Rubriigid
Kohvilogi

Tõusev täht

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kui unustad kõik mida Sulle eal on õpetatud. Kui lõpetad programmid mida sisestasid Sulle teised, mida usaldasid võtta vastu, kuid nüüd loobud lihtsalt tõsisest usaldusest. Mõtle mis juhtuda võib, sest nüüd soovitab keegi sulle kogu usaldus teiste vastu lõpetada ja alustada uut usaldust endasse.

Mis rännakud ootavad Sind ees kui sammude asemel hüppad ja kargad ootamatult diivanilt püsti ja mõne minuti pärast oled valguskiiruse kaugusel ilma definitsioonita. Kulgemas kusagil tuttavas kohas mis on mõeldud olema justkui võõras.

Mis juhtuda saab kui usud, et see mida Sa näed ja tunned on Sinu kompass edasiseks teekonnaks ja Sinu kodu saab olema seal kus oledki parasjagu Sina ise.

Millise vundamendi Sa ehitad kui ma soovitan mitte midagi ehitada ega luua, momendiks, et märgata kuidas Sa juba oled kõike seda teinud varasemalt ja edaspidi, et näha kogu asja vabadust selle kõiksuse valikuvaba menüü ees, sa võid seda kõike olla kes Sa valid ennast olema. Täitsa niisama lihtsasti, tõesti, sellel korral, sest eelmised korrad tehti konksuga raskeks.

Kui Sa ei mõtle ise, tehakse seda Sinu eest, oleme ju rääkinud, aga kui tunned end üksi ja kaotad huvi, tuleme meie, kes me tuletame meelde mis on lootus.

Sul ei lubatud, Sa kaotasid usu taas sama kiirelt endasse kui see usk tärkas, sest nagu naksti oled Sa jälle kellegi teise võimuväljas ja teed mis keegi ütleb, et oleks õige teha. Sinu eest noh ilmselgelt. Seejärel läheb ja teeb mis tema tahab, Sinu arvelt ilmselgelt. Sa lased allutada ennast, sest oled unustanud oma väärikuse ja väärtuse, õigemini võeti see Sinult ära. Läbi usalduse. Taaskord mitte endasse Sa ei usaldanud, vaid kinkisin selle mujale. Sinu usaldus ei ole Sinu usaldus, mäleta ja korrigeeri see mõte.

Kui Sa ei tee enam mitte midagi vastukarva, vaid hakkad saama elult ainult silitusi. Kui Sa närbumise asemel valid õitsemise, sest võtad vastu valguse ja vee mida Sulle pakutakse.

Kui palju võid Sa näha kui oled saanud lihtlabaseks nägijaks, sest kõik võivad seda olla, see on Sinu loomupärane oskus ja täpselt see nägemine ongi Sinult ära võetud.

Võib-olla tähed on meistrihinged. Võimalik, et päike on portaal. Kui oleks kaks kosmost, must ja valge. Kui on võimalik saada täieliku lunastuse, et soovi korral enam mitte sündida? Kui on olemas kerge valem kuidas tõestada, et Sa ei pea kellegile midagi tõestama ja sellest paradoksist vabaneda, astuda kõrvale, olla vaatleja või oma elu looja, sest see lause läheb lihtsalt omadega konflikti ja selles laskub kogu iva. Paradoksid, konfliktid ja nendest paradoksaalselt välja astuma.

See kõikenägev silm on kõike mida öeldakse seda olevat ja mitte midagi muud kui lihtsalt nägemine. Kas Sa usud seda mida näed ja tunned või mida Sulle öeldakse Sind nägevat ja tundvat.

Mõtle kui päike ei ole see mida Sulle öeldud on. Mõtle kui kosmos ja tähed selles ei ole see mida Sulle öeldud on. Mõtle kui kõik mis Sulle räägitud on ei ole üldse nii, vaid on kellegi teise nägemus mida jagab kollektiivne hüpnotiseeritud ja programmeeritud teadvus. Mõtle kui autopiloodilt väljumine teeb Sind nii lihtsaks ja arukaks inimeseks, et oled piisavalt intelligentne mõistmaks, et Sa ei tea tegelikult mitte kui midagi.

Küsimused mida Sa küsid ei peagi olema teiste suunas, sest igaüks teab oma vastuseid ise. Seda ma soovingi öelda. Aegruum mida jagame oma avataritega ja mõistusega on ühendatud samasse algallikasse ja kui Sa endasse hästi, siis suhtud Sa hästi ka kõikidesse teistesse kes jagavad Sinu teadvussagedust.

Sa ei viibi mitte üheski teises sageduses, sest see on müra Sinu jaoks ja ei arenda edasi, sellest ei ole mitte kui midagi ja iga vägisi võetud tähelepanu on kõigest mitte rünnak Sinu vastu, vaid eneseteadvuse konflikt läbi teise teadvuse kes ei saa Sinu sagedusega sünkroniseeritud oma egomüüri tõttu.

Iga inimene ründab teist, sest temal on midagi endaga läbi lahendamata ja tegelikult on teadlikul inimesel väheke häbi vaadata kuidas mõni teisel sagedusel inimene valib Sinu suunas negatiivse rünnaku, sest Sa oled nüüd nii erinev temast.

Sa ei pea iialgi olema spirituaalne inimene, olenemata mis see kellegi jaoks tähendab. Sul on lubatud olla ateist või süvausklik, aga ära suru seda teistele peale, vaid oota kuni Sinuga liituvad sarnaselt mõtlevad inimesed ja teie väike kollektiivne teadvus leiab ise positiivse lahendi kuidas seda energiat mängleva kergusega panustada selliselt, et toota juurde meeldivat valgust siis valgest kosmosest läbi päikese teisel pool siia meile pimedasse kosmosesse.

Sinust saab maagia tolmendaja selle kõiksuse selguses.

Pöörleva armastusega paradoksaalses maailmaruumis millel ei tundugi olevat piire ega puudusi, sest Sina kui looja suudad oma mõttega luua kõike.

Õnnitlen Sind armas lugeja kui Sa suutsid kätte saada selle energia ja sõnumi selle lugemise tagant ning kasuta seda energiat nüüd võimsaks loometööks, see on Sinu võti mis avab uksed.

Kuhu Sa minna soovid ja mida teha, keegi olla, see sõltub nüüd Sinu julgusest lahti võtta enda tõekspidamised ja hooldada endas kõike millest oled kinni võtnud, et puhata ja näha veelkord kõike, aga teise nurga alt, et teekond saaks olema läbi ajatu maagia.

Maagial on tõeline roll Sind aidata selles reaalsuses, seda tead Sa isegi ja tuletan Sulle lihtsalt meelde. Loitsud mida soovid teada laskuvad Sinus endas, lausu need mida tunned endas tugevalt sees ja maagia alustab raamatu kirjutamist sealt kus jäi see pooleli.

Me oleme lähedal, Sa oled õigel teel. 💚 Mis on tähed Sinu jaoks, päike ja kuu ning kõik-kõik muu, see see ongi. Sina oled see kes tunned, et oled. Seda ma soovingi öelda.

Maagia juhtub kui kõik on võimalik.

Võlur 🧙‍♂️

Jaga esimestena seas oma seinale: