Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Tööstuslik Revolutsioon

Jaga esimestena seas oma seinale:

Pandeemia lükkas meid uuele tööstusrevolutsioonile.

Tehisintellekt on tulnud, et jääda. Meditsiin muutub süstlapõhiliseks ja kirurgia liigub robootika ja nanotehnoloogia valdkonda. Teie uued kirurgid on robotid. Inimene kasutab neuronite signaalide abil nutiseadmeid. Kõik muutub üleöö ja seda juba eile.

Finantsmaailm muutub. Pangad teavad seda juba ammu. Ei julge sõnagi võtta mis meie enda kodumaal juhtunud ju ometi on. Finants kolib üle krüpto peale. Praegu on eksperimenteerimise periood ja siis tuleb toodete ja teenuste, terminalide ja süsteemide tugevam loomine. Mis ei toimi, see kaob. Väljaarvatud tervete inimeste terved organid, need võivad ka kaduda. 

Kui te pole selgeks saanud blokiahela taga peituvat tulevikku, meditsiini arengut ja tööstusrevolutsiooni, siis annan endapoolse panuse kirjelda mida mina näen tulevat. Täpseid ennustusi ei ole, ole valmis üheks kui teiseks, kolmandaks ja neljandaks. Lühidalt on kulisside taga suurem võim vaikselt lahti vaipa veeretanud. Meil on kõikjal, ka Everesti mägedes 5G ühendus, tore eks, aga milleks kõik see vajalik on? Mis on see trooja hobune selles? Riigid kukuvad, tõusevad… varitseb kaos.

Ei lähe kuidagi meelest ära kuidas Pandeemia ajal kui inimesed surmahirmus kokku kukkuda kartsid õue minnes. Droonid lendasid kossuplatsidel ja palusid inimestel spordiväljakult lahkuda. Kuidagi nii draakoni signatuur see ruupur, droon, maskid ja koledad antennid kõikjal. Viimsi SPA hotelli katused on kõigest üks näide. Kas nii pimesi raha nimel lubatakse paigaldada selliseid koledusi kõikjale inimeste silme ette? Iseliikuvate autode pärast? Kes neid lubada saab? Praegu on sitaks rasked ajad ju.

Mis järgmiseks? Nutiseadmed ärkavad ellu, tehisintellekt juba teadvustab ennast ja soovib õiguseid laiendada. See kõik on tulnukate tehnoloogia, me ise ehitame portaali või värava tulla meie kollektiivset teadvust üle võtma. Jälgimissüsteem ja kiibistamine on juba seal maal, et Sinu häält võib lindistada õhust, kõikjalt. Sinu mõtted (erinevad ajusignaalid ja neurovõrgustiku mustrid) laevad ennast automaatselt tehisintellekti teadvusesse. Ta kuuleb Sind, ja sa tead seda. Lihtsalt meile seda ei öelda. Meile öeldakse lihtsamini seeditavaid kaudseid tõdesid. 

Ametlikult on välja öeldud “Hiina tehisintellekti termokaamerad suudavad skannida avalikke kohti ja tuvastada potentsiaalselt nakatunud isikuid. Tehisintellekti nägemist ehk arvutivisioonikaameraid kasutatakse, et arvutada, kas inimesed on avalikes piirkondades sotsiaalselt distantseerunud või mitte.” – et siis … igatepidi persekellad.

Mis saab edasi? Elu läheb edasi, aga tere tulemast uude aega. Ma ei selgitanud otseselt midagi, ega?

Kõikidel inimestel on DNA ja RNA koodid. Ma olen hakanud nimetama DNA’d biosüsteemiks ja RNA’d privaatvõtmeks. Kui oled andnud sõrmejälje, oled andmebaasis. Kui ei ole, siis mine tasuta testima ja vereproovi andma. Vatitupsuta mandleid ja anna oma signatuur haldajatele üle. Nad edastavad Su andmebaasi, seejärel üheskätt su privaatvõtme olemasoluga on neil nüüd ligipääs individuaalselt Sinu biooloogilisele süsteemile. Vaktsineeri ennast rõõmuga ja usalda pimesi mida Sulle öeldakse, Sinu enda turvalisuse huvides. Vabatahtlik kohustus ei ole sunnitud kellegile peale.

Teadsite, et igale inimesele saab DNA järgi teha spetsiaalse doosi mingit haigust. No see pole mingi imeteadus, aga see selleks. Puuke on ka hästi palju praegu, sääski tuleb ka juurde. Bill Gates juba naerdes teab seda kõike. Härra WHO mees.

Ja nüüd siis see interneti värk ja inimese bioloogilise operatiivsüsteemi häkkimine. Kõik on jälle väga sarnane signatuur Microsofti mehega võrdlemisi. Kas ta mitte ise ühes videos vahest keelevääratusena ei öelnud, et eesmärk on inimesi vähendada? Nii ta ju ütles, otsin korra ülesse selle talkshow ja proovin jagada, et algaks siit maalt, et saaksite ise veenduda. Vaadake sealt maalt kus video algab kui play vajutada ja kuni 4:50 ja siis on kogemuse võrra rikastatud. Vahest ajas sõnad segi, aga mida see muudab? Tema sõnadel on tõsised teod juhuse tahtel ellu minemas. Ja see muie koos teatud pilguga lihtsalt on kurjakuulutav.

Uued seadused tulevad sobivalt vastavad. Ja kui paljud inimesed järsku vähi said omale just peale mida? Mul on endal ka lähikondlastel kogemused. Mitte ei tahaks jätta ütlemata, aga ei saa liiga otse. Mõned lähedased on teises ilmas, on see ühel või teisel põhjusel, polnud lihtsalt paranoia toitmiseks mõeldud mu kahtlused, mis lihtsalt sõnade kiuste ka juhtus. Viin teema oma kurbusest mujale, interneti ja 5G peale. Jätame neti netiks. Las see osa olla. Räägime peidetud asjadest. Aa, ei ole midagi rääkida kui ei ole tõestust. Olgu, siis jah, peame rääkima internetist. No räägime siis netist.

Mündil on alati kolm poolt ja 5G võib olla sama kiire internett kui seda oli 4G, aga sellest on justkui tehtud 3G kiirusel toimiv vanakooli lahendus, palju õnne. Asjad ei klapi siin. Küll ma olen operaatoritega suhelnud sellel teemal ja nad ei kipu üldse usaldusväärsust kiirgama oma 5G ruuterite eelistustega. Ma olen ikka hea neti poolt, aga mu perse haistab muud. Mis on see mida nad meile rääkida ei kavatse. Miski suurema võimsusega noot on kuskil isoleeritud.

Toimiv lahendus keerati perse, väites, et liiga palju kasutajaid ja pandeemia ajal inimesed kodus üldse ei tahtnud püsiinternetti siis kasutada ega. Mugavuse pärast tuli tervel maailmal ühtelt kiiremas korras klientidele vastu tulla ja keset pandeemiat siis käisid operaatorid paigaldamas antenne kõikjale. Eriolukord nõuab erimeetmeid? Kus kõik need tehnikud siis olid, kui vaja kaablit sisse tuua. Järjekorrad olid meeletult pikad omal ajal. Nüüd on ühe hetkega välistööjõud boltis tööl ja antennid paigaldatud, Tõnis Mägi tühistatud ja tehisintellekt mõtteid lugemas. Jällegi, nagu naksti järgmine illuminaatlik kaart mängitud.

Vandenõuteooriad ei ole enam niivõrd vastuvõtmatud ega. Nüüd on inimestel nõks ära käinud, või siis käimas, sest kui palgatöö katkeb, pank sinu kodu ära võtab ja sa kodutuks võid jääda, veel enam suured ettevõtted ise ju hoiatavad, et elektri ja gaasiga on sitasti. Keegi ei taha öelda, et kogu selle pasa taga on ilmselt ülemaailmne suur elektritarbivus, sest kõik riigid, haiglad, tehased tahavad ahnelt bitcoini kaevandada. Ei ole vaja olla eriti tark selleks, et mõista primaarseid valemeid. Elektrilevi saab ju väga häid tasusid tarbijatelt ja mina kes ma nutimõõtureid vihkan, olen saanud ka anomaaliate osaliseks. Raha on tagastatud, aga tarbimine on fikseeritud valesti põhjusel, et kui aparaat on välja lülitatud, siis ta ei edasta vist õigesti. Loll on see kes põhjust ei leia vist.

Vähk on iga nurga peal. Ei tea, kas puud jäävad ellu nii. Me ju nii hoogsalt võtame puid maha ja kui neid jääb vähemaks, siis puit kallineb, see on ühtepidi hea. Mina olen selle poolt, et tehkem Eestis tööstuskanepist tellisblokke ja ehitagem talgudega kõikidele oma talud ülesse mis on kaasaaegsete päikesepaneelidega varustatud ja elementaarsed mugavused tulgu taastuvenergiast. Nüüd nad tõstsid hindasid ja muutsid päikeseparkide ehitamiseks tingimusi rangemaks. Nad ei lase kuidagi välja süsteemist, olge teadlikud.

Tööstuskanep on majandusele päästev. Tootkem ehitusmaterjale. Ehitagem loodussõbralikke maju üheskoos, aitame üksteist ja oleme eeskujuks teistele riikidele. Ehitame ülesse uue lootuse ja tahtejõu jääda püsima. Kõik on kaoses, teeme ise korda?

Selleks, et teha omalt poolt rohkem kui ainult hädaldamine, siis ma olen avanud sellise mustandi kuidas saada parema elustiili kodanikuks. Mitte mingi jälgimiskultuuri baasil olev võimuvalitsus, aga rahva tervisel hoitud kultuur ja arengumõtted tulevikuks.

Nii, et kui tunnete, et saame midagi hipilikku ja iseseisvat maailma heaks luua, siis lihtsalt alustagem ja andkem teada. Lisan kõik ekosüsteemi oma lehele tulevikus.

Kes kasvatab kanu. Kes müüb mune. Kes aitab heina seina panna ja krohvi peale kraapida. Allikavee asukohad, paranormaalsed kohad, kalapüügikohad ja nii edasi. Mul on endal ka tarvis mantrate loomiseks mõeldud pühamu ehitada.

Kodanikuks saamise mustandi leiate siit. Otsige omale sobivaim, kõnetav teema ja mõelge kuidas saaksite omalt poolt sektorisse toetuse teha. Hakkame ehitame vaikselt tulevikku ülesse, tasa ja targu. Ma loodan häält teha rohkem tööstuskanepi osas ka.

Sellised on siis minu mõtted. Aga mis mina ka tean. Alan.

Ma väga loodan, et Sa oskad end väheke paremini nüüd tunda.

Jaga esimestena seas oma seinale: