Rubriigid
Kohvilogi

On mida mõelda…

Jaga esimestena seas oma seinale:

Keskeakriis… see on nagu munadesse saanud puberteet hommikuse pohmelliga. 😅🤷‍♂️ Aga teisiti oleks ka saanud sõnastada, aga otseloomulikult ma kogemata meelega.

Nii, teisalt teisisõnu siis .. khmmm…..

Uue teadvuse vastuvõtmine… see on justkui kooliaegne sügav teadmine mis on meile ette mängitud, aga mis on või võib olla päriselt. See miski teadmine mida me teiste eest oleme varjanud, sest ega neil pole selle teadmisegi midagi peale hakata. Meil jäi ainult järele sobituda. Noogutada. Meeldida.

Kes tajus seda hingelt ja sai kusagil haiget, siis inimesest sai üsnagi habras ja katkine inimene ühiskonna mõistes, mis tegelikult on kõik tingitud arstislikust ja teaduslikust ning kõigest mida vähemuses teavad paremini kui suurem üldsus.

Ma olen kindel, et oli aeg, kunagi, iidsel ajal ja kõik inimesed teadsid kõike ise. See oli tsivilatsioon. See toimis suurepäraselt, sest iga inimene oli iseteadlik ja teadis kõike.

Mingil hetkel kusagil tulid vähemused ja kes suutsid suurema osa kõik segadusse lüüa erinevate keelte, hariduste, õpetuste, religioonide, poliitika, probleemidele… hirmu, paanikat ja segadust külvata.

Mis jääb inimesest alles kui Sa oled kõigest sellest pungil? Sa hakkad uskuma seda mida vähemus tahab, et sa usud. Sa oled murtud, Sa oled põlvili ja palud andestust. Sa soovid lunastust asjade eest mida Sa ei ole teinud ega kanna vastutust.

Sa kannad ainult näpunäiteid teiste poolt kui Sa igatsed olla tagasi kollektiivsel mõistmisel mitte süstemaatilises naabrivalves osaleda.

Sa oled alati keskmes endaga kui Sa ei sekku teiste inimeste ellu ja oled alati õigluse eest väljas kui näed abivajajat. Teiselt jällegi peab iga abivajaja teadma asja tõsidust, et abi tuleb paluda kui tõesti Sa enam ise ei suuda asju lahendada.

Iga inimesel on ainult üks asi tarvis teha, et saada täieliku õnnetunde ja enesekindluse osaks. Selleks on iseseisvus.

Loo midagi imelist. Mida Sa oled tahtnud teha? Motiveerin Sind praegu tõsiselt mõtlema selle peale. Ma ei hakka näpuga näitama, et miks sa loed mu juttu siin, et miks Sa juba ei tee. 💚

Okei ma ei vadista rohkem, lähen teen ka midagi südamelähedast. Hoia end. On mida mõelda.💚

… mõtted kosmosest. / Alan

Jaga esimestena seas oma seinale: