Rubriigid
Kohvilogi

Eelmise õhtu inglipuudutus

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mida võib üks lihtne inimene tunda kui kogeb midagi sügavat, aga edasi tundmust jagada ei oska, sest pole saavutanud selleks sellist talenti või andekust. Siis jääb kõigest püüdlus võimalikult lähedale tabada, andes edasi sõnum läbi väljenduse. Minul on selleks kirjutamine sõnadega.

Ma ei saa kuidagi teadlikult maha sellelt rongilt milles sõidan mööda rööpaid koos teistega. Ma tean, et on vahepeatused ja vahel inimesed lahkuvad, aga kas nad läksid maha õigel ajal õiges kohas või jäid nad tõesti kõigest maha? Kas lõpp-peatus ongi kõigil oma ja rong teeb suuremaid ringe ja peatuse määrab iga inimene ise sobival ajal?

Eelmise õhtu unenägu oli lohutav puudutamine näpuotsaga südamest hinge, et vahel kui annad sõrme, ei võeta käsi. Pigem öeldakse vihaga, et pista oma näpp tagasi suunaga sinna kustkohast näpuga näitamine alguse sai ja kätekeele asemel suhtle oma hingeinstrumentidega mis teevad samamoodi häält kui neid helisid mängida sõnades või tegudes.

Eelmine unenägu tähendas, et nägemus mida nägid on võimalik pöörata realiseerimisele. Kergita oma eeterkehas kinniolevaid fantoom tiibasid mida füüsilises kehas meile jäetud ei ole, kuid mis seetõttu olemata ole ja siruta need tiivad välja. Need on Sinu isikutõend eetermaailmas, Ingel.

Lihtsurelike autopiloodil meid olemas ei ole. Nad võivad sisimas uskuda, aga pealiskaudselt teevad maha ja kuniks nad ise oma silmaga näinud ei ole, siis nad igoreerivad selle võimalust. Selliselt ei olegi tahtmist kedagi vägisi äratada ja ega seda mida nad blokeerivad, seda nad ei näegi.

Eile tundsin unes ingli puudutust ja sain üheks taas, mäletasin. See oli valik pelgalt mida tundma saan kord kui käes on aeg, et kanda mind kergelt püüdlustest olemisse.

Alan Durier

Inglina on Sul õigus balansseerida maailmas toimuvat, kahtlemata karmaatiliselt tasakaalus reeglite alusel, sest vastasel juhul rikutakse skaalat ja sellel on tagajärjed. Kurjuse väljajuurutamine on selline ohtlik tegevus kus võid kleepuda ise kinni kui kärbes liimilinti.

Siruta välja oma tiivad ja tee nähtavaks oma kohalolu igas olukorras ning mitte keegi ei oma õigust Sind kaasata nende madalasse manipulatiivsesse mängu, see pole Sinu mäng ja isegi kui Sind tõmmatakse sinna sisse, siis välja saab sealt ainult lahkudes ja mitte mängides.

Täna maandun patjadele, mis tehtud on sulgedest, mida kord kandnud olid inglid.

Sina ei pea kartma, et oled lõksus selles püüdluste reaalsuses koos valitseva kurjusega, vaid kurjus on lõksus Sinuga ja peab teadma, et igal äärmusel on vastand ja kui pimedus võidutseb mingi aeg, siis tähendab see tasakaalustamist ja ennast näitab näole ka headus. Millisel kujul seda serveeritakse, oleneb sellest kuidas universum otsustab.

Iga Sinu otsus, iga Sinu tegu. Kui Sa ei pea võitlema, võrdlema ega reageerima, siis see mis alles jääb, Sinu olemus, see on vibratsioon, see on see mida Sa kasutad selles kehastuses, et endast välja midagi anda, seega vaata ja korrasta oma vibreerimine, mõtle sügavamale ja kergusega mõistad.

Jälgi märke, kombinatsioone ja õpi lugema saatust.

Suurim investeering mida ma oma elus iial teinud olen, see on järgmiseks kehastuseks.

Alan

Jaga esimestena seas oma seinale: