad käsikäes sellistel puhkudel, sest igaühes meis on sees piisavalt kavalust märgata seda kohe ka teiste puhul kes seda rakendavad rohkem kui Sina oleksid soovinud.

Ühtepidi tekib avatud kadedus ja kontrolliv võimujanu paljastada inimese kavatsused aga mina ütlen, et ärge tehke seda ja olge kavalamad, las igaüks ise teab kui kaval tema on ja laske neil olla, aga mida teile veel soovitan on see, et laske pigem olla teistel kaval ja ise kavalalt jälgige mis edasi saab.

Noogutage, naeratage ja tehke nägusid, sest pole mingi saladus, et elu on maskeraad ja rollide jaotamine süsteemis mis on kivisse raiutud. Kodus kus on rahu, seal saate olla nii nagu soovite, aga mujal avalikus ruumis on väga raske jääda endaks, sest inimesed ei ole tegelikult mõeldud NPC’deks. (arvutiprogrammideks)

Ja nüüd rääkides edasi kavaluse printsiipidest, siis neid on igasuguseid ja uued ajad armu ei anna, nii nagu ei andnud armu vanad ajad. Me saime elada mõnda aega kenas mullis ja elu tundus päris meelelahutuslik ja äge, ja tulebki luua inimestele meelehead.

Nüüd on aeg seista enda eest ja ma tahtsin selle kirjutisega öelda, et tänapäeval on suurem oht kaotada igasugune mentaalne vabadus ja tahtejõud ning et seda säilitada on vaja kaotada hirm.

Julgus seista enda ja lähedaste eest, ka võõra eest keda nüpeldatakse, kas Te teate seda tunnet mida ma kirjeldan? Aita alati neid, kes ennast ise aidata ei suuda. Kas te suudate silma kinni panna kui võõrast ema pekstakse suure massi poolt? Ei suuda ju, Te olete eestlased. Aga teate kuidas hiilib tolerants-liigitamine mõttemaailma? See tuleb siis kui te ütlete, et “Oleneb.”, ja pigistate silma kinni kui pekstakse mõnda meest asjatult. Tuleb sekkuda massidega kohe kui näete vägivalda, see on ennetav ja tugev käitumine, see on seadus… seista teiste eest üheskoos, rakutasandil peab selline kaitsemehhanism tekkima, kui ei teki, on perses.

Te lähete ja sekkute sinna kus vähemus on abitu, see on Teil veres. Lisame siia nüüd juurde ennetuseks kavaluse ja julguse, las ma kirjeldan selle nüüd lahti.

Kui valitsus peaks Teid hakkama kuskile saatma, siis te ei tohi kaasa minna, sest ajaloost õppides viiakse inimesi minema ainult tapmisele, pigem hakka kohe võitlema oma elu eest ja suhtumine on, et ei mingi hinna eest võeta Sind Sinu kodust ja perest eemale.

Ärge süstige omale kalmaare ja grafiiti sisse, käimas on eksperiment ja nüüd kui see hakkab välja alles tulema, siis ei võta ju keegi vastutust, sest süüdi olete teie ise kes vabatahtlikult end süstisid.

Ma olen Teie poolt. Te pole süüdi, sest Teid manipuleeriti igalt rindelt, iga eestlane on kokku puutunud kas ise või on tema lähedane puutunud kokku “töö” kaotamise hirmutamisega.

Kui asjad väga käest ära lähevad ja tõde on ilmsiks tulnud, siis nüüd ma kardangi kõige enim seda kiiritus holo v2 kampaaniat mida on võimalik läbi nende antennide mida igale poole tuugalt mastitati. Ikka veel naljakas paljudele, aga elame veel mõnda aega ja vaatame mis toimub mujal, see pole naljakas. See on tõsine asi ja las aga naeravad, keskendume ellujäämisele.

Nüüd tahetakse teha kampaania kus inimesed kituksid ära valitsusele nende inimeste asukohad ja nimed kes pole süstinud ennast. Ilmselgelt saate isegi aru, et see tegevus on täiesti mõttetu ja täidab ainult seda sama lünka, et kõik peavad end ära süstitama, sest tulnukad on tegelikult kohal ja hübriidide aeg on käes. Sünteetiline reaalsus ja maatriksi ‘downgrade’ käis 2019 aasta mai kuus, vähemalt Eestis ja kui öeldakse, et 5G pole isegi veel sees, siis see on puhas vale, lihtsalt see on dimmerdatud maha, kui sedagi.

Ma olen konkreetse sooviga ja ütlen, et kõik need mastid tuleb maha võtta ja kasutage kaabelinternetti kui netisoov nii suur, aga tervis kõige tähtsam ja heaolu.

Elektrihinnad on nii kõrged sest krüptokaevandajad keerasid süsteemi perse. Uus Maailma Kord ei ole enam saladus.

Ma loodan, et igal eesti perel on vähemalt üks vandenõuteoreetik kelle poole peaks igaüks pöörduma “Ma nüüd usun” suhtumisega, sest teoreetiliselt on neil kõigil olnud õigus.

Kas keegi ka vastutusele võetakse on ebaselge, sest mängu juhitakse Gatesi poolt ja tema istub oma perse mugavalt kott-tooli ja naudib mängu väljaspool maatriksit.

Ärge laske end kuhugi viia ja tehke häält. Minge arutage õiges kohas neid teemasid ja tehke selgeks mis maailmas toimub, annan teile hashtagid, et teaksite mida otsida.

#uusmaailmakord #vaktsineerimine #antarktika #pedoeliit #salajasedäridjasõda #eliitperekonnad #billgates #sünteetilinereaalsus #hübriidid #diktatuur #globaalnejälgimine #vanglad #eksperimendid #püüdkemittesattudahaiglasse #massimõrvad #populatsioonihävitamine #naeruvääristamine #tahtejõuäravõtmine #kuuletumine #eestlaneonviiking

Ja siin on muusikaline lootus, üks mu lemmikuid palasid:

Meil on suurepärane võimalus saada tõele lähemale järgmiste dekaadide jooksul, kui eliit ei hävita meid ära ennem.

 

Jaga esimestena seas oma seinale: