Rubriigid
5G Võlud

5G – Arukas inimene küsitleb

Jaga esimestena seas oma seinale:

Miks mind sügavalt 5G endast välja viis oli see kiirustamine kõige segasemal ajaperioodil mida inimkond ühtselt tundma on pidanud. Minu elu see pole grammigi muutnud, sest tööl ma ei käi ega terviski pole alt vedanud, väljaarvatud kevadine lollus ennast ise ära kogemata tappa. Ega mina ei tea.

Sain teise võimaluse elamiseks, öelda oma tähevendadele ja täheõdedele, et praegu pole aeg tulla tähtede koju, sest minust võib märkimisväärselt kasu olla siin maa reaalsuses oma loometööga.

Eks ka mina olen mugavustes harjunud elama ja viibima, aga kui inimene ei ole enam mugavustsoonis ja olgem ausad, see pandeemia on võtnud igasuguse mugavuse meilt kõigilt. Siis kuidas on võimalik keset sellist bürokraatilist maailmasõda nii agaralt neid 5G maste ja antenne paigaldada, olgugi mida räägitakse, siis kuhu see kiirustamine.

Mina hakkasin kohe küsitlema, sest mul on mingil põhjusel häirekellad löömas, et kuidas kõik nii vastutulelikud on järsku, aga justnimelt nii vales temaatikas nagu algselt öeldi, et kiirem internett, kohe sain aru, et siin on midagi enamat taga.

Ainukesed inimesed kes kodudes ei püsinud esimese laine ajal olid töötajad kes ehitasid maste ja antenne katustele. Täiesti ebaloogiline ja hiinalik käitumine, sealt ka see umbusaldamine, hiljem tuli välja, et Huawei ollagi kõige selle taga, kes teab täpselt mis põhjusel see platvorm tegelikult ehitatakse üle maailma sellise kiirustamisega, seda meile ju ei räägita.

Võibolla on planeetide rida selline, et miski suurem ärkamine oleks pidanud juhtuma loomulikul teel, aga me surusime ennast kiiruga mingisse mulli kinni. Võibolla on platvorm ülemaailma üle võtmiseks mõeldud julgeolukule teadmata oht, või siis on üldse selle taga tulnukad. Kes kurat seda täpselt teab, aga arukas inimene küsitleb, sest muidu oleks see justkui trooja hobune mida ilatsev nutisõltlane kohe oma hoovile lubab.

Mis on tähtsam, kas tegeleda ülemaailmse kriitilise haigusega mida tõepoolest mitte keegi ei mõista, see on eksperimentaalne. Või on tähtsam interneti ja võrgustiku loomine ülemaailmselt. Mõelge selle peale.

 

Loomulikult on sünteetiline tulevik ukse ees, aga mõelge lihtsalt kulgu kuidas serveeriti ja serveeritakse meile seda kiirituslikku holokausti meenutavat platvormi. Siin on ohud millest ei räägita, aga ma hea meelega räägin nüüd miks minule see süsteem ei meeldi. Mitte pelgalt 3D küsimustega ei tule ma küsima, sest keegi ei annaks vastuseid, küll aga 5D maailmaruumis on pahandatud inimeste teadvuse piiramise osas.

Teadvus peab kasvama, aga 5G (sellel on teised G’d ja võimalused veel millest ei räägita, aga mida see platvorm võimaldab salamisi) hoiab meid ärevana, segaduses ja teatud ajulaineid blokeerides hoitakse meid sellises imelikus tundmuses, hinge peene olemus on koguaeg rõhu all. Loomulikult meedia hirmutamine ja kõik see krempel kaasa programmeerib meid olema haiged ja immuunsust hävitatakse, sest muidu oleks maailmas suur kriis, sest on ju teada, et inimesi on lihtsalt liiga palju.

Maskide maskeraad on absoluutselt seotud selle õudusmänguga. Ma olen väga kindel, et see 5G võrgustiku loomine omab mingit osa sellest mis praegu maailmas toimub. Seda ei saa lihtsalt välistada, ei saa. Ei saa.

Majandus hävitatakse ära, inimesed allutatakse ja võetakse vastu ühine üks maailmakord mida on ammu planeeritud. See kõik juhtub praegu meie silme ees, step-by-step väga peenekoelise tempoga, siidsujuvalt meie nina ees, eksperimenteerides ja improvisatsiooni käigus. Öeldakse, et see on ajutine ja siis öeldakse, et see on uus normaalsus.

Kõige suurem murekoht 5G platvormi osas on vaba valiku võtmine hingetasandilt, sest kui hing lahkub kehast, siis ootab hinge ees kuutsükkel ja päikesetsükkel. Kuutsükkel kestab kuniks hing laseb maistest asjadest lahti ja päikesetsükkel on rohkem selline kohtumõistmine, et kas tuleb sündida uuesti või pääseme kõrgemale teadvusele, kõrgemasse kehasse.

Teiselpool päikest asub valge kosmos ja see on kodukosmos meistritele. Seal ei pea püüdlema millegi suunas, nii nagu seda tehakse mustas kosmoses, siin kus elame meie praegu. Selleks, et hingi hoida kinni selles maises reaalsuses, siis juhendatakse hinged alati kuutsükli kaudu uuesti sündima ja neile hingedele luuakse illusioonid justkui nad oleksid midagi võlgu.

Minule on see 5G võrgustik tundmuse järgi meenutamas sellist hallidele tulnukatele tuntavat tehnoloogiat mis hinge häirib ja ei lase tal liikuda edasi, teisisõnu hoiab hinge ärevana ja segaduses. Lõhub hinge ümber olevat loomulikku protsessi, häirib selle kompassi.

Mis tegelikult maailmas praegu toimub on suur sõda, paberikandjal ja vaikselt juba ka sõjaväe sekkumisega. Ühel päeval on meie kõikide inimeste ukse taga valitsus koputamas ja meie vabadus pole iialgi sama. Kes oleks see keegi kes kinnitaks, et see ei ole nii nagu mulle tundub?

Et asi ei lähe hullemaks, ei maskide, ei vaktsiinide, ei kor–na ega kiibistamise, kodusõja või sõjaväe sekkumisega? Et pangad ei võtaks kodusid inimestelt ära, sest neil pole enam tööd? Mõelge.

Meie sünteetiline tulevik on ajajoone järgi juba käimas. Kas meil on võimalik sellest väljuda? Ma ei oska öelda.

Meil on vaja värsket verd, uut lootust ja ajastut täis muutusi ja võimalusi elada elu ilusamaid spektreid. Tunda lõhna, maitset ja hapnikku. Aitab sellest vaegumisest, inimesed ei vääri sellist piinamist. Vähemalt mina tunnen, et ei ole seda ära teeninud. Ja see pole veel alanudki, see läheb alles hullemaks, enne kui saab minna paremaks. Meil on vaja näidata inimkonnale kuidas ühtselt tsivilisatsioonina õitsema puhkeda.

Kuidas me saavutame selle? Tõsta täna oma teadvus kõrgemale ja küsi, äkki on lootust saada rohkem vastuseid ja lahendusi mida rohkem kollektiivselt teadvused küsivad õigeid küsimusi.

Kuni meid ei huvita antud temaatika ja me mitte midagi sellest ei tea, ega isegi kurssi ei vii, siis nad muudkui jätkavad. Õnneks on olnud kasu 5G vastu küsimuste esitamine ja temaatika tõstatamine. Tunnen, et kevadel tehes esimese postituse 5G teemal on tänaseks arenenud kuumaks debatiks.

See teema on oluline, justnimelt meie tuleviku osas. Kas valime sünteetilise eksperimentaalse synthwave ajastu kus meie tunded ja emotsioonid asenduvad tehisliku närvisüsteemiga või lähme liigume koos loodusega.

Mida arvad Sina mida ootab meie tulevik? Kas oled tõeliselt valmis muutusteks? Inimesed on enda mugavustes liialt kaua viibinud, samal ajal depressioonis ja stressis haigestunud, haigeks töötanud ja mõelnud.

On aeg muutusteks, kas saaksime palun mõelda lahenduste energial võimalustele mis aitaksid meie maailma ajajoont nihutada paremaks.

Kõige selle peenmateeria ja eeterliku tõendamata ja teadlastele pinnuks perses olevale nähtamatule võime näha üha selgemalt miks 5G platvorm võib olla ohuks meie enda eksistentsi arengule. Kas nüüd mõistame?

Jaga esimestena seas oma seinale: