Rubriigid
Kohvilogi

Sidesuhted: Vaba kontrollist ja hirmutundest

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kingad jalast! Nüüd saate tunda jalatallast pealaeni mis teie ümber päriselt aset leiab. Nii, et Sidesuhted? Alustuseks räägin, et aastal 2019 jõudsid suured muutused inimeste teadvusesse. Aasta 2019 jääb meelde paljudele kui suurte muutuste aeg meie enesekeskme leidmisel.

Meie teadvused kohanesid uute energiatega. Seda saadeti väikese ajaga meeletu hulk. Kohanemine oli kõigile raske ja segane. Inimesed olid ärevad, segaduses, üksilduses, paanikas ja tundsid, et lahkuvad elust.

Paljud tundsid, et peavad lõpetama suhted paarilisega või suguvõsaga. Julgemad muutsid oma elu selliselt, et tulid täitsa igapäeva töölt ära.

Igasugused sõltuvussuhted tegid meid haigeks ja enamus inimesi otsustas, et suremise asemel valivad nad pigem elamise. Selles artiklis räägin paarisuhetest sisetunde järgi ja olgu teadmiseks, et seda artiklit oldi varasemalt jagatud tuhandete inimeste poolt ja see kasvab.

Sidesuhted VS sõltuvussuhted. Kui inimesed oma igapäeva rutiinis ja kontrollitavas süsteemis loovad illusiooni nagu nad omaks vara ja inimesi, siis universum pidi sekkuma.

Miks iga kolmas, kes seda loeb, seda jagab? Sest see kõnetab neid kõige nendi sügavaimas olemuses. See on aus kirjutus, ilma fassaadita ja kolmandik inimesi on julgenud seda jagada, sest julgevad välja näidata muutusi ja tunnevad sügavt soovi käia ajaga kaasas. Suurem osa inimesed jäävad ajale paratamatult jalgu oma negatiivsete mustritega, aga nad ei ole teadlikult muutustest. Seda püüame kollektiivselt muuta. Teadvus on muutunud. Sidesuhted panustavad meile.

Soovin, et iga inimene leiaks tee iseendani. Aitab juba pealiskaudsest elamisest. Kelle jaoks me tõestame täpsemalt mida?

Uue ajastu keskmes ei ole keegi mees või naine. Uue ajastu keskmes oled lõpuks Sina ise. Kui vabastav on elada iseendale ometi lõpuks. See tähendab, et võtad vastutuse enda eest, see on täpselt nii kerge või raske kuidas Sina seda endale ise sisendad. Väljenda ennast usaldusega.

Sidesuhted
Ükski paber ega kontroll tõesta armastust. Armastus on voolav kahe inimese vahel.

See ei ole enam kellegi teise elu, vaid see kuulub täielikult Sinule. See on vajalik muutus mida vastu võtta, et ennast kehtestada. Keegi ei pea olema ei halvem, ega parem üksteisest.

Me oleme võrdsed, aga me loome illussiooni läbi hariduse, raha ja erinevate süsteemide, et kus näiliselt kellegi koht on. Kas pööbli koht on kraavis? Ma ei oska sellele vastata, sest ma ei mõtle selle peale. Kõik on toetuses ja hingamises, sest sa tead ise keda enda energiasse lubad. Bossidest saavad liidrid, käskudest suunamised.

Kõik vana (armukadedus, kontrollimine, ahistamine, klammerdumine, vägivald, vaimne terror) millega võeti energiat teiselt oma ego toitmiseks, lõppeb teadliku inimese jaoks koheselt ära. Me loome enda vabaduse.

Sidesuhted
Vanadesse aegadesse jäägu omandihimu, armukadedus, kontrollimine, ahistamine, klammerdumine, vägivald, vaimne terror. Me usaldame end vabaks.

Vanades mustrites toimis see, et Sinu eest teati paremini mis Sulle meeldima peaks kui Sina ise. Omg, mida kuradit? Olid ka religioonid mis viisid lahku. Kõik mis toimus oli üks suur kontrollimine. Ilmselt paljude jaoks on need kõik siiani reaalsus, aga minu jaoks ei ole seda olemas. Selleks, et see oleks minu reaalsus, ma pean minema sinna reaalsusesse. Valin seda mitte teha, sest MINULE ei meeldi.

Mis siis teistmoodi on täpselt uues ajastus? Eks elu jätkub samamoodi nagu ta ikka jätkub, lihtsalt vaatenurgad on muutunud.

Suhtlused on värskenenud ja valikud on teised. Meil on olemas õpetlused ja teadmiste/kogemuste jagamine, see ongi uus trend, et me kuulame ja õpime seda mis meid kõnetab. Meie usaldame üksteist ja iseennast. Uues energias elamine tähendab, et Sa ise teadlikult võtad otsuseid vastu ja tead mis on Sinu jaoks parim ja meie Sinu eest seda ei tea öelda. Oleme usalduses ja võtame vastutuse omaenese elu üle.

Teadlikuks saades jätkad elu teiste jaoks samamoodi, aga Sina ise oled täisväärtuslikum, sest Sa tunned ennast sootuks teistmoodi. Sa käitud nagu tavaline inimene, aga Sinu olemus kiirgab meeletut õnnetunnet, rahulolu ja kõikse paremat. Seda inimesed märkavad, aga nad ei mõista. Selleks peab ise teadlikuks saama, et seda tunda, ehk teisisõnu mõista.

Meil on ühendus ja energeetiline side, sealt ka nimetus sidesuhted. Sidesuhted on pühalikud, kooskõlastatud ja austusega ehitatud kõige tugevama vundamendi peale mis võimalik – täieliku usalduse.

Kaidi nõustab, koolitab ja vahendab: www.kaidikarilaid.com

Pikad suhted ja abielud lõppevad?

Viimasel ajal palju lahkuminemisi pikemates suhetes. Abielud lõppevad ja uusi abielusid ei tule naljalt peale. Abielu sõna mõiste on muutunud. See on leping, see on materiaalne.

Abielu
Kui tunned, et abielu on jooksnud karile, siis tuleb sellega tegeleda. Suhelge.

Armastust ei saa peale suruda ühegi lepinguga, küll aga seda tehes loote hoopiski vihkamist juurde. Armastus on hingav ja vahelduv vool, seda ei saa kuskile kinni võtta, sest siis vabadusest saab puurilind.

Käitumiskoolitus lähedastele kes kuulevad kuidas keegi nende lähikonnast läks oma elukaaslasest lahku:

Ei tasuks siinkohal luua juurde vihkamist ja negatiivseid mõttemalle, sest olgem ausad, me keegi ei tea teiste inimeste isiklikke mõtteid ja põhjuseid.

Me ainult kuuleme seda erinevast vaatenurgast. Tiiu ütleb, et Jon on munn, Jon ütleb, et Tiiu on lits. See ei puutu ausalt teisse ja on isekas tegelikult rääkida teisest osapoolest selliselt nii mehel kui naisel. Kellele seda vaja on, see on häbitu ja öelge, et te ei soovi kuulda neid asju. Kui suhe on läbi, siis tuleb see lugeda lõppenuks mitte sellest nädalaid kuni aastaid edasi rääkida ja levitada kuulujutte ja hukkamõistu edasi kolmandatele isikutele.

Seega jääge neutraalseks ja ärge toitke kurjasid energiaid, sest iial ei tea, millal Teil on sarnane olukord käsil. Muster on see mis peab muutuma, sest praegune trend toidab negatiivsust. Uus on usaldamine, lubamine, hingamine ja uskuge, me kõik saame hästi läbi.

Inimestel on kollektiivselt tärganud teadmine, et nad soovivad vabadust elada enda jaoks, muutused võetakse vastu, elatakse vastavalt.

Kui tunned, et oled puurilind ja ei ela enda elu:

Siinkohal tuleb saada teadlikuks ja võtta otsused vastu selliselt, et keegi haiget ei saaks. Suhtlemine selliselt, et tulge oma mannekeeni rollist välja, siis teie häälest on kosta õiget signaali. Suhtlemine on võti. Hirm on suurim vaenlane siinkohal, talle järgnevad kahtlusekäsilased.

Seda on raske teha kui inimesed mõlemad on kinnised või kui üks on teadlik, aga teine hästi kahe jalaga maa peal. Nendest asjadest tuleb rääkida, vahel isegi aitab see katkist suhet päästa, kui üks räägib hingest ja teine mõistab. Kui teine osapool ei ole nõus Sinu hinge kuulama, siis tuleb teha otsus iseseisvalt.

Võimalused on ju kätte ulatatud, aga kui Sind ignoreeritakse, siis mis teha eksole. Kuidas kuidas Sind koheldakse, sellest tulevad ka üheti mõistetavad otsused. Loeb enesetunne, mitte mida keegi teine Sinust arvab. Elame jätkuvalt iseenda elu, mitte teiste jaoks.

Sidesuhted
Abielu asemel võite koos areneda ja avastada maailma, sellel on palju pakkuda.

Kuidas me küll nii ära olime kaotanud ennast? See küsimus ja imestumine kaasneb mõni aeg hiljem kui tunnete vabadust. No ikka juhtub. Tuleb teha ühine kollektiivne reset, edasi liikuda, unustada see mis ei toiminud ja luua mis toimib. See ongi areng, edasiminek. Isegi, et õige vaimne jätkusuutlikus, see ei ole sugugi ebareaalsem kui praegune reaalsus mis lihtsalt on olnud siiani trend, aga vägivalla ja kontrolliga ei saa armastus vabana lennata.

Kui Sul raske, siis see tunne kuulub kellele? Kas Sinul päriselt oleks raske olla kui Sa ei valiks mõjutust? Ilmselt ju mitte, Sa lihtsalt oleksid. Teistele tundeid peale suruda on mitteteadlik ankru loopimine, jäädes seda uskuma oled teise inimese mõjusfääris.

Praegused täiskasvanud ongi suuremas osas tegelikult õnnetud, kibestunud ja ebarahul. Nad ei ütle välja miks, aga arvake kolm korda. See on see millest ma siin kirjutan ausalt, varasemalt ei ole seda tehtud nii ausalt, sest elame kommertslikus maailmas ja varjame ennast kõigi eest.

Mina kirjutan nii nagu mina tunnen ja kui Sina ei tunne ennast siin artiklis ära, siis järelikult on Sinul kõik enda jaoks suurepäraselt korrastatud, oled leidnud enda viisi elada täisväärtuslikult ja see on tore. Kõik kes tulevad hammustama, nõelama ja käituvad kui tõrv meepotis, neil on ilmselt midagi väga isiklikku mis neid sisemiselt sööb, aga nad ei tunnista omale ühtegi väljakäiku ja seega selles vihas nad tunnevad, et peavad lihtsalt kaitsma oma õnnetut ja valesid täis maailmapilti. See ei olegi tegelikult ei õige, ega vale, aga lihtsalt õnnelik inimene ei tule hammustama teisi, kes püüavad luua mõistmist endale ja läbi selle luua võimalusi ka teistele.

Sidesuhted
Kokku hoidku need inimesed kes mõistavad üksteist hingeolemusest.

See mis ühele sobib, ei pruugi ju sobida teisele. See teine pool olen hetkel mina, see mis minule ei sobinud, siis avaldan mis sobib ja kellele see veel sobib siis seda on rõõm kuulda, sest just selliseid inimesi ma enda ümber otsingi ja saagu kollektiivne ühine tärkamine. Kokku hoidku need inimesed kes mõistavad üksteist hingeolemusest. Kõik teised võivad rahumeeli jääda sinna kus nad on, sest ma ei soovigi kedagi kutsuda sealt välja, vaid otsin sarnaselt mõtlevaid inimesi. Minu hing on avatud raamat, saame sõbraks ja tule kirjuta oma peatükk.

Inimesed tahavad vaimset ühendust. Sidet! Tunnet.

Keegi ei eelista ju ometi pealiskaudsust kontrolli alla sattumist ja hirmutunnet. Sellega kaasnevad piiranguid. See on usalduse ahistamine ja seetõttu üheks väljundiks siiani ongi olnud kõrvalehüpped. Sest me tunneme, et kui me seda ei teeks, siis keegi kontrollib meie eest meie teadlikust. Justkui meile ei oleks lubatud enda tahtmine. Kui meil oleks vaba suhe, siis me teadlikult ei kuritarvitaks seda kokkulepet mille oleme algusest peale üheskoos vastu võtnud. Teistel juhtudel tahes tahtmata juhtuvad sellised impulsid, sest me oleme päris keerukad mehhanismid.

Kas me tunneme ennast veetava hammasrattana või soovime olla vedavad hammasrattad? See on küsimus mida võid küsida iseenda käest.

Uue ajastu inimene ei lähe nii kergelt enam suhtesse. Suhte olemus on muutunud, sest aeg on teine, maailm on muutunud ja nüüd on aeg inimestel muuta kõike enda sisemaailmas. Sõltuvussuhted on asendatud sidesuhetega. See tähendab, et suhe ei ole pelgalt kahe inimese vaheline piiritletud reeglitega seksisuhe. See ei tähenda ka seda, et nüüd võib magatada kõiki ja kõigile haiget teha. EI! Loomulikult mitte. Esiteks sidesuhe toimib ainult teadlike inimeste vahel ja vanades mustrites inimestel mõlgubki peas ainult seks, seks ja seks.

Kuidas oleks kui areneks koos üheskoos? Leiaks ühiseid eesmärke ja täidaks elamise funktsiooni, mitte ei jääks ühe koha peale piinlema?

Sidesuhted
Ühised eesmärgid viivad elus edasi. See tuleb leida üheskoos, muidu jääb üks maha.

Sidesuhtes inimesed ei ole nii piiritletud sellel teemal, seks on täitsa olemas, aga uskuge mind, et keegi ei kiirusta sellega, see tuleb loomulikul teel kui mõlemad osapooled suudavad teadlikud selles kokkuleppele jõuda. Kui mõlemad soovivad seda.

Keegi ei ole varem rääkinud sellest nii puhtas vormis, aga sidesuhe on kahe teadliku inimese vaheline usaldus, mõistmine ja toetus. Kõik kokkulepped tehakse vaimsel tasandil ja igaüks teab ise mitte kuritarvitada teise usaldust. Kaks iseseisvat hinge kogemas kõike mida pakub vaimne- kui kehaline maailm. Seksuaalsus on haripunktis ja kogetakse absoluutselt uuel tasandil lähedust.

See käib enamvähem nii, et Sa oled suhtest vaba ja elad iseenda energias, üksinda, aga Sa ei ole üksi, sest Sul on mitmeid tugiisikuid ja side-suhteid, ehk teisisõnu inimesi kes Sind kuulavad.

Mõni inimene on see kellele Sa räägid oma lapsepõlvest, teine inimene on see kellega saate arutleda materiaalse maailma üle, kolmandaga tahate reisimas käia, sest teile sobitub see somehow eriti hästi jne. Kõigil on rohkem võimalusi kaasata kedagi vastavasse tegevusse mis mõlemaid kõnetab.

Läbi tundmuste ja energiavahetuse läbib meid puhas valgus ja soojus. Seda ei pea moonutama üheöösuhtega, sõltuvussuhtega, abieluga või klammerdumisega.

Sidesuhted
Inimene on täpselt nii noor ja elutahet täis kui ta seda endale lubab.

See käib kõik tunnete järgi, aga me õpime oma tundeid kasutama ja kohe kindlasti me ei ela neid kellegi teise peal välja. Okei, keegi astus kõrvale, lase tal siis minna. Või kui keegi pettis? Miks ta pettis? Võta see vestlus ette, puhtal kujul, kuula ära ja võta vastu otsus.

See mida Sina tunned, kindlasti on ebameeldiv, aga tee see enda jaoks kiiremas korras arusaadavaks, sest muidu see sööb Sind lihtsalt ära. See ongi koht nüüd millega Sina pead tegelema, mitte keegi teine.

Ma kordan, see toimib ainult teadlike inimestega, sest teised kõik hakkavad süüdistama teisi ja kolmandaid isikuid enda muredes. Mured siin ja probleemid seal, aga ometi nemad ise ei tunne ennast süüdi.

Olukorrad on erinevad, tõesti, aga vaidluseks või konfliktiks mis on tekkinud, selleks on vaja põhjust ja selleks on vaja kahte inimest, sest üksi enda eest seisev teadlik inimene selliseid põhjuseid ei oma. Kõik kus ta käib, ta koristab enda tagant, see tähendab, et ta ei jäta oma rämpsu vedelema teiste juurde. Jutt käib siis igasugustest töömuredest, vabandustest, probleemidest jne.

Teadlikud inimesed ei astu kontakti mitteteadlike inimestega. See ei ole kooskõlastatud ja loob probleeme. Kooskõlastamine toimub teadlike inimeste vahel ja seal on ainult lahendused.

Ma ei tea enam mis on häbitunne. See tähendus jäi vanasse aega kus olid saladused ja arvamused. Mul on siiani olemas kurbus ja üksildus, aga see loomulik rõõmule ja täisväärtuslikule tundele, see aegamööda tuleb kui yin yang mis tiirleb, mõlemaid tundeid tuleb osata läbi endast lasta. Kõrvalekalle ja näide, et nii nagu siin kliimas ja ühiskonnas on raske olla taimetoitlane, siis vähemalt saab proovida oma menüüd korrastada selliselt, et süüa kasvõi võimalikult vähe liha, alustuseks kasvõi. Kohe nipsust ei peagi midagi lõpetama, see ei ole kirjutatud seadus, et nii peab. Tee nii nagu tunned ja tead mis Sinule panustab. Lõppude lõpuks Sa leiad selle tasakaalu ja see ongi kõige õigem, sest sul on korralik vundament all.

Püüame rohkem rõõmu tunda step by step. Õppige inimesi teadlikult kauem tundma õppima. Andke selleks aega üksteisele ja step by step korrastate enda hingemenüüd.

Sidesuhted
Naeratage rohkem ja hoidke armumistunnet elus.

Nüüd on teadlikus ja kogemused. Kogemuste all pean silmas, et igaüks teeb kõike enda hingele ja ei pea andma aru miks ta midagi kellegi vastu tunneb. Tugiisikud on väga olulised inimesed uues ajastus. Soovitan varakult leida omale need inimesed keda usaldate, kelle ees saate olla täies hiilguses ja pakkuda vastu samuti usaldust.

Sidesuhe on hingeline, ajatu ja tingimusteta. Sa ei oota ega eelda teistelt midagi, pigem usaldad ikka tema oma elu tema enda teha, teadlikus peab olema. Side-suhe toimub ainult teadlike inimeste vahel, teisiti ei saa seda lihtsalt.

Sidesuhted
Tugiisikud on väga olulised inimesed uues ajastus.

Viisakad oskame me jätkuvalt olla ja nüüd pigem tegeleme iseendaga ja suudame enda eest iseseisvalt hoolt kanda ja kõigega ise hakkama saada, mitte ei pea lugema kohustusi teistele. Milleks hädaldada ja tõmmata teine inimene alla? Kõik mida meil on vaja, selle saame ise.

Kaidi nõustab, koolitab ja vahendab: www.kaidikarilaid.com

Aga ma ei saa lahku minna, meil on ühised lapsed.

Olgu, mina ei tea teie pereelu ja tõekspidamisi. Situatsioonid on erinevad. Kõik ei saagi nõustuda absoluutselt kõigega mida kirjutan. Kui jutt laskub nüüd lastele, siis lapsed vajavad nii ema kui ka isa ja see peab olema mõlemal endal soov lapsi armastada tingimusteta, olenemata kas ema ja isa elavad eraldi või koos. Ma ei oska täpselt kõike ka rääkida, st kui Teil on lapsed ja te soovite elukaaslasest lahku minna, siis jällegi, kui te ei suuda teadlikult kooskõlastada otsuseid, siis minu sõnad ka ei oska abiks olla. See laskub jälle teemast kõrvale justkui laste peale ja hästi kerge on rajalt kõrvale minna ja miskid murekohad tekitada. Kui te ei suuda kooskõlastada kellele lapsed jäävad või loote piiranguid laste arvelt, siis tõesti, see on temaatika millest mina ei jaga midagi. Mida ma oskan rääkida on see, et sellisel juhul kui üks osapool tunneb, et peab lahku minema teisest, siis tuleb talitada täpselt samamoodi, et suhelda ja rääkida sellest ja kui mõistmist ei tule, siis paraku tekivad ka pinged ja probleemid. Ma ei oska selle koha pealt kaasa rääkida, see üleminek saab olema lihtsalt väheke keerulisem ja raskem.

Sidesuhted
Kooskõlastage lapse areng selliselt, et see panustaks lapsele täisväärtuslikult.

Ühte ma tean, lapsed ei tohi selle protsessi käigus kannatada, sest see on alatu, seda öeldes peavad ikkagi mõlemad osapooled leidma lahenduse kuidas sõbralikult oma teed minna selliselt, et lapsed saaksid igal ajal mõlemat vanemat näha ja nagu sai algselt öeldud, siis situatsioonid on erinevad ja eks igaüks teab ometi ise enda eest.

Kui leiate kaaslase kellega tuua ilmale laps, siis saate olla tõesti ühe inimesega pikemalt koos, sest nüüd Teid ühendab ühine eesmärk. Tehke taotlus, eeltöö ja kooskõlastused. Võtke vastutused aidata lapsel kohaneda siin maailmas kuniks ta suudab juba ise teadlik olla. Kui laps saab suureks, siis peab saama temast samuti teadlik inimene.

Ja Teie võite julgelt vahetada saatusekaaslasi. Sellest ei ole midagi, kõik käib kooskõlas. Suhelge. Kui Teil tekib taas klapp oma eksiga, siis see on ju suurepärane. Aga kõik on ometi võimalik.

Jah, erinevad tunded on sees, elame need läbi, siis ei jää need peitu, aga muundame hiljem positiivseks, sest kui toad igavesti sassi jäävad, siis inimene muutub tölpinuks, aga sama on hingetoaga. Korrastage neid. Tegelege ISEENDAGA, et teil oleks mugav ja meeldiv enda kehas olla, vaimselt olge kohal.

Hästi lihtne on negatiivsel tulema, see võtab murdosasekundiga üle… teadvustage iga kord, et kui lihtsasti püüti teid allutada sellesse ja iga kord kui tuleb paha tunne või mõte, siis suunake see endast läbi, tundke läbi ja seejärel muundage see valguseks, ehk siis tõlgendage enda jaoks hästi neutraalselt läbi info, et miks see teile hea on. Keskenduge sellele mis hea, selliselt manifest toimib Teie heaks.

Sidesuhted
Armastust ei saa valida, seda peab tundma. See ei küsi sugu ega nahavärvi.

Uue ajastu inimene elab enda jaoks, saab suurepäraselt hakkama iseseisvalt ja teda ümbritsevad tugiisikud, nii ei ole me iialgi tegelikult üksi.

Armastust ei saa valida, seda saab tunda. Teadlikud inimesed oskavad pikendada armumistunnet ja vajadusel koheselt lahti lasta sellest. Klammerdumine asendub aktseptsiooniga. Nii nagu tiibetlased oma liivamaale teevad mitu kuud ja seejärel lihtsalt need meistriteosed kustutavad. Nad oskavad vabaks lasta, see ei ole kerge, aga see ei pea olema ka raske, “its up to you” põhimõtteliselt.

Seks on täiesti loomulik ja tugevalt olemas, see tuleb vastu võtta ühises valguses, kooskõlas. Ülejäänud maailm saab jätkuvalt käia bordellides, kui neil vaja lihtsalt ruttu ära lahendada oma himud. Kuidas kellelegi. Kui nõudlust, seal pakkumist. Seda ei saa muuta, ei ole üht ilma teiseta. Teadlikud inimesed teavad täpselt mille jaoks neil on vajalik füüsiline lähedus ja neil on seda tarvis harvem, aga see on tundlikum ja intensiivsem, see on nii sensuaalne ja väge täis, et see kajastub väga pikka aega inimese silmades ja naeratuses, sest hing on tuline ja särtsu täis.

Rõhutan mitu korda, et me ära ei unusta, asja võti ongi elada enda elu, mitte teiste oma. Kui tihti kuuleme kuidas kõik järsku meeletud asjatundjad on soovitama kuidas elama peaks, aga ise ei talitle selliselt.

Sa ei peagi enam kuulama neid madalavõnkelisi tänitusi. Sa tead suurepäraselt mis Sinu jaoks hea on ja nüüd julgustan ma Sind elama vastavas usalduses. Võimalikult täisväärtuslikult, tunnetega ja teadlikusega.

Sidesuhted
Naine võib olla jumalanna, mees võib olla meister. Osake oma instrumente kasutada.

Ega minagi pühak ei ole. Täpselt samamoodi avastan, et mul on suured soovid kogeda väga seksuaalseid tundumusi. Soovin seda teha usalduses ja kooskõlas. Seks on väga loomulik osa meie eludest, aga tehkem seda suure heaoluga ja autundega, sest kuidas on võimalik häbeneda tühjast kohast enda kõige paremaid osasid? See nagu miski piibli õpetus kus Aadamal ja Eeval olid lehed yoni ja lingami ees, et varjata midagi… eeeh, olgem ausad, need on kõige väekamad osad meie kehadel mis võimaldavad meile avada sellised uksed, et ei oleks arvanudki. Kasutagem siis seda julgemini.

Sõltuvussuhted, klammerdumine ja armuvalud. Kõik on märgid, et tulemas on side-suhted, kus teadlikud inimesed elavad endale ja ümbritsevad ennast sarnaste inimestega. Kõik ei ole ainult seks ja kontroll. Kui kogete hetkel armuvalu, siis teid valmistatakse ette suurepäraseks uueks ajaks ja te mõistate miks see juhtuma pidi.

Hoidke ennast tegevuses. Käige maandamas, otsige uusi väljundeid. Tehke oma keha korda. Tegelega endaga! Kõik hea kaasneb sellega. Armastage iseennast ja teid armastavad kõik teised! Armastust enam piiridesse ei panda.

Küll kirjutame rohkem tundmustest ja side-suhtest, täiesti võimalik et väga head ajad on tulemas, kõik saate südamed soojaks, olge mureta. Lihtsalt teadlikuks saamine on alguses valus, aga palun jääge tugevaks ja ärge kaotage end. Kui siis ainult selleks, et ennast leida, kui see teile panustab.

Sidesuhted
Kaotage ennast, et ennast leida. Olge ühenduses üksteisega, looduse ja elavaga.

Aga mina usun, et väga suurepärane ajastu ootab meid ja stay focused. Ega mina ennast spiritualistiks küll ei pea, vabandust, aga ma ei usu horoskoope, taro kaarte ega üldse mitte midagi. Ma olen täielik ateist, aga ei usu seda ka olevat. Mina olen lihtsalt mina. Mina olen Alan.

Enam ei ole aeg, kus peame tõestama end teistele, vaid nüüd teeme kõike enda jaoks.

Katlakivi eemaldamine ongi must ja ebameeldiv töö, aga kui see ära lahustub on kõik taas värske ja puhas. Nii ka suhete osas kõigi inimestega. Võite julgelt alustada nullist.

Mina olen vabavara, minu sõnad on vabavara, minu sõnumid on mõeldu neile keda see kuidagi aitab. Minu sõnumid ei maksa midagi, need on tasuta, andmisrõõmus. Ma ei võrdle ennast teistega, ajan vaikselt oma rida ja kui näen Teid kuskil kirjutamas juba enda mõtteid, tulen ja julgustan! Motivatsioon on üks tore asi, loodan, et nakatab kõiki. Atsiih!

Sidesuhted
Leidke omale kaaslane kes Teid mõistab või looge tugev ühendus inimesega terveks eluks.

Oleme kõik teadlikud ja meie lihtsalt jagame kogemusi ja rõõmustame kaasa kui teiegi jagate enda teadlikust.

Teadlik inimene kes on elanud, ei kahetse surivoodil midagi, sest ta on vähemalt endast kõik andnud. Elage iseenda jaoks ja arendage seda mõtet nüüd individuaalsel levelil edasi. Armastust ja vabadust!

Loe lisaks, kas oled saanud täiskasvanult küpseks? Alan Durier: Need on 11 märki, mis näitavad, et oled saanud vaimselt täiskasvanuks

Kaidi nõustab, koolitab ja vahendab: www.kaidikarilaid.com

Sidesuhted, sidesuhted, sidesuhted, sidesuhted. Sidesuhted, sidesuhted, sidesuhted, sidesuhted, sidesuhted, sidesuhted,. Sidesuhted. Sidesuhted. Kaidi Karilaid, olemise vägi, access bars, alan durier.

Jaga esimestena seas oma seinale: