Rubriigid
Kohvilogi

Kõik iidne on peidus sügaval liiva all. Vaimne Arheoloog.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Tule ma haaran Sinust ja viin Sind rännakule oma kirjapilti. Tänapäeva egode küüsis vaevlevad inimesed kes ei suuda väljuda apaatsest (emotsioonitust) iseenese vangistusest tõmbavad endaga alla kõik need kes on tema ümber.

Ma ei tea ju ometi rääkida teiste inimeste eest, aga ometi jällegi väga paljud inimesed, ka need kes loevad minu kirjutisi salamisi, tunnevad mingi osa minu kirja pandud peidetud sõnumitest ära kui räägin endast.

Sünkroniseerimine Teie teadvusega, just sellistel hetkedel kui just Teie olete seda vajanud, ilma, et peaks muretsema, et see ka kõigile teistele meele järgi on, see on suur kingitus, sest see kirjapilt tuleb täpselt Sinule kes seda sünkroonselt enda kinnituseks on vajanud. Mis siin ikka varjata, selliselt universum töötab.

Mina oskan kirjapilti jätta midagi sellist mida keegi teine teha ei söenda. Aastaid varem, juba rohkem kui kümme, ei osanud ma mitte kusagilt kirjutamisega alustada. Esiteks ma ei kannatanud kirjapilti välja ja minu keskendumine kadus alatasa kirjapildist.

Ma valetasin endale, et ma ei tea miks see minuga nii alatasa juhtub, aga nüüd ma ei mõista kellele ma tõestama midagi üldse pidin. Ma ei suutnud keskenduda, sest mul puudus huvi. Ma ei tundnud huvi suuremas osas asjade peale. Mul on alati olnud enda maailmapilt ja olen elanud ka perioodi kus arvasin seda kaotanud.

Ma tänasega leian, et ma olen aastatega jätnud enese tervise ja eluviisid tähelepanuta. Minu keha on sellest märku andnud ja üksteise otsa on kogunenud mitmeid tähelepanuta jäetud asju.

Loomulikult sellest tingituna keha tahtis mitmeid kordi alla anda ja peaaegu see juhtuski, sest ka mina olin juba alla andmas. Ma täpsemalt diagnoosi ei käinud võtmas arstide juurest, sest ma ütlen ausalt, et ma olen saanud nii halvad kogemused, et ma olen üks nendest kes peab elama selle valikuga.

Ma olengi üks nendest, aga samas ma olen täielikult valmis võtma enda tervise kontrolli alla, kuid ainuüksi sellega, et ma alustan oma keha kuulda võtmist.

Olles jaganud informatsiooni teiste sarnaselt mõtlevate inimestega, leian ka seda, et väga paljud inimesed kes aitavad teisi, on ise samuti nõrgad sellest aitamisest, sest inimesed tegelikult ei võta kontrolli oma elude ja valikute üle, seetõttu ei saa neid aidata, sest nad ei taha ennast ise aidata. Tean seda, sest ka mina olen üks selliseid inimesi.

Kõik mis ma üldse räägin tuleneb erinevate ajastute korduvast mustrist ja käekirjast mida me kõik juba sügaval sisimas enda sees ära tunneme, sest me ei ole siin esimest ega ilmselt ka viimast korda, ega.

Sellega seoses soovin tuletada meelde mis minu arvamuse või eneseõpetuse järgi samuti oluline osa meie eludest on.
Mind reaalselt üldse ei huvita millist nahavärvi keegi kannab, vaid mis mind huvitab on see, et kuidas nahka kandev bioloogiliselt müstiline olend nagu inimene on saanud kaasa sellised ebamaised, ehk jumalikud võimed nagu empaatia, heatahtlikkus, kasvuloovne areng, õitsemine ehk armumine ja kõik see mida sulg hetkel kirja julge panna, kartes rikkuda kellegi tuju. Viimane oli rohkem huumor, aga ega väga pilvede peal kirjutada meie ühiskonnas praegu veel saagi, seega viskame tortsu maist huumorit sisse siia nii nagu retsept ette näeb.

Alustame loomist, sest aasta 2020 ei ole enam väärt meie haletsemist ja keskendumist sellele mis on sitasti ja halvasti. Ma teen julge väite praegu, sedagi väidetavalt, aga kõik ongi väga sitasti ja perses ning te teate seda sügaval enda sees isegi, aga kuidas oleks kui võtaksime sellest parimat?

Kui tahate sellest enamat, siis kuidas oleks kui hakkaksime mitte otsima, vaid leidma seda head, seejärel seda seemet juurde istutama. Kuidas oleks? Mina oleksin üks kindel osavõtja, kas leiaksid ka võimaluse need seemned istutada, et saaks õitseda rohkem valgust.

Sinu minevik on Sinu minevik. Sa oled loonud selle oleviku oma mineviku valikuga ja nüüd on aeg olla olevikus, et võiks sündida uus tulevik. Jälgi mida sõnadesse kaasad, mida mõttesse võtad ja milliseid unistusi reaalsusesse istutad.

Pane kuidas tahad sõnadesse neid sõnumeid, ikka ei tule välja nii nagu sooviksid.

See on kõige lihtsamas võtmes kirjutatud sõnum, et teha puust ja punaseks, ette ja taha, selgeks see, et lõpetame enesehaletsuse ja hakkame võitlema oma elu nimel. Kõik mida Sa soovid, Sa saad luua ainult kui ise valid selle usu.

Mugavusega ära harjunud ja elust tülpinud emotsioonitud biorobotid, see võiks olla ju kõigest fantaasiaraamat millest keegi kirjutab. Usk endasse on 2020 võtmesõna mida oled kaua oodanud. Hüppa taas batuudil ja tunne rõõmu.

Ma tundsin ennast väärtusetuna olenemata mis minu ümber oli ja tegelikult tänaseni on raske meelerahu leida. Mis siin salata, proovitud ennast aidata küll ja ikka murdun. Kes ei murduks, aga tähtis ongi püsti jälle saada.

Kui tunned, et Sa ei muuda maailma paremaks enda eksistentsiga, siis eksid sügavalt. Mine ja tee mõni lahke tegu väljas kellelegi ilma, et midagi vastu ootaksid, vaata mis muutused elus juhtuvad, aga kui jääd muutusi ootama, siis ei muutu midagi.

Ma kirjutan Sinule kes Sa oled halvale teele läinud. See võib tähendada, et Sind on jäetud tähelepanuta ja Sind pole tunnustatud või Sa pole saanud ennast avada ja näidata. Ma tean, et Sa oled olemas, aga tea, et Sa pole ainukene.
Ma soovin maailma muuta, sest see on suremas. Ma soovin, et Sina, kes Sa oled valinud kättemaksu, kontrolli ja võimutsemise, saaksid vabaneda nende tundmuste küüsist ja et sa tunneksid seda puhast rahulolu ja rõõmujoovastust enda sees mida võisid tunda lapsena.

See on päriselt olemas ja see tunne tuleb ära teenida, see tähendab, et sa pead veel tugevam olema kui sa oled seda seni olnud ja hakka võitlema selle nimel.

Selleks on vaja teha järgmist.

Lõpeta enesehaletsemine. Ära jää lootma teiste abile.

Ära eelda ega oota teistelt ühtegi vastust, Sa pettud.

Lõpeta unistamine elust mis Sind hävitaks kui selle saaksid.

Alusta õppetöid ellujäämiseks, kui mitte füüsiliselt, siis vaimselt.

Õpi kuidas õppida ja lae endasse teadmisi juurde, et saaksid hakkama.

Tegele enda kehaga kasvõi 1 minut iga päev kuniks lõpetad aja vaatamise ja oskad tegeleda endaga tunde järgi.
Püüa vabaneda interneti- ja telefoniloitsust, sest see on tänapäeva suurim needus mida kanname endaga kõik ilmselt kaasas… taskus.

Ühesõnaga on üks hea ütlus. Kõik surnud ujub allavoolu, ainult elav saab ujuda vastuvoolu. Võitle oma elu välja.

Sinust mitte ei saa edukas ja iseseisev inimene, vaid Sa juba oled. Nüüd tee lihtsalt iga päev kõike paremini. Kuidas kõlas? Kuidagi tuttavalt eksole, aga vaata mida rohkem Sa midagi kuuled, seda rohkem võiksid sellest midagi enda jaoks selgeks teha, vähemalt seda ma räägin iseendale. Märka head ja tunnusta, ära oota midagi tagasi.
Kõike mida räägin, kordan üle, sest see kõik vajab kordamist. Läbi andmise ja mitte läbi võtmise, selliselt saame maailma heaks midagi teha.

Mulle saaks samamoodi tegelikult öelda, et aga tee ise kõike seda, aga aus vastus on see, et ma olen täpselt samamoodi jäänud iseenda vangistusse, öeldes, et ma ei ole väärt ei seda ega teist ja siis põgenenud sotsialiseerumise ja inimeste eest.

Ma olen kõigest tänulik, et vähemalt kirjapildiski minu mõttelend jääb lendlema ka teiste peas, sest keegi ikka välja mõtleb ühel päeval mis siin täpselt toimub. Ilmselt selleks ajaks mind enam ei ole sellises kehastuses, aga tulen võibolla taaskord, lihtsalt kui minu kord peaks tulema, siis ma lähen ja võtan püksid maha nõukogu ees ja teen käteplaksu zumzumzum. Vähemalt ma proovisin neile aru pähe rääkida.

Kell on 3:33, lõpetan kirjapildi edastuse, soovin, et 2020 oleks maagiline ja võimas eluperiood meile kõigile. See ongi, sest me valime seda nii nägema. Me oleme need langenud tähed kusagil sumedal päikeseloojangul, laudahoone taga kes tulevad küsima tähtedekeeles piparmündi teed. Lihtsalt paljud ei saa meie mõttemaailmast veel päris täpselt aru, sest see on nii võõras ja maaväline, arusaamatu ja ilmselt ka segane.

Aga eks ilmselt alati võib kõike karta ja tunda hirmu, sest see on lihtsam. Need uudishimulikud ja vastuseid seedivaid hingelised leiavad üksteist ise juba ülesse.

Inimesed või humanoidid kusagilt mujalt, teed võib alati pakkuda. Ülejäänud tee me leiame ise.

Kõik iidne on peidus sügaval liiva all. Sina ise oled oma vaimne arheoloog. 💚 Müstika ja esteetika jumalad. 🙏

Sinine Lootus / Õpituba / Alan Durier

Jaga esimestena seas oma seinale: