Rubriigid
Kohvilogi

Maatriksi majakad ja impulsside tants

Jaga esimestena seas oma seinale:

See on Sinu teekond, takistused on erinevad, aga teekond on nagu igal teisel. Oravarattas korduvad mustrid ütlevad Sulle ühte- kui ka teist. Probleemid ei lõppe justkui iial ära eksole?

Ära enam püüa, vaid ole. Ära enam tõesta, vaid ole. Ära enam ütle, vaid käitu. Kui astud välja illusioonidest, viibid Sa lahendustes.

Maatriks või kuidas me seda nimetame on täis auke kuhu kukkuda, ehk sisendprogramme. Kui keegi kurdab Sulle või kurdad Sina, kui oled astunud lepingusse, ilma, et oleksid enda teadaolevalt alla kuskile kirjutanud.

Oravaratastel jooksmine ei lõppe justkui iial kuni Sa püüad asju lahendada illusioonide mängus. Astu sealt välja, oled kohe lahendustes. Naerata, see on tugevaim vabanemine.

Maatriks on täis autopiloodil olevaid signaale. Mõned meist on majakad mis annavad suuremaid impulsse välja, äratades rohkem autopiloodil viibivaid teadvusi. Suurem, hirmus viibiv mass toimib ilma nendele mõistmatagi vaimses naabrivalves – selle eesmärk on teada anda agentidena süsteemipidajatele kui keegi püüab süsteemi seestpoolt väljapoole lõhki lüüa.

Me keegi ei ole valmis kuulma ilmselt, et on olemas teisi vaatenurkasid samale asjale ja vahel on kõige lihtsam tegu see kõige raskem, aga ometi kui suudame neutraalselt väljaspool viibida, vaadelda ja nõustuda, muutub kõik, sest meid see lõpuks üldse ei mõjuta mida teised arvavad. Selleni jõuab läbi oma teekonna, nii et ole ettevaatlik kuhu astud, need augud on kõikjal.

Pimedaks läheb vahel ikkagi teekond, siis puhka ja ära tee ühtegi sammu, lihtsalt puhka ja lae ennast. Kui tunned, et valgus juhib Sinu rada, Sinu teekonnal, siis taaskord, astu.

Tule välja illusioonidest mis meil kõigil absoluutselt olemas on eraelude viisil, meie privaatses elus, millest me ei räägi teistele, niiöelda võõrastele, aga meil kõigil on need raskused.

Kui võtmise asemel toimub andmine, energeetilises mõttes muutub kõik paremaks, hakkab tulema inspiratsioon ja elame tasakaalukalt õnnetundes, see on puhas õitseng. Parasiitlik eluviis lahustub ja maatriks kodeeritakse ümber.

Proovi leida meeldetuletus, astumaks välja kõigest ja vaatle kõrvalt kuidas lahendused on kõikjal kui me enam ei püüdle, vaid oleme.

Mõtle enda jaoks läbi millised on muutused mida soovid ja lihtsalt ole need, see tuleb tagant järele Sinuni kui püsid oma teadvusega olemises, hetkes. See realisatsioon, nimetame seda selliselt, siis tuleb ja kui tuleb, oled Sina juba hetkes ja oled. Loodan, et mõistad.

Näe oma võimekust ja teadlikkust Sulle! Mis ma oskan öelda… Sa juba tead ise. 🧙‍♂️🌎

Väga oluline sõnum laskub selles lugemises. Jagamine on soovitatav. Kui jätad “Jagatud” kommentaariumi, kingin südame.

Kiirgavat valgust Sulle hingesõber! A.

Jaga esimestena seas oma seinale: