Rubriigid
Kohvilogi

Puhasta enda usk

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kõik mis ei tundu õige, ei olegi seda ja muretsema ei pea teiste pärast, seda see kelle jaoks see on õige, tunneb seda isegi, aga me elame suurte segaduste ja ebarõõmu kajas mis tulenes sellest, et meile ette antud õpetused olid valesti mõistetud, siis nüüd on aeg teha puhastus läbi oma sisetunde.

Kõik tunnevad ise enda jaoks mis on õige. Su kompass on nüüdseks teada. Sa leiad kas kõiges head või valid midagi muud.

Füüsilise keha kurnatus lõppeb kui tuhnid väheke enda sees olevaid kroonikaid. Sina oled fragment tervest ja see terve on ka kõigest “vend/õde” sellest suuremast mida religioonid püüavad seletada erinevalt.

Me suudame oma mõttega tõeliselt muuta maailma, aga seni kuni jääme naerma selle mõtte üle, see ongi nali, kuniks kui me suudame uskuda seda, see muutubki tõeliseks, see on alati olnud.

Su mõttel on see jõud. Keegi ei naera Sinu üle kui Sa seda privaatselt oma kodus loed ja mõistad. Teised kes naeravad, otsivad tähelepanu ja see ei puutu Sinusse.

Pese oma usk ja kuivata lootus, sest muidu see tilgub põrandale ja võib juhtuda, et ajad omale valesse kohta juured alla.

Kui Sa oled kindel iseendas, siis võid lubada omale elada nii, et tunnedki, et see on õige. Õitse, sest on lubatud kasvada. 🧙‍♂️

Jaga esimestena seas oma seinale: