Rubriigid
Kohvilogi

Sinu puudutus muudab kullaks kõik

Jaga esimestena seas oma seinale:

Alustasin artikli kirjutamisel huvitava pealkirjaga, sest see mõte tundus mulle tore ja seetõttu ma tegin sellise valiku.

Sul on valik väljenda ennast kahtemoodi, ühega lämmatad, teisega lood valgust.

Loomulikult ei tähenda see ütlus, et kõik mida puudutan muutub kullaks mida rahaks vahetada ja rikkuses elada.

Mina juba elan rikkuses ja rahal ei ole sellega vähimatki pistmist. Rikkus minu tegemistes ja sisemaailmas, see on vahenditest saada rohkem võimalusi ellu. Rikkus ei seisne rahas ja raha ei ole tegelikult üldse mille jaoks siia maailma rabelema tulime.

Raha on illusioonaalne orjastus mis määrab Sinu võimalused materiaalses maailmas. Raha teenimisega rikkaks ei saa, sest raha tuleb luua ja selleks loomiseks on vaja avada vastavad kanalid. See tuleb juba Sinu seest, Sinu mõtetest ja taotlustest.

Kui õpid raha ligi tõmbama, siis ei pea Sa üldse pingutama, et seda “teenida”. Raha teenib Sind ja see saab olema kõigest vahend, et täitsa Sinu õiged soovid. Tea mida Sa tahad ja raha tuleb kõrvalproduktina, raha tähendus muutub Sinu jaoks sootuks.

Aga see sisemine rikkus… mida see siis tähendab minu kaoks, et kõik mida puudutan muutub kullaks? Minu jaoks seda, et inimene saab käia näiteks linna peal ja suhelda võõraste inimestega nagu nad tunneksid üksteist terve elu. See on täielik vaimne rikkus ja see pole enam mingi tõkkejooks.

Paljud inimesed ei ole kohanud oma elus puhast valgust läbi teise inimese ja me mõistame miks nad sellist käitumist taunivad kui keegi võõrastega suhtleb. Usaldus on kerge tekkima, aga tõesti oldakse seda ka kerge rikkuma.

Selle jaoks on ka vaimsed vahendid kuidas sellest üle olla ja kuidas keegi ei saa usaldust kuritarvitada.

Alustame suhtlusest, sõnadest ja nende taga peituvast. Sõnade taga on peidus energia mis tuleneb sõna tähendusest aga pange tähele ka hääletoonist, rõhuasetusest, ajastusest, situatsioonist ja olemusest. Viimane pakib ilusti kokku selle energia mis teatud sõna taga peidus on. Sa võid kellegi persse ka nii armsalt saata, et teine inimene armub ära, sest ta sai sõnumi kätte selle sõna taga. Minge pellssee te almsad! Im so happy!

Laske ennast täielikult vabaks, kui Teie loomus on puhas, siis märgatakse seda olenemata mida räägite. Ma julgustan Teid märkama mis on takistused mida universum ette on ladunud, et te ennast komplekside taga peidate. Olete valmis need ületama enne kui suudate lahti programmeerida ennast vanast mustrist ja alustama uuega? Lasete lahti vanad tõekspidamised ja käitumismustrid?

Igas ruumis kus viibid paistab päike. Ruumist väljas pole piire. Ole nagu tingimusteta laps.

Millal Te viimate päriselt käisite kuskil tundes ennast lapsena ja õnnelikuna? Kindlasti olete valmis selleks. Selleks te siin olete. Otsimas midagi sügavamat kui praegune, olles võimalikult positiivne ja tundmata hirme, elades võimalikult täisväärtuslikku elu.

Negatiivse asemel keskendu positiivsele.

Selline „ohkav“ raskendatud emotsionaalne käitumine on kui ankur meie energeetilises ühiskonna võrgustikus. See on ülimalt nakkav. Kõik uudised mida televiisorist vaatad, negatiivne. Keegi hukkus liiklusõnnetuses, sellest tehakse uudis. See on vanade energiate muster, toitmaks hirmutunnet inimestes kuniks nad lõpuks sellega harjuvad ja peavad seda reaalsuseks, muutuvad nad ka ise silmnähtavalt neile, kes ei ole selle sagedusega ennast sünkroniseerinud, aga ma ei pea ka silmas, et teised nende jaoks väheke segased ei tunduks.

Loomulikult on see kahepoolne. Kõik kaldub vaatenurkadele ja loeb ilmselt see millises energeetikas elavaid inimesi on rohkem, aga võimalik, et loeb ka vähemuses kerkiv konkreetne vägi või sõnum, niiöelda kvaliteet enne kvantiteeti. Tea, et igas situatsioonis peab olema nii negatiivne kui positiivne lahend, olenevalt võimalustest ja vaatenurgast.

Vaatame lähemalt milline on minu nimetuste kohaselt vanades mustrites elamise miinused. Püüame vaadelda võimalikult neutraalselt, kuigi tahaks kalduda rohkem positiivse analüüsi kiuste. Ehk siis ma kasutan ikkagi enda sõnavara, sest see on alati nii ühest kui teisest otsast vaadeldav selliselt, et mõlema tunneli otsast tuleb valgus.

Olenemata situatsioonist võid võtta sellest parimat. Kas Sa arvad, et Sina ei suuda?

Üritame kohtuda keskel, heal juhul lõpetame nii ühes kui teises tunneli otsas mis juba on kõigest erinevad vaatenurgad. Võimalik, et inimeste rasked ajad ongi pigem tunneli keskel kus kõige vähem valgust on, nad ei liigu oma elus edasi ei ühele ega teisele poole päikese kätte, vaid neid hoitakse läbi nende uudiste seal keskel pimedas turvaliselt peidus ja nad ei süvenegi päkese kätte minema.

Püüame mõista kuidas elada selliselt, et me ei peaks tundma hirmusid, võlgnevust või kohustunnet kellegi ees. Asendame need millegi positiivsega, selliselt inimene tahab ise midagi teha.

Tegelikult on nagu näete ka ise, kõik meie eksistensis võimalik. Meil on kõik negatiivsed asjad siin olemas, samuti positiivsed. Mis me saame teha, on valida enda maailma loomisel mis meil on olemas ja mis mitte. Seega kõik mis meil on olemas, on ainult valitud meie loodud reaalsuses ja mis on kõigil personaalsed, kuid seotud ühiselt koos teistega kellega kokku puutume.

Alustame siis oma maailmapildi loomisega. See on minu reaalsus mille loon ja kui Sulle meeldib see, kasuta seda endalegi ja muuda vastavalt enda personaalsele soovile.

Probleeme ei ole, on lahendused. Kuidas?

Tegelikuses me muidugi teame, et probleemid on olemas, aga vale oli keskenduda probleemi olemasolule. Õigem oleks keskenduda ainult lahendustele.

Probleem on looduslik takistus jõudmaks punktist A punkti B ja meie ülesanne on mitte sellest rääkida, vaid see ületada, võimalikult sihikindlalt ja positiivselt meelestatult. See ei tohi meid kurnata, vaid me võtame seda kui looduslikult esinevat takistust mille lahendamine pakub meile rõõmu, sest see on kõik üks huvitav protsess. See ei pea olema piinarikas, vaid võib olla rahuldustpakkuv kui me jõuame punkti B, kui oleme lahendused leidnud. Suurepärane mentaalne rahuldus.

Selliselt programmeerid Sa enda mõtlemist aja jooksul ümber leidma kergeid lahendusi hästi mõnusas meeleolus nakatades ka teisi oma positiivse suhtumisega nn. probleemidesse, tegelikkuses ei ole sa mõjutatud lihtsalt probleemidega, vaid ainult lahendustega.

Kui keegi toob teatavaks halva uudise, siis Sa ei pea reageerima üle. Sa ei pea hakkama vägisi nutma, ohkima ega ähkima. Sa võid vastavalt oma emotsioonidele seda teha kui see on loomulik kohene reaktsioon, aga Sa võid ka lihtsalt kergusega selle teadmise omaks võtta ja siis tegeleda selle seedimisega hiljem. Ei ole ühtegi seadust mis keelaks Sul igas olukorras tunda ennast hästi. Ärge tundke ennast halvasti kui Te ei soovite hoida oma emotsioone hilisemaks, te ei pea suruma neid tundeid teise tunnete tõttu.

Saite postkasti arve ja hetkel puuduvad vahendid selle eest eest maksta? Mitte kusagile ei ole kirjutatud, et Sa pead sellepärast tujust ära minema. Ka mitte Sinu otsa ette.

Ükski seadus ei kehtesta, et Sa peaksid sellepärast lõpetama hea enesetunde. Inimene on programmeeritud ennast kohe miskipärast alaväärtustama ja sisendab alateadlikult omale, et ta ei võiks justkui õnnelik enne olla kui lahendab antud probleemi. Justkui see oleks talle seniks keelatud. Et ta ei vääri seda… valed mustrid mida mõelda armsad inimesed. Väärite küll head enesetunnet, mis hoiab teid elavana, tervena ja rõõmsana. Väärite küll. Selleks Te tulitegi siia ilma ju elama. Eks ole võrratu teadmine mis on kuskile tolmu kätte jäänud seisma siiani. Pühkige tolm.

Kui Sinul, antud hetkel puuduvad arve maksmiseks vahendid, siis jätka hea vaibiga olemist ja võimalda endale need võimalused kinnitusega, et Sinuni tulevad võimalused ja valikud, mis viivad Sind lahenduseni. Maksad kui vahendid käes. Mis siin ikka öelda rohkem. Ära lasku muretsemise küüsi, sest see viib Sind kiirelt vaimsesse hauda. “Oeh, mul ei ole…”, “Oh äääh..”, need mõttemustrid ei aita Sulle väga kaasa.

Just selline halvaga serveeritud energia tõmbabki samasugust halba veelgi juurde. Sest su alateadvus keskendub sellele halvale ja manifisteerub ju Sinu mõte. Millele Sa päriselt keskendud? Mitte lahendusele, vaid probleemi olemasolule. Saa teadlikuks, et Sul on valikud olla ka rõõmus ja õnnelik. Sa ei peagi rõõmustama selle üle, et Sul ei ole raha maksta arveid, vaid lihtsalt ära lasku sellesse energiasse.

Sul on tunne, et sa kukud, kuid kas sa päriselt kukud? 🙂

Kas Sul on tervis korras? Kas täna on ilus rannailm, et päikest võtma minna? Tegele sellega oma mõtetes mis Sind elutervena hoiab. Siis on tervis hea, et tegeleda teiste muredega. Sõnaotsesestähenduses teiste muredega, sest need ei ole SINU mured. Sina ei loonud sellest muret. Sina ei muretse ka sellepärast.

Kas arvad, et keegi tahab Sind aidata kui oled hädine? Ausalt, ei ole nii. See enesehaletsus on ainult allaviiv ja toodab kurbust, kurnatust ja kättemaksu. Võta enda elu üle vastutus ja tahes tahtmata kui vaja siis ütle lahti mõnest sellisest inimesest kes terroriseerib ja kinni hoiab teid.

Sa küsid kuidas olla õnnelik situatsioonis kus raha ei ole? Mina küsin, kuidas siis ei saa? Selleni on üksainus tee, mõttelaadi kohandamine ehk vaatenurga muutmine.

Esmalt Sina, seejärel kõik teised.

See on valiku küsimus. Üks inimene on õnnelik arvete hunniku peal ja teine inimene lämbub arvete all. Mõlemal on arved ja mõlemad on teadlikud, et maksavad oma arved kui selleks on võimalus tekkinud. Mis on neil siis vahet kui nad mõlemad maksavad oma arved ühel hetkel ära?

Kes muretseb, selle tervis on kehvem. Üks on elust joovastuses ja teine elust väsinud. Tervis on mõlemal erinev, sest vaatenurk on erinev. Vali olla praegu rahus, tehes otsuseid mis viivad lahendusteni, olles samaaegselt terve ja puutumatu.

Ühiskeeles mõistame mida vaja teha ja parem on seda teostada heas manifestis ja rõõmutundes, et teie eluiga oleks pikem ja seda rohkem rõõmu meile kõigile.

Nagu ütlesin, siis ei ole ühtegi seadust mis keelaks teil olla õnnelik. Me ei pea silmas, et olla õnnelik halva üle, vaid olla õnnelik kui refleksina siin elus. Nii nagu hingamine on alateadlik, võiks inimene ka olla rohkem õnnestaadiumis kui kurb.

Hetkel on vastupidi. Korraks inimene naerab ja seejärel kui reaalsus uksele koputab, siis laskub tagasi oma alghoiakusse milleks on enesehaletsev kurbus reaalsuse üle.

Valige olla õnnelik, see on nakkav ka teistele. Hetkel lihtsalt väga palju ei ole materjali lugemiseks kõigile, sest pole aega ja mida kõike veel. Siiani väga vähe ühiskonnas julgesid inimesed olla õnnelikud, jagades rõõmupisikut.

Meil on olnud kergelt öeldes vaimne must katk ühiskonnas mis nakatas meid kõiki kurbusesse. Ja nüüd on need päevad möödas ja viiruse vastu on looduslik vaktsiin, selleks on naer ja rõõm.

Keegi alguses ei mõista kuidas suudate igas olukorras naeratada ja nii kergelt kõike võtta. Teil ei ole muresid.

Keegi ütleb, et “Maksa võlg ära sitasitikas!” – Sina teavitad rõõmuga, et maksad esimesel võimalusel, kuid tema muudkui ähvardab ja sõimleb. Sina ei pea laskuma tema tasemele, samuti tema ei pea valima Teie taset.

Lihtsalt üks kulutab sõimlemisega oma energiat ja see teeb teda aja jooksul nõrgemaks ja ta hakkab sõltuma sõimust ja ähvardamisest, sest ta peab seda ainukeseks võimalikuks lahenduseks, aga nii või teisiti oleks see asi lahenenud, lihtsalt kui oleks proovitud teise vaatenurga alt. Küll aga mis juhtub kui see sõim ja ähvardamine teise inimese naha alla poeb?

Nädala pärast tuleb võimalus see olukord ära lahendada ja temal tuju hea ja ütleb, et poleks pidanud nii aggressiivne olema, aga milleks oli vaja nädala seda halba tunnet mõlemale?

Üldiselt sellised konfliktid ei ole lahendus kus arvatakse, et hirmutaktika aitab. Olukorrad on ilmselt erinevad, aga kui Sa tead, et inimene on heatahtlik, siis mis seal enam pigistada kui sealt ei tule midagi.

Olen teadlikult lubanud inimestel eksida ja kuritarvitada lubadusi, lihtsalt paar korda hiljem nad märkavad, et ma olen teadlik sellest ja ometi ma ei sõima neid, nad muutuvad, sest nad said aru milline energeetiline võimaluste andmine siin käis ja nad võtavad sellest kinni.

Jää ise alati rahulikuks ja anna võimalusi teistelegi mõista, et kõik on hästi. Kõik võib seda olla, kui te seda endale võimaldate ja ei tunne sellepärast halvasti.

Ei pea õpetama läbi sõimu ja kurjuse, andke võimalus inimestele mõistmiseks ja neist saavad ka head inimesed kui nad seda siiani ei osanud olla, sest nad lugesid seda maailma valede arusamaade järgi kuna puudus eeskuju.

Olge ikka rõõmsad, see on valiku küsimus. Ka rahulik olemine igas situatsioonis on meeletu mõnus. Me leiame jätkuvalt põhjuseid miks me midagi enda elus ei saa muuta, aga see on valikute küsimus, sest kõike saab muuta. Mõistad?

Üks nipp lõpetuseks. Hoia naeratust näol 5 minutit ja vaata mis juhtub. See ei ole nii kerge kui tundub. Jah, see tundubki nii jabur, et ajab naerma, aga see lõpuks ajab Sind naerma.

Sa oled päriselt vaba otsustama olla õnnelik ja vana mustri järgi persse need kes valivad Teid maha tõmmata ja uue mustri järgi polegi kedagi persse saata, sest neid mahategevaid inimesi ei olegi lihtsalt olemas. Kõige ägedam on see, et keegi ei saa keelata olla õnnelik. Ainult Teie ise. Teie uus maailm mahutab ainult naeratusi ja positiivsust.

Minule võib alati naeratada, kirjutada ja pakkuda midagi elumuutvat, väljakutsed on ägedad. Ma ei löö käsi risti ette, võin mängida igasuguseid rolle.

Lõpetuseks tähendabki, et kõik kus viibid ja kuhu panustad oma energiat muutub elavaks, suursuguseks ja imeliseks. Kõikjal kus käid valgustad ja motiveerid Sa end ümbritsevat keskkonda.

Mis oleks kui lubaksime igas olukorras tunda ennast hästi? Kas see on keelatud või taunitav? EI, absoluutselt mitte. Sa ei pea suruma iialgi negatiivseid emotsioone peale sellepärast, et nii on tavaks. Hoia oma tervist ja olenemata olukorrast, tead, et alati on vaatenurk jääda rahulikuks ja hoida oma vaimset tervist, leides lahendusi.

Elu ongi üks näidend ja tegemist ei ole draamaga, vaid komöödiaga. Mina soovin kui tuleb minu aeg, lõpetada näidendi kummardusega aplausi saatel.

Jaga esimestena seas oma seinale: