Rubriigid
Kohvilogi

Seisa sirgelt, ainult nii ei vaja sa toetust.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Sa märkasid. ☑️ Pidi justkui olema suitsiidiennetuskuu või midagi sellist?

Silla keskel olles on kolm valikut. Kui tuled ühelt poolt ja oled valmis üle silla hüppama, siis tea, et tegelikult enne seda võid väljuda silla teiselt poolt. Sa ei pea tagasi vaatama, Sul ei ole midagi kaotada. Endalt elu võtmine on tühi töö, 30 sekundi pärast sünnid Sa uuesti ja hakkab jälle peale. Milleks lõpetada praegune ja siis mitte mäletada. Ja jõuda samasse punkti.

Ära tee seda. Kui tunned, et oled juba surnud ja ei ela, siis mis sul kaotada on kui proovid veelkord alustada nullist ja uuelt lehelt.

Kui oled juba valmis surema, siis oled valmis ka proovima elada. Vähemalt korra. Mis Sul kaotada?

Sa unusta kõik mis raske ära ja alusta uut mis kerge. See võimalus on Sulle lubatud kui tõesti olukord nii raske. Iialgi ära lase mõjutada ennast teistel, võta olukord enda kontrolli alla ja tea oma väärtust ja kohta. Ära kuula neid kes Sinu väärtust langetada püüavad, see on parasiitlus ja kontroll teiste üle.

Arenda ennast. Enda tempos. Hoia stabiilsust ja meelerahu. Leia enesekeskmes ennast ülesse ja tea oma väärtust.

Kõige õigem on valida võimalus elamiseks ja teadvustada, seejärel olla tänulik selle teadmise eest, et muutes praegust teadvust ja elustiili, hoides õnnetunnet, leida kirg ja hobid, siis see ongi sinu praegune paradiis, või vähemalt kõige lähemale sellele tundele.

Räägin enda kogemustest pelgalt. Tean millest räägin, sest tean mida tunnen ja tean kui laiali olen valgunud seetõttu, kui Sul ei ole posti millele toetuda. Ainult Sina oled see kes saab ennast aidata.

Seisa sirgelt, ainult nii ei vaja sa toetust. 💚

Fotol tegelikult ma enamvähem sealsamuses oma eksistentsi lõhestasin ja hakkasin otsima midagi millel otseselt osutit ei ole.

Millise teekonna ma valin. Mul on neid mitu. Kuidas ma jätkan? Mis on minu valikud. Kas ma olen selleks valmis? Kas ma olen valmis ennast tõeliselt näitama ehk siis minema illusiooni kus kõik illusioonid tunduvad tõelised?

Ma tean kuidas on kukkuda segadusse ja tühimikust ennast välja kaevata, seetõttu ma ei hakkagi pilti ilustama ja valetama, et Sind rohkem auku kaevata. Sa näed seda läbi. Sulle on vaja ausust. Ja aus vastus on see, et Sinu nõrkus on Sinu tugevus. Vajab tugevat inimest, et viibida raskustes ja sealt välja tulla. Oled väga tubli ju!

Kas minu kogemused, teadmised ja eksimused saavad olema kingituseks kusagil pandora laekas, et luua selgust segastel aegadel. Eneseotsingutel. Kõik mida otsime, see on olemas, aga miks me läheme kaugustesse seda unustama. Sa väike seikleja, Sulle meeldib. Nii et kui väga tahad, siis käib nipsust, saad hea olemise. Tead seda isegi. Ma annan Sulle tähelepanu. Oled hea.

Ilusat algavat sügist. Minul on praegu hea olemine ja kõik on korras. Lihtsalt tahtsin toeks olla teistele. Näe, siin on Sulle üks süda 💚☯️

Miks mitte vahelduseks kassivideotele ringlema panna hoopis see postitus. / Alan /

Jaga esimestena seas oma seinale: