Rubriigid
Kohvijutlus

Saatan on kui hunt lambanahas, karjas sees kui ka väljas peidus.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Teadmine asendati religioonidega. Üksmeelne suhtlus asendati keeltega. Igavene olemine asendus momentidega ja nendel silma hoidma määrati aeg, vastupidiselt tundele… nüüd jälgima seierid hakati tika taka sünnist surmani.

Templite rituaalide ja kanalduste imed asendusid küpsiste ja teeõhtute juturingiga. Iga sõnum läks laiali erinevas tõlgenduses jutuna millest ajapikku keegi enam aru õigesti ei saanud.
Iseseisvast tundmisest sai igapäev rutiin, kõik vaba meele meelelahutus, teadmised ja usaldus sai kaante vahele ja tolmu kätte riiulisse unustusse see jäigi. Ei tea enam keegi lugeda, mäletada või tunnetada, kasvõi tegutseda oma maagia kallal rohkem.

Võimsad arhitektuurid, tasuta energia ja perfektne kliima. Kunsti ja motivatsiooni külluses ja inspiratsiooni supluses selle sees. Kõik oli paika seadistatud, ilma, et keegi midagi mõtlemagi pidanuks.

Ja sealtmaalt tuligi parasiitide võimalus kõik hävitada, lolliks teha ja üle võtta, sest oma märkamises leidsid nad tagaukse paradiisi ning täpselt nii tegid, et hävitasid ja valetasid, manipuleerisid ning lõid süsteemi seda valet üleval hoidma, igaüks signaaliks maatriksis.
Raha toidab süsteemi ja võimu ja see viimane on personaalselt kõigile lubatud vastavalt nende intellektuaalse ja südametunnistuse püksikummile… mõnel siiski pole südant ega süütunnet. Ei leia seal hoolivust, aitamist ja vennalikku arusaama.

Küll siis on erinevad grupid, nii avalikud kui salajased, selleks, et usaldust kasvatada vastavalt religioonidele, keeltele ja erinevatele elulistele, hingetutele ja hingelistele missioonidele.
Ja sealt edasi jääb üks suur hall mass autopiloodil kuuletujaid, järgijaid ja uskujaid keda juhendavad psühhopaatidest irvaksuud ja rosinasilmad.

Reptiilsed deemonlikud neljanda taseme kiskjad kelle energiaks oleme meie ja operatiivsüsteemiks on poliitika, sealhulgas sõjad ja erinevad seadused mida kasutatakse sildadeks ühelt kaldalt teisele, vastavalt kuhu nad soovivad jõuda. See on nende mäng.

Kas Jeesus tuleb tagasi? Kas satanistid valmistuvad Anti-kristuse tulekuks? Kas taevaväravatest saabuvad inglid? Kas me lähme kõik vabatahtlikult paldiski maanteele järjekorda? Seda näitab ainult aeg…

Maailm on täis müstikat, segadusi ja saladusi. Kui keegi elab maailmas mis tundub õige, siis see on veetav hammasratas selles süsteemis mis on õnnestunud edukalt filtreerida sobivaks NPC’ks.
Süsteem on näitamas elavatele ja teadlikkele inimestele oma tõelist reptiilset palet, see on poliitiline kaos ja uhta-ahta siia sinna tuupimine, kohustuste ja seletuste ahel iga väikse mõtte ning teo üle peetakse jauramiskursuseid õppelajuhataja klassist kuni kohtumajadeni välja.

Ega süsteemist väljas olemine pole sugugi parem, see on varjudemaailm. Seal hoiavad korda ülemeelikud.
Süsteem on disainitud väga kaua aega tagasi, see pole esimene kord kui seda on installeeritud kellegi reaalsuses. Aja jooksul on sellest õppetükke kogunud ka erinevad iidsed organisatsioonid ning seaduste ja reaalsuste koodeksi loomine on rohkne.

Teadmine, et kuidas asjad tegelikult on või olla võivad, see on kõige tõelisem ja ausam olemine. Kes haistab, see teab, et maailm milles me elame on kujundatud spetsiaalselt meie jaoks, aga süsteem on läinud hapuks ning see omakorda näitab mis toimub loori taga… sellepärast ka järgmine lähtestamine planeeritud ongi. Süsteem tahab kukkuda kokku, justnimelt selliste inimeste pärast kes on ärganud ülesse ja teavad täpselt mis toimub, sest see on lihtsalt selge kui silmad, kõrvad lahti ja meel avatud on.

Teadmine, et kõik kriisid ja igapäeva tähelepanu mäng on selle jaoks, et narratiivi peal jooksutada meie argipäeva aega. Teadmine sellest, et see toimub meie ümber, see ongi võti, et hoida ennast kainena. Teadmine ja väljumine mentaalselt sellest süsteemist. Süsteem mis on meile kui nähtamatud trellid teha mida sa tõeliselt teha soovid, ilma tingimusteta.

Rikkad inimesed suplevad maisetes mõnudes, vaesed inimesed läbi oma kannatuste ärkavad ja toovad muutusi maailma, loodetavasti ilma reptiilse süsteemita, maatriksist väljas, lahendustes. Üheskoos. Siis on kõigil rikkus majas, õues ja südames, see on tõeline küllus kui sul puuduvad igasugused piirangud tegeleda loometööga.
Kas tuhande aastane rahu saabub taas või juhtub midagi vastupidist? Seda teab ainult looja ise kes on võimeline sekkuma, aga teeb seda ilmselt hetkel kui keegi seda ei oska oodata.

Jaga esimestena seas oma seinale: