Rubriigid
Kohvilogi

Sulle jääb kergus ja rõõm

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ollagi siis see mida teised ütlevad moe pärast, et olla sina ise.

Tagajärjed sina ise olemisel tulevad teistele, mitte Sinule. Sina oled lihtsalt Sina ise. Sul on kõik õige, sest sa ei tee midagi valet. Sa ei anna kellelegi aru, sest sa oled täielikus usalduses oma mõtlemise ees. Sa oled lihtsalt Sina ise.

Saab olla eeskujuks. Saab ette näidata. Õnnelik inimene paneb teisigi mõtlema, et mis on tema saladus.

Ma luban endale, ma hakkan rohkem naeratama. Ma pean sõna olla õnnelik. Ma tegelikult olengi. Ma olen mõistnud mis tegin valesti ja nüüd iga päev näen kõike mida teen õigesti.

Iga naeratus mille Sa kellelegi teisele teed võib nakatuda ja see levib kui kingitus edasi. See ongi mäng mida mängida. Tee head läbi lihtsa komplimendi, kiituse või tunnustuse.

Kõik muu on midagi sellist mis ei kuulu meie reaalsusesse, sest meie reaalsuses ei ole näe probleeme, vaid lahendused. Teisalt me tegeleme ikkagi iga päev endaga, et meil oleks mitte, et parem, vaid, et iga päev hea olla. Muidugi lähevad niimoodi asjad iga päevaga paremaks ju.

Sa oled rohkem väärt kui Sa seda tunda võid.

Ainult tunnusta, motiveeri ja märka head. Sa ei usalda ennast piisavalt ilmselt kui arvad, et liigne headus teeb halba. Sa ütle möödaminnes head ja ära lasku energiavälja süvitsi sisse. Las see energia hingab.

Ma ei tea millal täpselt tsivilatsioon ära allutati, aga meile sisestati ebausku endasse. Me jäime kuulama teisi kes ütlesid, et neil on õigus ja nii see illusioonide hammasratas veerema hakkaski mida täitsid erinevad sogastamised, ikka kõik selleks, et me ei saaks mitte midagi aru.

Las kõik töö teeb naerupisik meie eest ära. Kus iganes käid, näita eeskujuks, et milline on õnnelik inimene. Ma meeldin endale ja kindlasti on teisigi kellel on minuga hea. Niimoodi soovitangi mõelda. Tea, et See, et Sa endaga rahul oled, õnnelik oled, annab suurema kingituse ka teistele. Eeskuju.

Veelkord, nagu alati rõhutada soovin. Läbi andmise, mitte läbi võtmise. Sa võid kõige anda, aga ära oota midagi vastu.

Mis ma oskan öelda. Lootus tärkab. ☯️☄️💙

Alan. / Sinise lootuse liikumine.

Jaga esimestena seas oma seinale: