Rubriigid
Kohvilogi

Pimesikk nägijaks, uka-uka mina prii

Jaga esimestena seas oma seinale:

Täname, et meid lõigutakse, aga tõlgendatakse, aidatakse. Õigustamine ei oma tähtsust kui see valesid ei ilmuta. Peitus on tähtsam, sest nii ei ilmuta õigsus end iialgi vale silmuses. Mille eest te tänate? Selgema pildi? Esmalt, et Sulle anda lahendus, on tarvis probleemi. Kui probleemi ei ole, see luuakse. Loovad ainult need kes on õppinud seda looma oskuslikult, sellekohased diplomid ja paberid antakse ikka ka peale hea karjääri ja teenistuse.

Nüüd praegusest hetkest alusta oma rakkudele suunatud sõnumiga, ütlemaks, et Sa oled terve ja iga päev noorenemas. Ärge lubage mitte ühelgi deemonil olenemata millisel kujul ta ennast ilmutab, jääda uskuma, et Te ei ole terved. Te olete, aga nüüd on vaja eneseusku, et järele jõuda selleni, et rakud tagant järele vahetuma hakkavad. Tuleb iga päev eest vedada, siis hakkab järele lohisema kuniks saab jalad alla. Te olete terved ja targad.

Mitte, et manustada, et hoida elus, vaid, et turgutada elule, keskendudes päris õigele murekohale mis pitsitab meid haigeks. Kasuta hingamist, ohkamist ja vingumist selliselt, et mitte sellest sõltuvusse jääda, vaid, et jätta hüvasti enesehaletsusega ja süütundega ning seejärel olla eeskujuks läbi tugevuse ka teistele, sealjuures sõbralikult kätt ulatades neile, kes nõrgad. Uka-Uka mina prii!

Jaga esimestena seas oma seinale: