Rubriigid
Kohvilogi

Kui soovid päriselt aidata, ulatad käe

Jaga esimestena seas oma seinale:

“Ära mängi ohvrit!” ja “Mida Sa minult soovid?” , Ohvitseri mentaliteet on teine ohvri omast. Kui ohvitser näeb nõrkust, ta selle hävitamise asemel võib anda sellele uue eesmärgi.

Kui inimene pandakse väga ebameeldivasse olukorda, mõistab ta juba nüüd enda kogemusest mis tähendab viibida sellises situatsioonis teises vaatenurgas kui see oli varasemalt.

Pimedus kui katab meie valguse, ei tähenda, et lakkame eksisteerimast. Meie valgus lihtsalt ei levi inimestele sellisel kuuvarjutusel. See on mööduv. Seisatab lootus meie ees ja taga.

Seetõttu ärge öelge tühjast õhust teisele halvasti. Te võite samamoodi ühel hetkel viibida selles ohvri rollis.

Olen korduvalt näinud kuidas kõik need “Ei minul on kõik hästi” inimesed ühel hetkel murduvad ja nutavad. Me ei ole robotid ja valetamine ei aita siin muuta meie päritolu. Kes kurat teab meie päritolu, aga kes kurat ei suuda tunda seda valguse ja armastuse ligilähedale matkimist selle tunde saavutamiseks? Me püüame saavutada jumalikku armastust, me inimestena ei ole isegi väikest kübet sellest saanud veel tunda, nii suur on see kõik armastus. Aga me püüame!?

Kui Sa soovid midagi inimesele halvasti öelda, siis esmalt mõtle mida selline hävitav muster head teeb? Kas Sa arvad, et teed head sellega teisele? Või tunnistad endale, et sa soovid tunda ennast tugevana ja see nõrga inimese puremine paneb Sind tundma ennast paremini?

Inimene võib olla nõrk, aga nõrkuse raviks on kogumine. Kui inimesel ei lasta ennast koguda ja teda rünnatakse edasi, ta muutub nõrgemaks. Inimene saab ennast koguda saab läbi julgustuse, toetuse ja motivatsiooni.

Teistmoodi hirmutades inimene plahvatab sekunditega ja tagajärg on rohkem yin kui yang. Inspireerige inimesi! Olge toeks või andke inimesele ruumi hingata, seedida ja koguda ennast läbi oma mõtete. Rünnak haavatule on vampiirlus, käe ulatamine on kangelaslik.

Armastus ei ole ainult jumalate privileeg. Me püüdleme selle tundeni, kuniks virgume selleni.

Kui Sa langed, ma ulatan Sulle käe, sest näen, et oleme üks armee kes võitleb valguse ja headuse nimel, ilma vägivallata.

Meie kaitseks on teadmine, meie rünnakuks on armumine. Teadmisest ja armumisest saab armastus ja see on valge.

Nõrkusest tugevaks saamine on tugevus, julgus ja inspiratsioon. Alan.

Jaga esimestena seas oma seinale: