Rubriigid
Kohvilogi

Saabuva täiskuu ennustus täiskasvanud lastele.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Usu, usu nii kõvasti, et hakkadki uskuma. 💚 Kohe hakkame lendama ja muusika saadab meid meie rännakul. Noodid on pärit meie südamest, päikesest, kuust, loodusest, kosmosest… kõiksusest.

Kas Sa teadsid, et täpselt nii õige ongi Sul ennast tunda hästi. Lõppegu meie ümber (nimelt ka siinsamuses Eestis, nimelt siinsamuses meie suhetes kui ka suguvõsas, kui ka sõprade ja nende sõprade seltskonnas) igasugune kadedus, viha ja võtmine. Hakkame palun jagama ja andma.

Läbi andmise täidame üksteise küllusekarikaid ja lubame nakatuda sellesse lootusesse ja usku, et me oleme üksteisele olemas. Kui ma midagi ise kirjutan, siis panen energia sisse.

Ma mõistan, et praegu suuremas osas on reaalsus, et peab tööl käima ja raha looma, eesmärkideks on kesklinna saada mitmesajatuhande eurone kipskorter, aga see ei kuulugi meile, vaid pangale. Mõistan, et eesmärkideks on seatud abielud, üleliigne rikkus ja glamuur… vähemalt suuremas osas.

Mõistan, et loetakse eduks seda kui Sul on kallid riided seljas ja mida vähem Sa naeratad ja suhtled inimestega, seda “rikkam/ärikam” Sa oled… Mõistan seda jaa, et paljud püüdlevad millegi selle suunas. Olen sellest kirjutanud varasemalt.

Kellele me täpselt mida ära proovime tõestada? Isendale või oma isale/emale? Oma sõpradele? Kas tõesti on oluline, et meil on kallis korter või maja kusagil kesklinnas ja sõrmus sõrmes? Et me saame käia kallites restoranides söömas ja nina püsti inimeste seas käia? Et meil on väärikas töökoht?

Aga kuidas oleks kui me ise oleksime üksteise suhtes väärikad inimesed? Ai ma tahaks jalavanni praegu.

Ärgem unustagem, et me saame valida elada selliselt, et me anname alati kellelegi ühe naeratuse või toetava sõnumi. Saame alati valida, et aitame kedagi.

Saame alati panna noori uskuma, et kõik on võimalik ja kõike võib teha kergusega. See ei tähenda, et keegi ei peaks vastutama, lihtsalt me ei pea sellega kedagi hirmutama. Uskuge mind, see on vana õpetus, aga noored nii või teisiti teevad seda mida tahavad.

Ajad on muutunud ja ainukesed kes ajale jalgu jäävad on need kes meelega tahavad oma kepi teise kodaratesse lükata. Ärge sundige ega käskike, vaid suunake ja inspireerige.

Unustagem ka ise oma vaimsed ahelad. Sa võid öelda mida tahes, mida arvat olevat õige, aga sellisel juhul palun ära valeta endale kui Sa sügaval sisimas ei ole õnnelik. Kui Sa oled õnnelik, siis Sul on kõik hästi ja õigesti. Jätka.

Kui Sul ei ole kõik nii nagu soovid, siis julgustan Sind muutma enda puhul kõike, ka inimesi kellega oled ümbritsetud. Sind ootavad uued sõbrad, lähedased… kõik kes on Sinu sõbrad on olnud mingil hetkel Sulle võõrad. Selleks, et saada sõbraks, selleks on vaja tutvuda.

Keegi väga ei räägi sellest ega suuna, mina aga teen seda.

Sa võid maksta edasi arveid ja käia tööl, aga mis oleks kui me leiaksime võimaluse seda kõike teha kerguse ja rõõmuga.

Mis oleks kui ohkimise asemel tekiks hingamine? Ma ei kahtlegi kellegi intelligentsuses, kõigil on see oma isiklik, aga mina paraku vaata olen piisavalt loll, et mitte mõista reaalsust sellisel kujul nagu keegi meile seda õpetanud on.

Mis oleks kui me ei kaotaks enda sisemist last ära. Me ei pea kunagi suureks saama, see on lihtsalt valikuline muster. See ei pea jätkuma selliselt. Sa ei pea tegema vägisi kurja nägu teistele ja olema kõigist üle, Sa võid alati naeratada ja öelda häid sõnu teistele, eriti neile kes seda väga ootavad.

Lõpetame kättemaksud, kontrollimise ja ego. Samm sammu haaval kui teisiti kohe ei oska. Kui Sul on raske, kirjuta mulle, ma ütlen Sulle, et naerata ja lendame koos. Sa ei pea kunagi suureks saama kui Sa suhtled Minuga. 💚

Ilmselt me ei saa kunagi kokkugi, ilmselt ma olen üldse a-seksuaalne, raha ma selle eest Sult ei küsi, kui saan Sind aidata. Milles siis on konks? Konksu polegi, konks on kapten konksul kes tahab kõiki konksu otsa võtta, aga meie lendleme sellest konksust mööda meeletu kergusega. Ma lihtsalt tahan, et mul oleksid minusugused sõbrad ümber minu. Oled minu sõber?

Vali lihtsalt olema heatahtlik. See aeg kus me siin maa peal elame võiks olla meile võimalikult kerge. See on meie kõigi huvides.

Ausalt, me kõik oskame vinguda ja öelda mis on halvasti, aga proovi suunata ennast mõtlema mis on hästi. Proovi leida alati see vaatenurk läbi mille leiad selle lihvimata teemanti.

Keskendume lahendustele. Aitame üksteist. Ärme ole üksteisest üle. Ärme loo konkurentsi. Ärme võrdle üksteist.

Mul on kanalid nii lahti praegu, võiksin tunde kirjutada, aga ma ei hakka väga palju haldjatolmu õhku loopima, äkki mõnel on allergia. Teeme rahulikult. 🤷‍♂️😅

Kõik on võimalik. On küll! Vaata kuhu astud, ooot oot, ära sita sisse astu. Nali… Sa oled vägev. Kõik hea on tasuta.

Palun jaga edasi, täiskuu on tulemas. Las seekordne meeldetuletus levib vahelduseks kõigile, et oleks kollektiivne arusaam, et tõesti ei ole kõik kadunud.

Mina ennustan, et Sügaval sisimas see kirjutis kõnetas Sind.

Täiskuu peaks saabuma 14. September. Seni püüame olla sellel kuul võimalikult kained.

Näe võta, siin on Sulle üks süda 💚

PS! Sa võid seda samust artiklit kuulata ka läbi soundcloudi: ÄRME KASVA IIALGI SUUREKS

Alan. 🧙‍♂️

Jaga esimestena seas oma seinale: