Rubriigid
Kohvilogi

Kes ma olen teistele, aga kes ma olla tahan endale?

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kui Sinu soov on tunda noorust ja seksuaalsust, vabadust ja saada elult parimaid kogemusi, siis tuleb oma tõekspidamised vabaks lasta, resettida ennast, süstida eneseusku ja hakata liigutama enda perset.

Kui inimene unustab silmi pilgutada ja surub eneses seksuaalsuse peitu, siis jäävad silmad kuivaks, hing närbub ja kibestumus võib tekkida. Mitte kõigil ole nii, aga mõnel on.

Pilguta rohkem, tee kiiremat silmsidet, suhtle humoorikalt ja positiivselt, inspireeri ja ole mõistlik. Ole hea kuulaja ja ära ole matslikult aus, kui soovid olla meeldivam. Kui tahad olla päris aus, siis lihtsalt tea, et ka aususel võiksid jääda piirid, sest ka sellega kiputakse üle võlli pingutama.

Kui Sa ei suuda muuta ennast ja arvad, et teed kõik õigesti, siis vähemalt õpi ära uus sõnavara, sest niimoodi saad painutada ilusamate sõnadega oma ausust. Sõnade teadmine ja õigesti kasutamine muudab Sinu tõe teistele seeditavamaks. Siis nad saavad oma tõe peegeldumist positiivsemas võtmes.

Mõni inimene ütleb, et tema on selline nagu ta on ja ei saa muutuda, aga siis tuleb arvestada sellega, et teised inimesed on ka samamoodi teistsugused. Kes kellele esimesena tuleb ütlema midagi, see ilmselt ei ole rahul iseendaga. Rahul inimene üldiselt on kõigega rahul. Kuidas rahule jääda endaga siis?

Liiguta enda perset. Mängi tennist, õpi lohesurfi ja võitluskunste, tee kardiot ja võta ennast füüsiliselt kokku. Tee muidugi seda mida Sina soovid teha. Proovi kohelda oma keha kui templit, alusta kohe ja tulemus tuleb kasvõi hiljem.

Millised on detailid mida enda puhul soovid välja kanda? Kas Sul on tattood? Ma varasemalt tegin maha alati tätusid ja hiljuti mõistsin midagi. Enam ei tee. Ma lasin ennast vabaks. Ma olen täielikult muutmas enda tõekspidamisi. Keegi teine ei tule Sulle ütlema mida Sa võid teha ja mida mitte.

Kanna vähe, aga meeldivat parfüümi nii, et tuule käes jalutades tunned head aroomi. Kanna puhtaid riideid, korista enda tagant, korista ja puhasta enda elamist. Loo igati puhas keskkond. Ära unusta kodus ka nurkasid puhastada, muidu leiab kiiresti vana energia tee tagasi. Nurgad on olulised. Oluline on ka hoida meeldivat seltskonda ja inimesi kes Sulle sobivad enda ümber, sest vastasel juhul närbud õige kiiresti kui Sinu ümber on valed inimesed. Seda tuleb vaadata ja kiiremas korras.

Püüa võimalikult vähe endast prahti maha jätta, aga pea silmas, et praht on ka halvad suhted kellegiga. Püüa hoida häid suhteid ja kui neid ei ole, siis uus isiklik soovitus on see, et hoia nii kaugele nendest inimestest kui saad. Minule on see soovitus töötanud. Teised saavad ise järele proovida enda jaoks. Olen võitnud energiat, aega ja eneseusku, et tegeleda iseendaga. Kui ma oleks varem juba suhtunud teistmoodi sellesse, ei oleks pidanud praegu isegi endaga tegelema, sest kõik oleks lihtsalt olnud korras.

Ole härrasmehelik noormees, viisakas ja õigel hetkel ulakas. Vii inimesed mugavustsoonist välja, vii nad piiri peale, nii et nad elavad ja et neid kuristiku kukkumisest seejärel päästa. Anna neile elu enda kohaloluga, enda vägeva erinemisega ja müstilise väega, et ei kaoks iialgi lootuse ja armumise teadvus selliselt kus mõlemad osapooled võivad ennast tunda kui piiritus harmoonias, nautides üksteise head seltskonda, kirge ja pühendust, ka tähelepanu ja seletamatuid tundeid.

Jäta lõpuks see kes teised tahavad, et oled ja tee kõik värskelt selliselt kuidas Sina soovid.

Ole keegi kes on teistmoodi. 🥰

/ Alan /

Jaga esimestena seas oma seinale: