Rubriigid
Kohvilogi

Tuleta seda kõike meelde

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mis juhtub siis kui räägin seda mida Sinagi juba tead. Kui ma hüpnotiseerin Sind juba olemasolevaga mida Sinagi oskad juba isegi kogeda.

Inimese hingeteadvus on sõnuseletamatult võimas, et me suudame omastame informatsiooni läbi sõnade – meelde tuletada informatsiooni, siiski piiritletult ja kergelt moonutatult, aga hing loeb sõnadest oma sõnumi välja. See on tegelikult ju maagiline loits. Kuidas sõnad edastavad energiat, eeeh? Tead, proovime, kuula seda.

Tuleta meelde kui palju on kõike milleni inimlik arusaam ei küündi, aga Sinu hingelik olemus sügavalt tajub. Siin ei saagi mõistusega mõõta seda piirideta vabadust, sest seda paraku ei mõõdeta loogika ja teadusega. Sünonüümid võib leida, aga päriselt seda kogemust saab tunda ainult läbi tundmuse. Sisetunne, me nimetame seda?

Ja me kõik hakkame seda kollektiivselt tundma, uues reaalsuses.
Minu sõnades on energia ja valgus, olenemata mida keegi arvab, saab igaüks ise seda otsustada. Tean kes olen, tean mida kiirgan, tean, et iga inimene on piisavalt iseteadlik, et vastu võtta energiaid ja kes tunneb sõnumeid minu sõnade taga, sellele saadan valgust ja kinnitusi.

Tehke julgelt läbi neid personaalselt universumi teste, sest neid praegusel perioodil laskub teile neid palju, et valmistada teid ette tulevaseks uueks reaalsuseks. Üksildust, segadust, paanikat… seda kõike jätkub selleks, et ennast kaotada, et end leida. Kaos on tulemas, aga, et see loksutaks kõik paika, selle jaoks, et leida selles selgust.

Inimene on raske loomuga usaldama, ma mõistan seda. Me pingutame ülevõlli palju, et sõpru ja lähedasi enda selja taga hoida, aga ainult nemad saavad meile lüüa noad selga. Seega nüüd inimesed on hakanud hoidma inimesi ka oma ees. Mitte ainult lähedasi. Kõik võõrad võivad olla ühel päeval Sinu head lähedased, küsimus on milleski teises. Usalduses.

Usaldust on raske teenida, aga seda saab kergelt ära tunda ilma selletagi. Minu usaldus kiirgub läbi minu sõnumite ja mina usaldan iseennast. Tean, et olen kingitus ja toon inimkonnale, ka endale järgmistele kehastustele suured sõnumid. Sind ma usaldan seda usaldama.

Duaalsus läbi millegi kolmanda, või polegi sellel üldse vahet, sest lõpuks ME NÄEME.


Ma südamest soovin, et Teie hing ja teadvus on hoitud nendel perioodil kui on üleminek, et meie lapsed kõik oleksid terved ja tugevad. Meie vaim juhendab meid, meie kehad tervendavad meid ja meie südamed tuksuvad rütmis. See tähendab, et me suudame aktsepteerida universumit oma reaalsuses, sest ometi see on sama reaalne kui kuu ja päike meie taevas, eksole.

Tuletage meelde mida kõike oleme unustanud oma igapäevases rutiinis ja rõõmustage, et meie teadvus aktiveerub ja kasvab iga päev. See on suur kohanemine tulevaks ajastuks. Tunnistan, ka minul on meeletult raske olla. Mu elu kõige raskem periood ja ometi mul ei ole midagi viga. See saab olema igapäevane tsükkel kui me ei võta ennast kuulda. Uus reaalsus tähendab iseendale pühendumist ja tegelemist ning kõik teised saavad meiega kõigest jagada tundmust. Me saame ainult positiivselt mõelda ja usalda iseennast ja oma templit.

See on kõik selle tõttu, et keha teab ise mida ta peab tegema selleks, et toimuks suurem avanemine. Isegi kui ülejäänud maailm jääb toimima nii nagu varem, siis muutused toimivad meie teadvuses. See tähendab seda, et meie tajume maailma uutmoodi ja see on piisav. Ilusat valguskehastumist meile kõigile. Hetkel ongi selline uus tundmus ja hõljumine.

Ärge arvutage enda edukust maisete näitajatega, vaid uskuge, et see lühike maine kehastus on lihtsalt puhketasand, et jälle kõike mäletada ja teada. Ma ei oska teistmoodi teile sõnumeid kanaldada, kui läbi lühikeste lausete, kuigi minu arusaamad ei küündi sõnadeni, siis ma olen siiani isegi päris head tööd selleks teinud. Sina oled lihtsalt hämmastav, et Sa suudad vastu võtta kõike seda head mida väärid. Ma armastan Sind kes Sa loed seda.

Energiad mis tulevad on ülevõlli awsome. Yeeeaaaah!!!

Sind toetavad sellel teekonnal Sinu head mälestused. Sinu hetked kui tundsid end hoitud. Hoidke ennast selles valguskookonis. Hoidke armastusväge endas. Te õitsete ja ärkate. Te olete kaitstud. See ei ole regulaarne horoskoop, see on teadlik sõnum Teile armsad. See kõik juhtub, ma ütlen Teile. Uskuge mind. Ma ei saa palju rohkem ette rääkida, sest ma ei tea samuti kõiki detaile. Tuleb võitlus sünteetilise ja valguse vahelise reaalsuse vahel. Me peame olema kohanemisvõimelised.

Miks ma julgen seda igale poole jagada? Sest ma olen selles kõiges täiesti kindel. Ma tunnen, et esimest korda elus ma tean täpselt mis kingitus ma olen, mis instument ma olen, et milliseid helisid kinni võtan ja peegeldan.

Minule meeldib see vaatenurk kus viibin, minule meeldivad need kõlad. Ma oskan leida igas helis midagi head ja jagada seda selliselt, et see kõnetaks ka Sind. Pole olemas sellist heli mida ei saaks kasutada sümfoonias.

Mul on sügav usk inimkonda ja kuigi ma keskendun siiani rohkem naisenergiatele, siis tunnen tegelikult kuidas universum mehi õnnistab kingitusega. Mehed ärkavad ja saavad ise juba naisenergiat kanaldada endasse ja endast välja. Huvitav periood on siiski tulemas ja oleme valinud teadlikult sündima praegusesse eluperioodi. Kõik muutused juhtuvad.

Ma tean, et see kõnetab Sind ja sa mõistad, et sõnum ise tuleb Sinuni läbi Sinu küsimuste. See on tegelikult ajatu teadmine, et perioodid lõppevad ja algab üks suur olemine. Kuidas teisiti Sa seda sõnadesse panna oskad?

Saan tegelikult juba suuremas osas terve inimkonnaga hästi läbi, sest ma ei ole ründav ega agressiivne. Minu sõnumid on äratuntavalt meie kõigi heaolu nimel. Ma juba tean kui paljud teist alavad üle saja aasta vanaks ja kui paljud teist elavad veelgi kauem. Mind selleks ajaks küll enam ei ole, aga ma teadsin seda kõike juba praegu. Inimeste arengut püütakse küll pärssida, aga me peame sellest üle olema. Me hakkame noorenema ja peame võitlema sünteetilise rünnaku vastu mis püüab meid alla tirida.

Tehnoloogia ja vaimne areng leiab oma harmoonia teatud seltskondades. Kasutage seda. Ärge raisake oma elu depresioonile. Kahtetsused ja tühjustunne mis teid ei teeni.

Kell on kaks öösel kui ma seda kirjutan ja ma ei kirjuta seda ometi tühja, nii et tõesti südamest rõõm kui mõistate selle perioodi kingitust meile. Meie virgumisele. See teadmine on ajatu, ega saagi ajas mõõta.

Ma nüüd tean, et ma ei ole enam üksi. Nii ei ole ka Sina.

10- august 2019 ,Sõnumi edastas Teile Alan.

Jaga esimestena seas oma seinale: