Rubriigid
Kohvilogi

Sinu meisterlikkus on lubamises

Jaga esimestena seas oma seinale:

Olen lubanud visata mõned vaimsed seemned vaimu kasvamiseks. Miks kardetakse töövahendeid mis nihutavad reaalsust? Kas see on tõesti nii võõraks saanud? See on iidsemaid vaimseid instrumente mida kasutati.

Sest inimesed ise on jäänud valdavalt suuremas osas teadmatusesse ja pimedusse kartma. Inimesed ei saa hakkama. Nad klammerduvad kõige külge oma agoonilistes appikarjetes ja ei taha ise midagi lubada endale.


Bad Trip on inimene ise.


Inimestel kerkib tänapäeval erakordselt palju paranoiat ja hirmu kui juttu tuleb võõrastest eetersagedustest millele inimene teatud taimede abil sagestada saaks.

Sagestamine on progressiivne ja oskuslik töö ning see on ilmselge, et “bad trip” või halb kogemus tuleneb inimesest enesest juba pelgalt enne sagestamist ennast. Inimene kes sisaldab 99% ulatuses hirmu, see ei olegi võimeline ennast julgeks lubama. Vahetu aktsepteerimine, see tähendab lubamine juhtuda on väga tarmukatele oskajatele. Meistritele.

Seda lubamise printsiipi kasutatakse ka ilma taimereaalsuse koostööta. Seda näeb rahas endas kuidas see avaldab mõju ahnele ja rahajoovastuses olevale ärimehele. Seega seal kehtib tihti reegel, et anna midagi mulle ja ole kasulik, ehk siis teisiti kui Sa pole just oma töös väga hea, siis luba ma toitun sinu energiast poliitika. See võib tähendada allutamist, alandamist ja kahtlemata on egol suur roll selles. Sa pead olema meister ja alkeemik, et mitte võimuhullusesse langeda. Rahal on see komme seda pakkuda.

Seega, järelduseks. Segaseks võib minna rahast endast, suhkrust või kanepist, aga ikkagi tegemist on vaimsete instrumentide ja töövahenditega. Kõik head kogemused on võimalik talletada loometöösse kui sagestaja on valdavalt lubav ja autentne, siiras ja vooruslik. Inimene ise on kõige olulisem looja.

Loo oma vaimsed töökojad kus lubad omale lubavust ja harjud kergustega, sest kõik võibki olla suurepäraselt lihtne. Probleemide tekkimisest tulenevad lahendused. Sa võid olla vaene, aga Sa ei ole kahtlemata odav. Tea, et suurim väärtus oled Sina ise ja lähtuvalt sellest teadmisest leiad oma uksed. Kanna võtit kaasas ja kaunist teekonda soovin ma Sulle.

Alan Durier

Jaga esimestena seas oma seinale: