Rubriigid
Kohvilogi

Ajalugu kordub

Jaga esimestena seas oma seinale:
Proovin kätt ulmekirjanduses. Fantaasia-väljamõeldis.
 
Stoori on selline:
 
Inimestelt võeti ära kodud ja nad viidi ära. Kes kord ära viidi see suure tõenäosusega tagasi enam ei tulnud. Riik omastas kinnisvara ja toimus elumuutus ja siin me nüüd oleme.
 
Ei kujuta ettegi mida need inimesed pidid tundma, sest õudus alles algas nende jaoks. Proovi sa tänapäeval ilma nutitelefonita mõned päevad hakkama saada, rääkimata kui süüa ei ole ja kuidas koguaeg oma elu eest võitlema pead.
 
Mõelgem aga selle peale, et kui palju inimesi päriselt võib öelda, et tal on kinnisvara, tal on kodu? No mina saan seda ise öelda, aga ka seda läbi suurte raskuste ja õppetundide. Nüüd viimaks. Aga ma ei ole õnnelik, sest suuremal osal inimestel on teistmoodi.
 
Kelle kodu see on? Sinu? Ei ole, see on panga oma, sest inimestel on laenud peal. Mille eest laenusid maksta kui töökoht ei ole kindel? Kuidas on söögiga? Enamusel on pered, okei minul seda ei ole, sest mul on isiklikud põhjused – ma ei ole rahul praeguse maailmaga. Ma pean nägema seda muutumas enne või lõpetan selle jada iseendaga ära ja palun armust vaimsel planeedil.
 
Mis on sarnast tänapäeval võrdlemisi küüditamisega? Inimestelt võetakse ära kodud, sellel korral teevad seda pangad. Ei ole vaja kedagi kuskile viia.
 
Kui pole kuskile minna, sest kõik on võtnud hirmkallid laenud teades, et süsteem toimib ja et nad on võidus ka veel, aga süsteem ei toimi ja keegi ei tahagi enam seda, siis tegelikult ongi kaos. Maale enam minna ju ei saa, kuhu Sa lähed?
 
Kus lapsed hariduse saavad? Õnneks vanematelt kes on elu näinud, aga kui paljud päriselt nägid elu??? Mõelgem.
 
Kuidas toiduga on? Jookseme kõik poodi ja teeme poed lõhest ja kõigest paremast tühjaks ja siis nädala pärast nälgime? Kes siis talvel toitu kasvatab? Kes üldse seda suvel teeb? Oled Sa valmis inimliha sööma? Hmmm.
 
Mis juhtub kui elekter ära kaob? Kas me peame nädala vastu? Ma ei usu, et isegi paar päeva. Enamus on lännu selleks ajaks kui Esmaspäev taas kalendrisse lööb.
 
Kuidas on tervisega? Inimene sõltub süstidest. Teisi haiguseid pole olemas, taimi keegi ei tunne. Vast aitaks positiivne mõtlemine? Vaata, aga see mõtlemine on liiga närviline selleks, sest alateadvus sai rikutud usalduskriisiga. Inimene uskus terve elu meditsiini ja meediat ning valitsust. Kuidas ta suudakski uskuda ennast nüüd?
 
Mis saab nendest mastidest mis paigaldati üle maailma? 5G internett… kas meil on seda enam tarvis? Jube agaralt seda paigaldati, aga kas on võimalik, et peale kiire neti edastab see ka midagi muud? Tark on see kes ütleb, et ei ole kindel, aga egoist on see kes teab öelda, et see on täiesti ohutu ja ainult nii ongi nagu talle on õpetatud või öeldud, aga seda ei võta keegi mõttesse, et on olemas ka maagia, mustkunst, sokutamine ja valetamine.
 
Öeldakse, et ajalugu kordub, aga kui see kordub, siis ei saa enam keegi sellest aru, sest ta ei kordu täpselt samamoodi.
 
Iga selle tõpra kes kuskil hakkama saab pärast suurt kaost, leiame ülesse ja hävitame.
 
Vot selline ulmekirjanduslik õudusfilmi idee, kes tahab saab skriptiks edasi teha.
Jaga esimestena seas oma seinale: