Rubriigid
Kohvilogi

Raputame tõprad maha

Jaga esimestena seas oma seinale:

Tean, meil kõigil on keeruline kui mängu tulevad inimesed kes meile halba soovivad või proovivad meist toituda. Eks ikka tahaks öelda midagi, aga tulevad ütlevad teised peale ütlemist, et mis sa sitta torgid, aga vahel tahaks ju kõigest välja endast saada, seega saagem kõik endast välja.

See ilkuv naeratus mida kurjusest kanaldatakse, kõige parem jätta kõik karma hooleks. Tähelepanu mitte anda, on parim peegeldus, las vaatavad enda olemust.

See kleepuva tatiga rääkiv plärakast, pole üldse oluline seda kuulama jääda, on ju näha, et see on vimmast kleepuma hakanud.

Need kolekaunid silmakilad katu taga nii või teisiti ei vaata nägema inimese algloomuse eksistentsi selle kauniduses. Las nad aga vahivad tühjusesse.

Lõksuvate hammaste taga, läbi kleepuva suutülgastuse, lasub koht põletikus mandlitele mis tulevad kibestumisest teiste vastu. Las nad haputsevad enda mahlades ise edasi.

Mahalangenud eluvägi mis teenib kui kuub kuningat, mööda külma selga alla jooksev kõledus, mitte kundaliini, vaid kepp mis ei juhi enam karja.

Kontrollivat parasiiti enda külge imema enam ärge lubagem, sest uues reaalsuses saab ainult teha head, läbi andmise ja see on inimkonna päästerõngas välja sellest pasast.

Sõnadel on tugev jõud, aga ära siis saa midagi parem aru, teades, et teatud inimeste jutus ei olegi ühtegi arusaadavat selgitust hinge heaks, vaid see ongi provokatiivne konks.

Ära toida parasiiti, toida oma hinge. Kõik mis teed, ole voolamises, usalduses ja loomises. Anda saab, tingimusteta, seda mida anda on, vahel lihtsalt üks siiras naeratus.

Puhastamine leiab praegu aset. Hoidu negatiivsest, põgene, jah see on minu soovitus. Põgene enda kohustuste eest. Täitsa perses eksole. Ma usaldan Sind ise mõistma 💚

Nii nagu sääsevõrk kaitseb pinisejate eest, raputame me tõpranahad lihtsalt maha. Nad nälgivad surnuks kui pole enam toituda teiste energiast. Madu hakkab ennast sabast sööma.

Inimene peab leidma ennast, et saada vabaks, aga esmalt tuleb saada vabaks, et leida ennast.

Üldistamine ja arvustamine jälitab, aga peida, hüppa, tead uju ülesvoolu, see on raske, aga ainult elav inimene suudab seda.

___________________________________________

Maagiline manifest:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10158577453948389&set=a.10151750526788389&type=3&theater

Eeterkeha parasiidid:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10158463275308389&set=a.10152701660068389&type=3&theater

Jaga esimestena seas oma seinale: