Rubriigid
Kohvilogi

Oluliseim teadmine mida Sinu hing soovib mäletada

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma tulen, et öelda. Öelda midagi. Sa tead seda juba isegi, aga võimalik, et oled unustanud igapäevaste energiat vajavate programmide küüsi. Sa oled sündinud maailma kus kõige eest tuleb rabeleda ja kes vähem, kes rohkem, kuid midagi ausat siin nüüd küll ei ole käimas. Sa tead seda isegi.

See rutiin tapab inimese vaimu ja seda on raske tunnistada, aga niimoodi see lihtsalt on, sest enam ei suuda mitte keegi varjata. See kõik on läinud liiga kaugele ja enam ei taha keegi mängida, et neil oleks kõik hästi nii vales süsteemis ja reaalsuses kui see praeguseks kujunenud on, sest muutusi hoitakse kinni ja tõlgendatakse ümber.

Mina olen täna siin ütlemaks, et mul on Sulle igaveseks mäletada üks meeldetuletus otse hingesopast ja kui Sa seda kuuled, siis tea, et ma tõesti tegin seda meeldiva kergustunde all öeldes. Sõnu kirja pannes.

Sa oled igavene, aga Sa ei tea rohkemat, sest meile ei räägita. Sa oled harjunud usaldama allikaid mida on valatud väära tõrvaga, mis enam ei paku tõde mida inimhing sooviks tunda ja kogeda. Reaalsus on muudetav läbi kollektiivse soovi ja me teame mida soovime ja kes olla saaksime.

Kui see hammasrattas jooksmine lõppeb, siis tea, et ma olen õnnelik, et nüüd ka Sina näed jälle usaldada iseennast kõiges selles mida elu tegelikult pakkuda saab läbi Sinu märkamise ja tunnustuse ning tänutunde.

Sinu kohalolu, see kraad kõrgem sellest kes Sa juba oled – Kõiksus, Ingel, Inimene, Deemon, Mittemisksus. See Sinu valguslik teadmine ka varjudest, leppimine ja mõistmine, et Sinu valik on kraad kõrgemal või madalamal spektril Sinu tulevastes kehastustes ja praegu valid Sa olema kohal.

See kohalolemine, teadvustamine või ka teadmine enesest praeguses hetkes, see awarness … see on hingele nii kergkõditavalt kõdikerge, kergusetunne, justkui hingesulg.

Ja sellest kohalolust, sellest tahaks kunagi rohkem ennast väljendada.

Tuues lühidalt Teieni energiat teistest vibratsioonidest, siis ülejäänud energia kanaldate Teie ise enda soovide järgi. Armastust.

Kuula seda lugu mida ma soovin Sinuga jagada. Tunneta mu sõnu ja väljendust ning kohane enda sagedusel minu omaga ja tunneta sõnum.

https://www.youtube.com/watch?v=Z1vU7dw2-Qo
Jaga esimestena seas oma seinale: