Rubriigid
Kohvilogi

Sõida kukele, seen.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Vähe teistmoodi mõtlema panev fantaasiakirjutis. 💚 Lihtsalt võtke seda nagu vaimset sudokut meie igapäevale, värvi ja mõtteainet andes.

Miks ei usalda inimene ennast piisavalt, et avastada maailmaid mis on peidus mõnes looduslikus taimes või seenes? Miks inimesed on piiridesse jäänud ja oma jalad koos hingega betooni valanud?

Võibolla ei olegi üldse asi droogides endas, vaid inimestes kes lihtsalt ausalt tõesti ei suuda ennast nii vabaks lasta, et sellele isegi võimalus anda. Äkki on kogu see sõda selle julguse vahel, et kuidas ühed julgevad ja teised mitte.

Viska see must kivi oma südamest välja.

Äkki on poolused nii, et ühed inimesed on jäänud maa peale vangi, kukkunudki kui tsementi ja siis teised on leidnud võimaluse selles maailmas ringi avastada ja siis proovivad vaikselt astuda nendest kinnijäänutest ringiga eemale, et need neid kinni ei hoiaks.

Loodusel on pakkuda kanaleid mis viivad inimese mõttelaadi mööda niiluse jõge voolama ja keha hakkab end terveks looma, kui ainult mõistus kaasa tuleks eks.

Kuritarvitatakse mitte ainult ravimeid, vaid ka alkoholi, sigarette ja mida kõike veel siin ilmas. Ometi on valitsus jäänud tolmu kätte seisma ja ootama aega millal julgeb ka ennast vabaks lasta ammustest hirmudest. Keskaja pimeda ajastu teadmatus, kus õnnelik inimene oli kohe nõid.

Inimesed ei ole varemgi suuremas osas mõistnud teatud taimede ja ühendite seoseid eeterlike maailmatega. Seda tuli saladuses hoida ja see oleks lihtsatele inimestele liiga arusaamatu või ohtlik, vähemalt esialgu, kuniks inimesed õpivad kasutama neid teadmisi eetermaailmatest, väga oskuslikult ja ei kammi neid aineid tühja. Teadlik inimene suudab informatsiooni vastu võtta ja sellest õppida.

Kui lihtne inimene satub selle teadmise või kanali soonele ja saab rahulikult aega viibida nende infoväljade vaateulatuses, võib omastada sealt teatud tarkusi või teadmisi, mis mõjuvad lihtinimestele kui mantrad või loitsud mis terasemal kuulamisel ja kaasamõtlemisel võivad ostutuda täiesti loogiliseks ja lihtsaks tõeks ja seejärel inimkond vabaneks ju suurimast illusioonist ja vanglast, seega seda ei saa lubada juhtuda.

Süütud taimed ja seened on koheselt löödud keelatuks ja seda ei tohi inimene manustada või teda karistatakse selle eest. Kuulsite mis ma just ütlesin? Nagu elaks tänini keskajas. Inimest karistatakse selle eest? Da faq.

Me ei räägi siin laboris kokku pressitud tablettidest või mõnest sünteetilisest droogist, vaid looduses koha leidnud elusolendist.

Erista mis on tehisvalgus ja mis on päris valgus.

See olend suudab luua eeterlikku silla füüsilise maailmaga. Sild kahe või isegi mitmete lõpmatuste maailmade vahel. See maailm ei pea olema üks ühele meie maailma reaalsusega, ega suuruse või loogikaga.

See maailm võib olla kokku pandud mitmetest teistest universumitest ja maailmatest. Meile ei paku see loogikat ja ilma loogikata ei oska me paraku vaadelda maailmasid kus loogika puudub.

Vahetult vabaks laskev inimene suudab mõista mis tema ees kõik on avanenud. Need inimesed elavad meie seas, ühiskonnas ja näevad välja nagu meie ja ometi on nad palju edukamad, rikkamad ja kuulsamad.

Neil inimestel on kõigil oskus olenemata millisest reaalsusest informatsiooni allutama ja seda kasutama. Nad on niiöelda need hundid lambanahas, kui tegemist on mõne religiooni või poliitika valdkonnaga.

Taime- ja seente vahendusel teadmisi ei tohiks kuritarvitada teiste suhtes.

Või näiteks kunstnikud ja muusikud, erinevad artistid, nemad siis ilmselt ongi just vice versa valguse sagedustelt ammutanud inspiratsiooni.

Kui lood ühenduse eeterliku maailmaga, tea teha taotlus mida sellelt otsid või soovid.

Mõned inimesed lihtsalt ei ammuta valgust vaid otsivad valesid põhjuseid miks neid asju näppida. Inimene ei tohiks lohutust otsida taimest, kui tema eesmärk on ennast peita kõige eest ära, teadmata kuhu ta minna soovib.

Need inimesed kes kammivad erinevaid looduslikke taimi või seenelisi, see ei ole taime süü. See on selle inimese teadmatus või mõni probleem millega ta ei oska tegeleda praeguses reaalsuses ja seetõttu ei suuda ka teistes sagedustes, seal see veelgi võimendub. Inimene peab olema vaikiv ja leppiv, et õppida. Inimene peab oskama endaga tegeleda ja ennast usaldama.

Kõik nagunii kusagil salamisi teevad ja proovivad erinevaid asju oma elus, kelle jaoks see veel tänapäevani saladus siis on? Teie arvasite, et ei ole nii?

Katkine inimene ei saagi hakkama informatsiooni vastu võtmisega. Mõistkem neid asju nii nagu need on ja ärgem luuletage kõike ühte patta. Kui on asjalik inimene, saab ka asjalik õppetund tulema ja ei pea sekkuma teiste inimeste privaatsesse rännakusse enda sees.

Konservatiivsus on üks tore asi, aga teisi inimesi on rohkem. Lihtsalt tundub vähem, sest inimestel on peal fassaad. Nii et kuulsite kõik? Me teame, et sisimas te mõistate seda kõike, aga olge ootel, sest varsti võite ennast vabaks lasta kõik, kollektiivselt, üheskoos.

Väga vabastav on kirjutada asjadest nagu need ei ole või on, ütleb kes? See kellel rohkem võimu seda öelda. Vähesed jäävad tänavuseni seniks ootama aega millal teadmised kasvavad loomulikul teel, läbi südame.

Aga mida ka mina tean, see kõik on üks paras spekulatsioon. Romaan.

Tõlgitud Alani sügavast hingest.

Jaga esimestena seas oma seinale: