Rubriigid
Kohvilogi

Mäleta väljapoole rutiinist

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mind ei huvita milline Sa välja näed või kust pärit oled. Mind ei huvita Sinu vanus, nimi ega positsioon. Mind ei huvita sinu religioon ega Sinu tõekspidamised. See kõik kuulub Sinule.

Mind huvitab Sinu väe aktiveerimine läbi Sinu enda. Mulle meeldiks näha Sind kõikvõimsana. Sa oled seda. Las meie hinged suhtlevad omavahel ilma sõnadeta.

Kui Sinu olemus kõnetab mind, siis sellel kõigel maisel ei ole minu jaoks vahet. Olemuslik vägi Sinus on see mis mind kõnetab. Kes mida tähtsaks peab. Kes loeb raamatuid, kes tegeleb iseendaga.

Kes kaitseb meid füüsilises või vaimses sõjas, kes hoiab geenifondi, kes valgustab inimesi pimedusega, kes pimestab inimesi valgusega, kes hoiab meid halva eest ja kes tuleb meie eest seisma.

Mind huvitab kuidas Sa mängid välja oma vaimse rolli, jätmata oma igapäevarutiini või jättes selle, see on Sinu otsus. Ma ei kahtle Sinus, kui Sinus tärkab vägi ja teadmine, et oled võimeline suureks vaimseks ärkamiseks.

Kui tahad põleta ennast kiirelt läbi, aga kui soovid enamat, siis lõpeta klubides käimine, joomine ja enesehävitus. Lõpeta igasugune madal käitumine, labatsemine ja tea, et Sinus peitub väga tugev väekas olend. Aktiveeri endas see pool.

Iga kord kui ehmatad millegi peale või arvad, et keegi soovib sulle halba, siis alati mäleta, et keegi ei saa Sinule halba soovida kui oled kindel iseendas. Sa oled võitmatu. On olemas ainult segadusseviivad programmid ja loitsud, aga Sina oled kõige väekam olend. Sinu achilleuse kannaks ongi eneseusk mida saab Sinu vastu kasutada. Usu endasse!

Mina enam ei anna oma südant kõigile ära, sest need kes selle kildudeks viskavad kui saavad, nende peale ma südant ei raiska. Kõik kes mõistavad mind, võivad hoida ka minu südant, sest see on vaba igasugusest religioonist või mõjutusest. See süda tähendab, et aktsepteerin Sinu hinge.

Kui oled mees, siis tea, et meile ei ole keelatud tunda emotsioone ja tundeid. Kui oled naisterahvas, siis tead, et Sinus laskub tõeline jumalanna vägi. Lõpetagem ootused ja kontrollimine, alustagem iseenda väestamisega.

Aitab kitsastest gucci särkidest, rusikas püsti tantsust ja robustsest seksijanust. Leidke üksteist läbi pilgu mis põletab Teile leegi südamesse, nii et ükski tulekustuti ei aita.

Teie mõistus on sild universumi kui lubate ennast vabaks kõikidest mõjutustest. Süda juhendab. Hing juba teab.

Naised, teate oma väärtust. Mehed, teate oma väärtust. Igaüks iseenda eest, kõik armastage ennast. Tegelege endaga ja kõik me leiame enda ümber või kõrvale kellegi, kes jagab teiega sama maailmapilti ja kogemusi.

Mina ei karda enam enda pärast. Mina räägin nii nagu tunnen ja usaldan iseennast. Tean, et kuidas inimestele head luua või kuidas põhjustada halba. Soovin keskenduda heale, sest kui inimestele anda, siis saad ise vastu. Läbi andmise on võimalik täita kõigis küllusekarikat ja milleks seda kaanida.

Sul on kindlasti raskeid hetki, nii nagu minul, nii nagu teistel. Need kes võitlevad füüsiliselt, need kes võitlevad vaimselt. Ma elan Meile kõigile kaasa, sest iga võitlus on raske. Iga kord kui kukud, lihtsalt tõuse. Iga kord kui kaotad ennast paanikasse, aktsepteeri ja võta omaks. Iga kord kui kukud, valmistu maanduma. Iga kord kui põled tuhaks, tõuse fööniksina. 🧚‍♂️

Sinu momendid kui tunned ennast elavana, see on see mille nimel tasub elada. Selgused, kus mäletad et on olemas enamat ja kustkohast pärined. See hingeolemus, see vägi Sinus, mis ei asu otseselt selles kehas. Mäletad?

Mäletad enne hirmutamist ja valetamist, et me oleme igavesed. Peale surma ei ole tühjus, vaid kõik alles algab. Maise keha bioloogiline printimine on aeganõudev töö, seega hoidke oma avatare.

Sa tead, et rutiin on kõigest programm ja see on sama reaalne kui on tulnukad, vaimud ja igasugune paranormaalne millest veel räägitud pole. Kõik mida ette suudad kujutada on kusagil olemas. Lihtsalt piiratud vaatlemine ja maatriks ei kuva meile kõike, meil on lukus DNA. 🤪

DNA läheb millalgi lahti, mitte kohe… meil on palju mõjutusi. Käbinääre on kristalliseerunud ja mürgitatakse meid kõikjalt, enamjaolt teeme seda ise mitteteadlikult. Kõik muutub.

Aga niisama reaalne ebareaalsus kui on seda päike ja kuu taevas, on olemas ka kõike muud vägevat normaalsust. Lihtsalt teadus teeb selle ebanormaalseks, aga Sina ise tead paremini kui palju võimalusi on tulemas kui inimene kollektiivselt ärkab ja praegu kõik juba käib.

Somaadiistujad keda keegi ei oskagi tänada ega ülistada, ega polegi selleks vajadust, küll nemad meid aitavad.

Sa elad oma igapäevast, aga kui koged neid kindlaid hetki, siis tead kuhu kirjutada. Ma olen Sulle olemas.

Ära muretse sellepärast, et kas Sa meeldid teistele. Ma proovisin terve elu meeldida kõigile. See ei ole võimalik. Küll aga mind ümbritsevad inimesed kes mind mõistavad ja ka Sina oled teretulnud minu sõbraks. Sa meeldid Minule.

Näe, siin killuke meeldetuletust 💚 Aga ega minagi tea kõike.

Jaga esimestena seas oma seinale: