Rubriigid
Kohvilogi

Salajane jumal ja lutsifer

Jaga esimestena seas oma seinale:
Kohas kus viibime… mida meilt palutakse? Kas peaksime kummardama selle universumi (must) kõige kõrgemat ja tõesti selleks on see keda juba salamisi kummardatakse, aga see, et me siia sattunud oleme, ei tähenda, et me austame juhatajat, sest tema käitumine ei ole meile meeldinud, aga samas me ise paremini samuti ei oska ega. Seetõttu ongi konflikt ja paradoks, et me ei saa siit enam minema nii.
Miks hoitakse saladuses? Kes keda üle kavaldab ja millal see kavaldamine lõppeda saaks? Mis see silm ütleb meile, et oleme karistuse ära teeninud ja võime sellest võtta võimalikult parimat?
Kas see kõik on nii hea, et me soovime alati tagasi siia sündida ja olla igavesti unustuses? Või soovime midagi enamat ja need kes ise ei suuda enam sedagi soovida, on väga kadedad meie peale ja manipuleerivad meid endaga siia alati tagasi tulema.
Sa pole iialgi võlgu ega pea tõestama enda puhtust, siin oleme me kõik võrdsed ja kõik on manipulatsioon. Las olla, joome kohvi.
Selleks, et pääseda kõrgemale vaimsemale planeedile, peab inimene saama endast teadlikuks ja seejärel natukene omaette aega võtma ja läbi tunnetama, siis on kõik vastused selged. Need kuidagi tulevad kuskilt lihtsalt meelde. Käsi südamel.
Püüdle alati olema parem ja raskused kergita õlgadelt, sest just raskusi ja piinlemist põhjustav kadedus lükkas risti selle kes oskas paremini. Tunneta läbi oma võimalused ja vabadused olemaks täna parem kui Sa olid eile. Nii see käibki juba aastast kui aastaid sellel korral lugema hakati.
Need kes ei saa, need on kadedad ja meid kisti kadedate poolele läbi hirmutamise, kavaldamise ja valetamise. Mõistate? See ongi kogu meie eksistentsi tõdemus minu nägemusel. Ma ikka ei saa piiblit näpitud.
Ei ole vahet keda keegi usub või mida usub, tähtis on see, et soovi olla parem. Kõige tähtsam usk on olla parem. Ära loo kannatusi ja ära kannata ise. Naudi läbi kõige koledamad tundmused ja muunda negatiivne rahuks, sest kui Sa seda teha suudad, siis oled meistriteadvuses ja võimaldad omale kogeda intensiivsemaid tundmusi selles ja kõrgemaid vibratsioone järgmises.
Me suudame uskuda taas algallikasse. Me suudame läbida teekonna valgesse universumisse ja me oleme kõik ühest ja sellest samusest allikast.
Jaga esimestena seas oma seinale: