Rubriigid
Kohvilogi

Kivistunud Seisund

Jaga esimestena seas oma seinale:

Tiibetlasi on kiusatud, piinatud ja tapetud, seda on maha vaikida püütud, aga wikileaks avaldas protesti käigus hukka saanud inimeste kirjelduse. Seal varitseb kohati täpselt samasugune oht nagu igal pool mujal maailmas kus on vähegi provokatsioone.

Suurim saladus aga mida hiinlased proovivad Tiibetist leida on inimkonna geenifondi leidmine. Mäe sügavikus mediteerivad neljandas elementaarses seisundis ehk kivistunud olekus meistrid, lemuurlased ja atlantid üheskoos, et säilitada geenifonde ja luua maa peal tasakaalu.

Nendesse koobastesse sisenemisel inimene võib hukkuda. Seal olla hukkunud üle saja sõduri millest on maha vaikinud ka väidetavalt valitsus. Seal koobastes varitseb vaimne oht hukkuda, süda võib jääda seisma, õhk saada otsa, kõik tingitud ootamatust tundmusest sügavamale koopasse edasi minnes, kui tunda on tugevalt keeldu edasi minemiseks.

Seal mediteerivad meie esivanemad ja teise geeniliini esindajad. Somaadid, vanad meistrid ja teadjad, see on pea igavene vanadekodu pühakutele.

Iidsed teadmised mis on viinud tärkamisele ja mõistmiseni, seda väge antakse edasi kõigile kes sünnivad inimesena ja nõustuvad meistritee kasuks. Neile avaneb aeg-ajalt portaal läbi mille on võimalik alla laadida informatsiooni mida need meistrid meieni saadavad.

Sünkroniseerimisel avanevad inimesel meeled ja märke jälgides on võimalik lugeda vastuseid küsimustele ja läbi vastuste jõuda lähemale enda isiklikule arengule.

Jaga esimestena seas oma seinale: