Rubriigid
Kohvilogi

Isiklik Jäära tulemärgi horoskoop

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mis juhtub kui Alan horoskoopi teeb? Keeran selle kenasti üle võlli ja püüan seejärel tagant järele mõelda mida perset ma ütlesin. Olen Jäär. Iga tähtkuju käitub vastavalt nii heas kui halvas. Ma ei oska täpselt öelda kes ma kindlalt olen, aga ma räägin kuidas mõtlen ja tunnen.

Jäär ei tule esimesena Sind ründama, aga ta raisk on sitke kui Sina teda ründad.

Õigemini see ei ole ka mingi otsene horoskoop vaid lihtsalt see jutt suuremas mahus võib kattuda Sinu mõttemaailmaga, aga maised inimesed vist nimetavad seda horoskoobiks kui see vahel kattub sinu eluga. Mina nimetan seda lihtsalt sarnaste iseloomude avastamisel. Täna on mul selline tuju ja sellised mõtted, aga homme sootuks teised. Iga päev on nii erinev, et ühel päeval loen midagi ja see tundub õige, teisel päeval see tundub vale.

Hetkel on põlev jäär kes seisab õigluse eest ja kes jookseb sarved ees kasvõi tulle, kartmatu ja surmani minev võitleja, aga ainult siis kui ta nurka ajada. Olge ausalt ettevaatlikud, jäärad võivad täiesti segaseks muutuda õigluse nimel.

Ma ei hinda inimest tema välimuse järgi, või noh, ma skännin küll kiiresti üle ja loen ära tema silmapilgutuste arvu sekundis ja kui see on rohkem kui üks sekundis, siis ma tean, et see inimene otsib probleeme, aga ma aiman kui palju energiakulu võib teatud inimestega tekkida, seetõttu ma valin hoolega kellega suhtlen, aga tahan suhelda kõigiga. Alati annan võimaluse minuga vestlust alustada meeldivas toonis ja ma ei luba kellelgi ennast rünnata.

Kui keegi mind ründab verbaalselt, siis mina ka ei jäta. Ma tunnen, et pean olema see peegeldus kes võtab selle inimese ette ja proovib talle selgeks teha tema käitumise, isegi kui ta ei taha sellest aru saada. Kui ma teda ette ei võta, siis ta läheb ja teeb kellelegi teisele samamoodi. See on teiste ja tema enda heaolu nimel, sest mina näen, et inimene käitub selliselt, sest ta vajab rämedalt tähelepanu ja ma kavatsen talle seda pakkuda.

Kui ma juba ette olen kellegi võtnud ja selgeks, et see mida inimene räägib on ründav, siis tavaliselt on öeldud selle peale, et ära pabla, tehti natu nalja. Kellegi teise väike “nali” võib kellegi jaoks väga kurvalt lõppeda, sest mina võtan väga tõsiselt neid väikeseid naljasid. Kui mulle ei meeldi Sinu väikesed naljad, siis ma näitan sulle seda võimalikult viisakalt välja, aga kui Sa meelega edasi teed ja sõnastad need hiljem vabanduseks naljadena, siis vabandust, aga ma teen sulle ka ühe väikese nalja vastu.

Ma ei ole selles vanuses kus ma läbi fassaadi hakkaksin ennast kaitsma kellegi eest, vaid lähen surmani välja õigluse eest, olenevalt kui väga minu elu midagi muudab paremaks, ehk siis kui seisan kellegi teise elu eest ja kaotan sellega enda elu, siis see on tugevus. Lihtsalt kui kaugele keegi on nõus tulema minuga. Suru jäär nurka ja vaata ise mis edasi saab. Olen jäär, tulemärk. Jäär on vajadusel samuti sõjakas.

Mind ei koti kas Sa oled miljonär või kuulsus. Minul ei ole midagi kaotada. Ei raha, reputatsiooni, kuulsust või midagi. Kui Su jutt mind ei kõneta, saadan ma su üle perse minema enda energiast, kui Sa tuled mind ründama. Ma ei vaata mida sa seljas kannad, ma vaatan kuidas Sa oma pilku välja kannad. Kui see on tuhm, rosinasilmne, must ja tühi, täis õelust ja kontrollihimu, siis nägemist. Minu energiat Sa ei saa.

Ma paratamatult ütlen, et minu loomuses võib samamoodi tärgata tuli mida mina ise kogeda ei tahaks kellegi teise nahas, see põletab.

Meis kõigis on olemas õigluse viha. Meis kõigis on olemas ka mõistmine kui asi on üle piiride läinud ja kellelegi tehakse ülekohut.

Täiesti avatud kaartidega ütlen, et ainus mida ma ei kannata on vaimne ja füüsiline terror. Ma isegi ei vaidle sellel teemal kellegiga, ma ütlen kuidas mina kui üks impulss siin maatriksis ennast tunnen. Väljendan.

Kui Sa paned korgijooki kellelegi, siis Sa ei ole minu jaoks inimene. Ma ei lasku detailidesse ( mis on sinu eesmärgid jne)

Kui Sa vägistad kedagi, siis Sa ei ole minu jaoks inimene. Ma ei lasku detailidesse (kus jookseb vaba tahte piir jne).

Kui Sa tapad kellegi mitte enesekaitseks, siis Sa ei ole minu jaoks inimene. Ma ei lasku detailidesse (sõjad jne).

Kui Sa teed teadlikult või alateadlikult kellelegi vaimset terrorit, veel lausa pikaajaliselt ja võimalikult alandavalt…

või lööd oma last, nii et ma näen…. siis Sa ei ole minu jaoks inimene.

Kui Sa lendad toas seletamatult ringi ja häirid mind oma pinisemisega, siis Sa ei ole minu jaoks inimene… Sa oled kärbes. 🙂

Sa pead teadlik olema, mõistma millest ma räägin energeetilisel tasandil. Kui Sa teed selliseid rõvedaid tegusid, siis see on koht kus Sa peaksid ruttu tegelema endaga, sest olgugi, et Sa lihtsalt praegu ei tea seda veel, aga Sa tõesti ei ole hiljem mingi must teadmatus, et oma tegude eest vastutust võtma ei peaks. Pead küll, ja teispool on see kõik ikka väga intensiivne. Parem lahenda enda kiiksud kohe siin, saa teadlikuks.

Öeldakse tihti teistele ka seda, et mis sa siin räägid ainult, tegusid ei ole näha… minu vaatenurk on see, et sõnadel on tugev jõud, kõik algab sellest. Mõttes või väljaöeldunua.

Sa pead oma tegude ja ka sõnade eest vastust kandma ja vastutuse võtma kusagil teises kohas kui mitte selles elus ja see inimene kes ei suuda suuremas pildis enda heaolu eest seista ja kaob pimedusse, siis tõesti, hiljem võiksite endalt küsida, kas see tasus ennast ära?

Rohkem võimalusi on siis, kui inimene on heatahtlik. Võimalusi on hästi palju selleks, et tegeleda iseendaga ja olla teiste vastu sõbralikud. Kõige parem anne inimese puhul on hea suhtlemine ja kontaktide loomine.

Tuleta meelde kes Sa oled ilma mõjutusteta. Mida rohkem Sa suudad nüüd ausalt vabas vormis ennast väljendada, otsimata aususes kriitikat ja võimalusi tuua esile negatiivsust, seda lihtsam Sul on. Mina ei kannata kriitikat, ma ei valeta, et kannatan… ei kannata üldse. Kuulan ära, varem jäin pikemalt mõtlema ja tekkis depressioonihoog, nüüd lasen kõrvust läbi, sest see on selle inimese vaatenurk. Kui tuleks neid nõelamisi suuremalt osalt inimestelt, siis tasuks mõtlema jääda, aga kui tuleb vähestelt sellistelt rosinasilmsetelt, siis ma tean, et see on nende heaolu jaoks nõelata. Neile on seda vaja. Need on inimesed kellel on reptiilsed mõjutused. No jäär kes usub maavälisesse, need on ikka väga erilised jäärad. Ausalt.

Seni teadke, et ka reptiilsed kahejalgsed ei ole kõik üldini halvad, see hea ja halb mõiste hääbub vaikselt. Sa pead tundma mis on hea, mis on halb.

See on minu arvamus, julgelt välja öeldud, sest mis kasu on enda teada alati kõike hoida. Olen kõigest kehastus taaskordne, üks hääl annab juba selge impulsi teistele.

Soovin südamest, et võidutseks ometi kollektiivne kokkuhoidmine ja tegeleme sellega mis päriselt tähtis. Nii palju on praegu tehnoloogiat ja avardust, et luua parem maailm, aga kui ometi see kuramuse egoistlik eliit ja rahaorjus ühises keeles lõpetada, kasvõi anda soov selleks oma peas ja südames, et kutsuda muutusi esile.

Siiani toimis kui võrdlemise najal ära tõestamise tehnika, seda valdasid pea kõik, aga nüüd on igapäevane kui hingamine just motiveerimine… motiveeri teisi, sest see tehnika annab paremad tulemused.

Uus ajastu tähendab, et me peame rääkima välja sisemaailmast asju mida muidu häbenesime, sest sellel on meie igapäevaelule ju mõju…sest… mida keegi meist arvab jne… see aeg lõppeb. Fukk, mind küll ei koti enam. Ja neid keda kotib, jääb järjest vähemaks, sest globaalselt on kõik kuradima pankadele võlgu, raha ei ole tegelikult külluses ja terviseprobleemid ning muud sada asja, olgem ausad… me elame kõik sarnaselt, ei ole nii et ainult ühel on need mõtted kukil… seega, siin ei ole häbeneda midagi, et soovin muutusi, alustades iseendast, ütlen välja kasvõi alguses mis EI MEELDI, aga seejärel kohe ütlen ka MIS MEELDIB ja siis keskendungi ainult sellele MIS MEELDIB.

Kui me ise ei muuda, aga soovime muutusi, siis tullakse meid aitama. Ja need ei ole inimesed, vaid need on juba need tegelased kellest ainult “fantaasia”filme tehakse, aga ometi kes väidetavalt on meie vaimupuuduse vili. Kummaline.

Minu maailmapilt on minu enda luua, mina ei lähe suru seda kellelegi peale ja minu vaimsele maale ei ole ka oodatud need kes tahavad tüli luua. Mina ei tee teistele seda mida ei taha, et minule tehakse.

Mind loodi nii. Mind püüti õpetada kellekski teiseks, aga nüüd ma olen siin, sellisena nagu sündisin. Mind ootab ees suursugune elu, kas siin elavate seltsis või kusagil mujal, aga ma olen tärkamas.

Lühidalt usun, et iga jäär teab, et talle meeldib organiseerida ja olla juhtiv isiksus, aga seda heas võtmes, sest meie eesmärk on luua head ja luua uudsust igapäeva rutiini. Fakk ma ei suuda ühe koha peal olla. Tõstaks midagi kodus iga päev ümber kui vaid viitsiks. Olen laisk, aga ometi avastan ennast lapiga mööda kodu seinasid pesemas. Mis värk on?

Ausalt ka, jäär võib olla väga hea sõber kõigile. Kui tead mõnda jäära, siis palun ära hakka teda ülesse nokkima, vaid lihtsalt naudi tema olemust.

Jääral on palju sõpru. Jäär ei pea neid valima. Jäär on loomult heatahtlik ja kaitseb. Jääral läheb mõte lappama. Khmm.. Ühesõnaga hea algataja, aga mmm.. Millest jutt käis? Aa, horoskoop.. Jääral on hea aasta.

Sõbralistist palun eemaldada mind kui tunned, et hakkan Sulle kuidagi vastu, sest Mulle on tähtis ausalt kõigi heaolu. Tee nii nagu tunned, usalda enda sisetunnet. 🙏🙃 Aga ma tegelikult ei ole kuri, ma lihtsalt tõesti soovin enda ümber inimesi kes ei taha mulle halba 😅✌️

Ja kui hoopis tahad mind sõbralisti lisada, siis näe siin on minu fb link:

https://www.facebook.com/alandurier

Jaga esimestena seas oma seinale: