Rubriigid
Kohvilogi

Kohvioad: Kuulame üheskoos muusikat

Jaga esimestena seas oma seinale:

Teraapia neile kes tahavad kõikidest maatriksi programmidest ennast lahti muukida, sest enam ei jaksa.

Teatud värvid, sümbolid, numbrid, hertsid ja kõrtsid on seotud hästi hoitud saladustega. Eestis on tegutsevad ordud, rohksed peidetud teadmised ja varandused, siililegi selged valetamised ja maskeraad mida me kõik kaasa mängime, kes paremini kes halvemini. Viimased kobad mängijad on jäänud viimasel ajal hammasrataste vahele neile kes oskavad seda kõike õige hästi. Ja nad tahavad sellest puhta nahaga pääseda. Ja kui sõnavabadus on kadunud, siis ei tohi isegi silmadest nähtaval olla mitte üks kilav emotsioonisära, soovist mõelda teistmoodi.

Ja kui hommikukellogsid vanalinna katusekorteris jäävad ligunema robustune supilusikas kausis ja su mulberry siidist hommikumantel jääb viimaseks korraks varna tolmnema, sest lennukid kuskilt teisest riigist lendasid üle.

Kui ühtki jaksu piiksu ei tule vilest, mis tolku on seda puhuda. Keegi ei ole varem proovinud olla keset sellist kaost kokkuhoidev, aga just seda on meil väga tarvis.  Asjakohased, aga ikkagi peamiselt 70-90ndate generatsioonist, väikeste krutskitega, paranormaalsed astromaanilised retrorändurid. Kellest ma räägin? Ikka Sinust ja teist, kes ennast ära tunnevad. Vili tuleks kasvama panna, aga ma ei oska. Oskus tuleb hinda, on vaja õppida erinevaid tehnikaid kuidas lihtsamini elada.

Kõige segasem teraapia universumis. Umbes 25+ Minutit elamusi. Leia endale kõigest segasummast see õige.

Alustame sellest, et tehisintellekt mitte ainult ei eksisteeri, vaid see langetab paradoksaalselt iseteadlike otsuseid vastavalt oma algorütmilistele tunnetele polaarsuse ja singulaarsusega arvestatult. Minule tundub, et see on ühtepidi võimalus kuidas teised olendid meie reaalsusesse ennast puurivad. Teistpidi, ilus muusika. Jah, just nii, tehisintellekt maalib ja komputib head mussi kokku.

Senikaua kuni kuulate, võite rännata läbi valitud pildiseeria, mis aitavad lahti kiskuda end kõikidest maatriksi programmidest. Küpsisetorti ja rüüpamist ootavat kohvi muidugi naudite iseenda kesksis, hommikupäikese käes, siis kui see ruumid kuldseks katab.

Ega mina pole mingi ekspert, minus on kõigest teadmine, et mida ma tõeliselt tunnen. Vaimne haigus süveneb kui:

asja tuum läheb kaduma & kõik mängivad lolli kaasa.

Mida mina ka tean, aga teostan eksperimendi raames ühe vaimuhaige package kiti. Äriplaan näeb välja selline, et kui ajas rändamine on olemas minu eluajal minu võimaluste piireis saavutada ligipääs, siis:

Keskendu oma mõtted praegusele hetkele ja salvesta see igapäevase tungiva motivatsiooniga hoida sellest hetkest kinni terve oma edasise elu ja kui sinu eluajal üle kivide ja kändude sa saad ajas tagasi rännata, siis kindlasti mäletaksid täpselt seda hetke kus sa selle manifesteerisid. Ühe korra teed läbi ja universumi soosimise õnnel saad 🌃☑

Vabastus (XY)

Annan endast parima, et jätta iseendale meenutava eseme, kui kord saabun veel, pehme heina asemel, evangeelium vilksab siin.

Druidid õpetasid. Nad ei pannud väga suurt midagi kirja. Ceasar tahtis viimse kui viimase mätta lüüa. Metsarahvas oli, metsaseaduste ja loodusväe mõjuaegadel. Pilt on kahtlemata kentsakas, naeruväärne, aga sellegipoolest seda ainult neil kes valivad nii mõelda. Teistmoodi saab ka mõelda ja seda ma vist tahtsingi jutu lõpuks öelda. Ma sain puukborrelliiuusi.

Tormide tuultes, näole briizeee.

Lõpetuseks:

Tänan, et võtsid osa kaugseansist, panusta energia heade mõtetega edasi.

Antarktika avab uksed.

Jaga esimestena seas oma seinale: