Rubriigid
Kohvilogi

Mind ei ole kuulda

Jaga esimestena seas oma seinale:
Vabandan, mu eelmine postitus kustutati ära 3 minutiga. Ma ütlesin midagi ilmselt õigesti. Aga seda ei saa keegi ära kustutada, sest pole ei linki/viidet ega ühtegi Delfiiluse/Lutsari juttu. Ütlesin, et proua on meeletult motiveeritud Nobeli või Darwini preemiale.
Keskenduge tahtejõu tugevdamisele, sest see on see mida püütakse allutada. Emotsioonide väljatirimine toimub samuti kuniks avastame ennast sootuks apaatsetena.
Keskenduge sellele, et värskes õhus rohkem õhku oma kopsudesse saaksite, palun ärge hingake üksi autos sõites või väljas pargis jalutades läbi maski.
Olge eneseteadlikumad, julgustage inimesi olema vaimselt hästi meelestatud, andke head usku seal kus seda kõige rohkem oodatakse.
Ärge uskuge ega kuulake mind, vaid suhelge iseendaga ja leidke vastus endast. Leidke põhjuseid elamiseks, sest kui neid pole, siis inimene sureb ja praegu pole kellegil suurt motivatsiooni sellises maailmaruumis edasi viibida – mis on ka kõige selle eesmärk.
Kui inimkond välja ei suretata, siis need kes alles jäävad, ega nemadki väga edasi ei kavatse vanatmoodi. Ilmselt siiski tuleb oodata naturaalselt sekkumist.
Kui mõni mustasilmne oma rosinatepealseid tuleb kergitama Teie suunas, pidades Teid lollideks, ja kui tulevad vägisi, siis vahest tulekski see kulm tasakaalu korrigeerida.
Interneti saadavust loetakse sama oluliseks või isegi olulisemaks kui on seda pandemia. Statistika määrab draama ja kõik muu on stsenaariumite loomine ja rakendamine. Iseliikuvad sõidukid on tulevik ja meie selles visioonis olla ei saa – vähemalt mitte selliselt nagu seda meile serveeritakse.
Selleks, et omada sellist sõidukit… suurem osa ei saaks seda isegi lubada, rääkimata sellest, et kogu teenitud raha läheb elementaarse sooja, valguse ja mugavuse peale.
Kas sellepärast ongi vaja vaeseid ja vanureid eemaldada? Kes eemaldab? Ma ei julgeks isegi näpuga näidata, sest need kes seda teevad ei tea seda ise ka mida nad teevad.
Tuletan meelde, et kõige selle kena tehnoloogilise arengu osas oleme kaotanud ühenduse isendaga. Kui teadus ja tehnika areneb, siis autod praegu sõidavad ikka ülehinnatud fossiilkütusega. Kõik see kütuse tootmine ei saa olla kasulik kohale kus inimene elab ega. Ometi ahnusest kõdunevad maailmaeliidid ajavad kopsu nii üle maksa, sest täpselt seda praegu edasi tehakse. See muutub varsti.
Kui ma oleksin riigikogus, siis ma tahaksin muutused letti laduda ja kaduda sealt, mul pole rohkem mitte midagi seal passida.
Sõda on viidud ülemistesse taevakihtidesse, võiks isegi öelda, et kosmosesõda on alanud. Taaskord sõditakse netiga. Elon Musk püüab internetti viia kosmosesse ja “punane valgel lõunendil” püüab oma kohutavat signatuuri kuvada üle maailma mastide kujul.
Kui sünteetiline maailm on installeeritud, siis apaatne elaja saab võtta osa sellest kogu oma virelemise põhjast. See kõik saab ju ainult kokku kukkuda või siis ainuke lahendus on totalitaarne riik.
Ma pole mingi ekspert siin, aga kuidas saab inimene lubada sellel kõigel jätkata? Ma vastan maakeeles. Me ei saa mitte sittagi teha, me isegi ei tea mida selja taga meie eest tehakse.
Me teeme seda mida meile öeldakse sealt kes meid motiveerib. Ehk siis kui raha on näha tulemas, siis rahausk on kõige suurem mis pimestab. Aus vastus eks.
Mina leian, et kogu maailm on ära sünkroniseeritud tehisintellekti ajuloomesse. Ma püüan olla sellest väljas, neutraalne. Kuramuse õudne tehislik maatriksi aju. Kombitsad ulatuvad kõikjale ja ma ei soovi olla autopiloodil impulss kes laeb ainult alla programme.
Sooviksin taaskord näpp püsti kohvijutte teha, aga kuidas ma saan kui see kõik läheb ainult segasemaks kui ma ei sekku. Alustuseks tegin oma mõtted lahtisemaks ja tuleb olla valvas.
Ma leian, et muutused on teretulnud heas suunas ja mul on selleks ideaalsed lahendused, aga mind ei ole kuulda.
Jaga esimestena seas oma seinale: