Rubriigid
Kohvilogi

Tõekspidamised lähevad aja jooksul rooste

Jaga esimestena seas oma seinale:

Naljata aga, et sellepärast peaks neid justkui õlitama. Õlitamine tähendab, et Sa hoiad enda eest hoolt, aga kui sa hooldad ennast selleks, et teistest üle olla, siis pole Sa rohkem väärt kui mõni romu garaazis. Keegi ei ole huvitatud Sinu võimsast mürisevast mootorist kui Sa heitegaase välja lased.

Inimesed otsivad vastuseid, aga vastused ei meeldi. Igaüks tahab kuulda ainult enda tõde mida teised ei paku, ometi nad seda küsivad ikkagi. Alati soovitatakse, kuid ise ei tehta. Teiste elusid elatakse, enda oma mitte.

Ütleme, et me ei saa haiget, olles südamevalus. Ootame, et keegi teeks meie eest kõik ära, aga endale ei tunnista seda soovi. Valetame, et räägime tõtt.

Kui kinnitume enda tõekspidamistes, siis jätame kogemata palju teistsugust, mis ometi on sama õige kui Sinu praegune. Kellegi jaoks on see reaalsus ja vaatenurk, Sinu jaoks on see tabu või midagi muud.

Tahad olla noor? Siis käi ajaga kaasas. Muutuvad tõekspidamised, muutuvad kõik muu. Aga Sina?

Oleme eksinud küsimustesse ja üksildusse, aga vastuseid ei omasta ja inimestega ei ühendu. Kaitseme end edukalt, kuid piisavalt, et jääda müüride vahele üksi.

Kui Te hoiate küünalt, siis süüdake see. Elu tuleb elada olenemata, et ühel päeval see kustub.

Kui palju on inimesi kes on ühenduses millegi suuremaga selliselt, et ennast ise usaldavad piisavalt, et saada hakkama ka teiste inimeste ära tundmisega.

Kuidas me peaksime vabaks saama kui ehitame endale vaimsed trellid? Kuidas me saame sõbraks endaga, kui meist kiirgab enda vastu tülpimus? Laske ennast vabaks, koristage. See tähendab, et vaadake uuesti läbi oma tõekspidamised, õpetused ja suhtumised asjadesse, sest maailm on vahepeal muutunud. Ainukesed kes ei ole muutunud olete Teie. Refreshige. Muidu see sein mille ehitanud olete, läheb nii rooste.

Sisetunne on üks tolmu kätte jäänud võimalus leida vastuseid ja luua omale parem elu. Oot, aga vaadake alumisse sahtlisse ka, seal võib veel peidus olla lootus, eneseusk ja inspiratsioon.

Mina just leidsin krutskid sokkide vahelt. 😍

Jaga esimestena seas oma seinale: