Rubriigid
Kohvilogi

Muinasjutt

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kui me elame 5G maailmas, siis me ei saanud 5D maailma. Tähendused, igaühe jaoks eri. Neuralink soodustab kiibistamist, võrgustik on hiinlastel huawei, aga see on privafirma. Osa on võtnud teisedki. Mis sellest kõigest välja lugeda? Musk loob uut reaalsust, ta on selle reaalsuse jumal. Küll see jutt muutub arusaadavamaks õige varsti, aeg käib palju kiiremini ja see selgineb üsna pea.

Telefone samuti varsti ei ole, on suhtlemine läbi kiibi, ilmselt ei pea sa sõnagi vahetama, et kellegile helistada ja suhelda temaga. Kõik toimub “telepaatiliselt”. Pidi olema kas kõrgem dimensioon suurtemate võimalustega, aga mistõttu inimkond on nii alla kukkunud, meid ei lubatud. Luuakse sünteetiline 5D reaalsus. Püüame siis väärikalt üle elada selle otsuse, mis sa teed. Polegi midagi teha. Ega.

No see maailm mida ma aastaid nägin, see kohe ka ilmub, see on tunda õõvastavam, kui seenereaalsusele üleminek. Aga iga inimene läbib selle muutuse ja mõistab, et kõik on muutunud, see kõik mis oli, see pole enam see ja ei saagi olema.

Tunne on teine. See kindel teadmine. Eks ka kõike muud on kohe teistmoodi, see võib isegi huvitavam osa olla. Hingest on lihtsalt kahju, aga harjub ka sellega.

Lendavad autod ja kõik see mida üheksakümnendatel ulmefilmidest naerdi, see kõik on kohe kohal.

Inimkond kiibistatakse praegu ära. Testimine, testimine one two three ja uka-uka mina prii, aga varsti mitte, sest nii palju võimalusi on aluse kaudu kõik lõpuks ära testida. Olge valvsad.

Vana hea taktika on ka see, et mitu korda loo petukas või lollita, kuni enam mitte keegi Sind ei usu, sest pole juhtunud varem, ei hakka juhtuma ka tulevikus. Seekord võime paranoiaga ka midagi kasulikku avastada mis aitab meil ennetada astumist sellele ajajoonele, kui me mitte juba õigemini ei ole selles.

THE END

Jaga esimestena seas oma seinale: