Rubriigid
Kohvilogi

Iidsed teadmised ja oskused

Jaga esimestena seas oma seinale:
Miks otsida naeruväärseid seletusi kui arusaadavaks seletuseks on see, et on olnud enne meid kõvasti arenenumad tsivilatsioonid kes kõik kooskätt oma loometööga mattusid teadmata (arvatavate) põhjuste tõttu jää, mere, liiva, mulla ja kuhu alla veel.
Võime täitsa kergeks mõelda kõik, selliselt on vastused olemas ja kui keegi soovib siis saab aja jooksul neid taas ümber lükata tehes maha neid kes suutsid luua midagi mida tänapäeval enam ei looda.
Mitte vähemalt inimeste ees. Ülestõusmine oli natuur, see oli midagi millele pühenduda. See maa on maisem ja materiaalne, aga vaimsemad planeedid annavad rohkemat välja, seda kõike kajastati läbi kanaldustundmuste ka siia maailma, see pole keeruline kui kollektiivne teadvus on kõik aktiivne selles valdkonnas.
Võibolla tõusid nad enne suurt katastroofi meisterhingedena tähtedesse võibolla mitte, aga küsimus pole selles, et kuidas seda tehti, küll neil olid aparaadid ja tehnoloogia selleks, aga küsimus on selles, et kuidas meiesuguste bioloogiliste replikaatide ja parasiitide küüsis olevate inimeste tagajärg tekkis.
Küll me õige varsti ka selle teada saame, seega kõik liigub õiges suunas ja mida kaugemale meid mugavustest viiakse, seda kergemini hakkame mõistma.
Võibolla oli kunagi Himaalaja sool kristall mis sisaldas meeletut informatsionaalset mälestust ajast kui kõik oli alles alguses ja Sa peaksid seda isegi mäletama, sest see hing on jaotunud väiksemateks osadeks läbi erinevate kehastuste pika aja vältel.
Mäleta seda rahu ja loomeajastut kus ei pidanud õppima, et saada teadmisi, vaid oli pelgalt otsused mida luua. Kõik tuli loomulikult sest Sa olid osa kõigest loomulikust.
Jaga esimestena seas oma seinale: