Rubriigid
Kohvilogi

Optogeneetika raisk, mis siin ära siis pole

Jaga esimestena seas oma seinale:

Optogeneetika (optogenetics) võimaldab valguse abil mängida lihaste ja närvidega. See on praegu selline revolutsiooniline avastus ja väidetavalt inimeste peal seda ei kasutata, aga eks niipalju kui meile lubatakse taaskord näha ja kuulda, seda me kuulemegi, eks sisimas teame isegi täpselt kuidas asjad käivad. Küll aga rääkides sellest optogeneetika teadaolevast materjalist mida internetist leiab, siis toimib see umbes selliselt, et vetikatelt pärinevad geenid on võimalik sisestada ja ajurakkudes valgustundlikke valke tootma panna.

Nad saavad valguse abil peale seda kontrollida rottide käitumist. Mina ei ole siin, et kaasa kaagutada, et nii ei tohiks ja pole ilus loomade peal katsetada, aga ma sisimas tean, et seda tehakse nii või teisiti ja mitte ainult loomade peal, mind huvitab lihtsalt see, et kui sellised asjad on avalikuse ees, siis mis kõik on avalikuse eest peidus.

MK Ultra oli varasemalt programm kus inimestele tehti konkreetsemat ajupesu ja programmeeriti ära täitma käsklusi. Neil olid selleks miskid võtmesõnad / päästikud mis aktiveerisid programmi. No nagu filmides. Filmidest rääkides, siis suuremas osas on päriselu ise fantaasia ja filmid justkui dokumentaalid minevikust, olevikust ja tulevikust.

Optogeneetika + Neuralink = Mälestuste ja kogemuste jagamine?

Igatahes optogeneetika on üks huvitav bioloogiline tehnika.

Kõik millega saab teha halba, saab teha ka head. Kõik probleemid saab muuta lahenduseks. Minu enda isiklik uskumus.

Sellega seoses jäin mõtlema, et kuidas oleks kui läbi optogeneetika saaks käbinäärme kõigil aktiveerida. Oleks huvitav idee eksole, et kes teadlastest välja mõtleb, võib oma nobeli preemia võtta, mind see ei koti, mina olen lihtsalt siin maakana kes tahab kaagutada, et miks te juba välja ei tule sellise võimalusega. Soovin tuult tiibadesse, vot selline lühike kokkuvõte, et teaksite ja kuuleksite vähemalt seda sõna, et tulevikus paremini kursis olla.

Mõelge mida me suudame teha kohe-kohe kui hiilgavad pead ja inimesed kes suudavad teistmoodi mõelda saaks kaasatud kuidagi. Ma küll uurin neid teaduslikke asju, aga tegelikult ju tean, et inimene suudab ise ka kõike teha mõttejõul, aga kuna mõttejõud on nii väheseks jäänud, siis tuleb ka ette võtta rännak, et teaduslikult ja sünteetiliselt leida lahendusi.

Mälestuste jagamine, kogemuste jagamine, käbinäärme aktivatsioon, mis kõik võimalik on?

Huvitavad ajad. Pean nüüd võtma toidulisandina Neurozani. Aitab kollektiivsele ajutegevusele. Tasuta reklaam.

Jaga esimestena seas oma seinale: