Rubriigid
Kohvilogi

Kuu tulemine kakkus vee marsilt ja kuult? Jääaeg?

Jaga esimestena seas oma seinale:

On räägitud ajast “enne kuud”, andes mõtlemisainet võimalikest muutustest peale “kuu tulemist”. Mis oli enne ja mis juhtus hiljem? Mistõttu temaatika valgub ulatuslikult laiali, siis keskendume antud hetkel suunatud väidetele. Ka lõpu poole mainin väheke praegust 5G maskeraadi temaatikat.

Mis ikkagi oli suur üleujutus ja kuidas tekkis jääaeg? Kui tõendeid ei ole, siis inimesed ei usu, nii on see teaduslikult tõestatud. Kuid on teada, et kõige rohkem soovivad aga inimesed uskuda imedesse ja muinasjuttudesse.

Lubagem ka mina, räägin siis Teile ühe muinasjutu. See muinasjutt äratab igas mõtlevas inimeses küsimused mille vastuseid saate tunda enda rakutasandil, justkui mäletades, et nii võis tõesti olla.

Kui soovite maitsta imelist fantaasiavilja, siis hammustagem suur amps järgmisest mida kirjutan, jagan ja soovitan kõrva taha panna, tulevasteks aegadeks kui aeg jõuab iseendale järele.

Maa peal on palju vett. Seda on ikka ropult ja liigselt palju. Küll siiski… kuul ja marsil pole seda üldse. Kuidas on võimalik teadusest väljaspool mõelda võimalustest miks see nii tasakaalust väljas on? Nii suures mastaabis?

Legend räägib.

Kord oli marsil samasugune (sarnane) elu vohamas, nii nagu maa peal. Süsinikorganismid ja marsivaimud, no seal oli kõike-kõike. Mars võis vibreerida kõrgemal sagedusel, kaasates sealseid elanikke kõrgemale teadvusele, aga ka siin maa peal oli samad lood. Meie iidsed esivanemad teadsid ja tundsid tähti, energiat ja süsteeme, ka algolemust.

Kõige jaoks olid valemid ja kõrgelt tuntud tundmused, ürgne ja vaimne teadmine, selle manipuleerimine nii heas kui halvas võtmes, vastavalt soovidele. Tehnoloogiline areng oli ettekujutlematu. Unustage kõik mida Teile on räägitud ja kinnitage turvavöö, sest nüüd me läheme rännakule.

Kuidas kuu ilmus?

See on see küsimus millele puudub vastus veel. Kas olid iidsed teadlikud sellest tulemisest või sai see tulema ootamatult, ei tea.

Võimalik, et iidsed läksid ise eksimusega üle piiri tehes midagi, lahendades üht, hävitades kõik. Või oli see midagi muud. Seda me praegu ei oska öelda.

Kuu aga ilmus, sellega tuli kurjus. Kuu mõjutab kõike maal tänaseni. Samas ka mõjutused ja maagia mida teadlikumad suudavad kasutada.

Kuu saabus ja kõik muutus. Muudatustega prooviti kohaneda.

Kuidas vesi maale jõudis?

Kui kuu ilmus, siis sellel oli katastroofiline mõju maale mis kakkus vee marsilt ja kuult, sest atmosfäärid ja energiavõrgustik oli lõhutud. See tõmbas kui vaakum vee kosmosesse kus see jäätus suurteks massideks, liikudes maa suunas ja kui see jõudis maa atmosfääri, siis see sajatas Antarktikasse sellise pauguga, et tõi suure üleujutuse. Vett tuli nii suures koguses, aga tuli ka meeletus koguses jääd.

Kõike seda massiivsetes kogustes, et nii väikesele organismile kui seda oli tolleaegsed elanikud maa orgudes ja madalikes, said kõik üleujutatud ja hukka. Need kes elasid kõrgematel mandritel või pääsesid (olid ettevalmistatud ja teavitatud tarkade poolt), pääsesid katastroofist.

Üks legend räägib siis Noast, seda lugu on lühidalt igaüks kuulnud, aga kuidas see ikkagi kõik välja nägi, seda ei oska me keegi täpselt kirjeldada, sest me ei kujuta ette kõike neid detaile ja elustiile mis valitsesid tollel iidsel ajastus. Praegune elu maal on piiratud ja kontrollitud justnimelt teadmiste koha pealt, kõik on salastatud, sest inimese mõistus on lukus ja ei suuda vastu võtta kõike seda informatsiooni.

Inimesed on autopiloodil ja unustuses, nii see on, kuniks maapealsed valitsejad piisavas koguses ettevalmistusi on saavutanud uue tsivilatsiooni tulemiseks ja vastuvõtmiseks. Seni on kõik pimesiku mängimine süsteemis kus inimene on justkui hammasratas oravarattas kes küsimusi esitada ei oskagi ja kui oskaks, siis vastuseid selgeid ei tule.

Teadus on kõigest üks viis seletada midagi millel ei ole tõestust taga, aga teaduse töö on panna inimesi uskuma ühte võimaliku kulminatsiooni juhtunust tuues võimalikult vettpidavaid argumente ja muutes need tõenditeks.

Inimesed vajavad turvalisust ja primaarseid teadmisi, elementaarseid vastuseid küsimustele kustkohast me tuleme ja mis on meie mõte. No selliseid seletusi on teadusvaldkond meelas tooma, et hoida inimesi küsitlemas kaugemale. Neile piisab sellest mida teadlased ütlevad, ja seda on teadlased ise ka märganud, seetõttu on teadusest saanud kõige usutavam religioon maailmas. See on võim ja kontroll inimkonna üle.

Suuremas pildis on teadlane teinud suurepärase töö kui suudab ära selgitada oma teooria ja see on loogiline, võrreldav ja usutav, kuid siiski tuleb arvestada sellega, et see teooria on vettpidav variant ja valik kuniks keegi suudab selle ümber tõestada ja see tähendab, et mitte ükski teooria ei ole iialgi täpselt nii nagu seda väidetakse, aga annab ühe perspektiivi sellele mis kord on olnud. Tasub hoida meeles, et vaatenurki on erinevaid.

Ajalugu mida õpetatakse on alati kellegi versioon juhtunust. See on üks tahk tervikust mida serveeritakse massidele kes võtavad seda ainutõena, aga nii ei saa suhtuda väidetesse ja see ongi suurim illusioon, eriti just läänes, et inimene usub ainult mida meedia räägib või teadlased väidavad.

Idamaades on õpetused “olemisest”, tähendades seda, et tõde on alati see mis ta on, aga tõde saab vaadelda erinevast perspektiivist. Lääne inimene vaatab ja usub kõike ühest vaatenurgast, niinimetatud absoluutne tõde mida õpetatakse väiksest peale süsteemides uskuma.

Läheme siis edasi küsimusteni ja anname suurema ülevaate vastustega mille õigsust võib küsitleda iga individuaal enda sisetunde baasil või äratades kohalolu ja tunda seda omal nahal.

Mis oli enne kuu tulemist maal?

Maa peal oli paradiis. Igal pool oli üks stabiilne kliima. Troopiline, soe ja taevas oli mitut värvi. Mäletan punast taevast, aga see oli selline soojendav ja esteetilise väärtusega. Siin õitses igal tasandil meeletu areng ja elu.

Kohad kus tänapäeval on ookeanid, need sügavused olid maismaal kus elasid erinevad tsivilisatsioonid mis tulenesid kõik ühest, aga kultuur muutus vastavalt asukohale. Inimesed elasid tuhandeid aastaid, olid terved ja teadlikud ning kasvult palju suuremad. Meil olid siin imelised olendid elamas kooskätt meie eelmiste kehastustega. Pool-jumalikud targad.

Reptiilid, inimesed, lõvilised, linnulised, putukalised – kõigi jaoks oli koht ja ruum, aga selleks, et neid kohata, siis pidi oma tsivilisatsioonist lahkuma ja võtta ette rännak, neid rännakuid tehti ja sealt on tulnud ka erinevad legendid mida nähti ja mis oli sellisel ajastul aktsepteeritav teadmine.

Tänapäeval kui keegi näeks inimesest erinevat olendit, siis see vaikitakse maha, inimene lõpetab hullumajas ja teadlased ütlevad midagi usutavat, et välistada võimalused sellest, et see väide võis olla nii nagu inimene seda koges ja nägi, ehk siis see ei saanud olla nii, sest selliseid asju justkui ei oleks olemas ja seetõttu pidi see olema meelepete või midagi muud. Otsitakse selgitusi, aga tegelikult võimalusi ümber lükata tõde mida ei tohi massidesse jõuda, et inimene ei ole ainuke mõtlev olend siin maa peal.

“Arcadians and females, both exist before the moon”

Stephanus of Byzantium

Enne kuud vohas intelligentne elu ja areng õitses täiel rinnal. Inimene mõistis loodust ja müstika oli elementaarne teadmine mille vahendusel siis loodi niinimetatud imesid.

Mis juhtus kui kuu saabus?

Marsilt ja kuult kakuti vesi, hävitades kogu elu nendel planeetidel ja kui see kohale jõudis suure hävitava üleujutusega, saabus seejärel jääaeg. Antarktika oli troopiline koht, aga nii suure massiga kokkupõrkel sai see geoloogiline asukoht meeletu shoki ja kõik see külm mis tuli kosmosest jäätunud veega (milles olid ka marsi ja kuu bakterid, eluvormid) keeras segamini maal asetsevad magnetväljad ja kõik tsivilisatsioonid mis üle maa toimisid ühtse energiavõrgustiku saatel (püramiidid ja astronoomilised valemid), keerasid kogu toimiva lahenduse pahupidi ja inimkond vajus unustusse.

Kadus elekter ja mugavused. Suurem osa maapealseid elanikke hävinesid ja need kes alles jäid pidid hakkama taastama mida võimalik, kuid mistõttu ei valitsenud enam korda ja seadusi, siis nägid teatud olendid võimalust kokku koguda kõikvõimalikud teadmised ja tehnoloogia ning alustasid algusest tibusammul ülesehitamist uuele. Inimeste üle hakati valitsema tehnoloogiaga ja mugavustega mida suudeti aja jooksul taastada.

Tehnoloogiat ja teadmisi hoiti saladuses ja hoitakse tänaseni. Kõik on toimunud üsna väikese aja vältel, aga justnimelt selle aja jooksul on tulnud appi koostööd tegema praeguste võimul olevate valitsejatega ja tehnoloogiline areng on saanud õitsele, kuid mitte enam looduspärase allika toitel, vaid sünteetilise ja tehisliku allika baasil.

Läbi ajastute on proovitud muuta inimkonda vabaks, aga inimesed on valinud füüsilise ja vaimse mugavuse, sõltudes elementaarsest. Inimene tahab peaalust, sooja, vett, toitu, seksi ja turvatunnet, ka võimu, neid elementaarseid vajadusi annab ühiskonnas täita läbi automaatse süsteemi kus inimest õpetatakse süsteemis elama, samal ajal käivad suured iidsete tehnoloogiliste teadmiste otsimine.

Tõendeid on kõik kohad täis iidsete meeletust arengust ja õitsengust, aga inimkonda hoitakse pimeduses evolutsionaalse valega justkui me arenesime ahvist ja oleme tõusnud veest, olles kala. See pole päris nii.

Kuidas see oli?

Inimene oli teistmoodi. Iidsel ajal. Tänapäeva inimene on bioloogiline kloon mida proovitud taastada neist kes elasid üleujutuse üle. Meid on loodud hallide poolt kaasates erinevaid DNA struktuure ja RNA on määratud selliselt, et on oleme nii nagu me oleme, kuid me kanname jumaliku eelkäia geene ja sellega on tulnud kaasa võimalus kohalolul ja hingeteadvusel kaasuda meie kehastusse.

See ei olnud ühekordne saavutus. Prooviti mitmeid kordi, aga ebaõnnestunult. Ahvinimeste fossiile mida avastatud näitab seda, et liike oli mitmeid. Need olid kõik tulemused mis ei jäänud kestma. Tänapäeva inimesi kes jäänud, need toimisid kõige paremini. Kes elavad ühiskonnas, kes kusagil avastamata junglis ja kes üldse ookeanites või maa sisemuses.

Seda ei tasu väga keeruliseks mõelda. Küsides õigeid küsimusi saab kiiremini selgema ülevaate mis siin päriselt toimumas on.

Maa pealt on avastatud fossiil (Cyanobacteria) mis näitas vanuseks 3.5 miljardit, see vanus on väidetavalt teaduse vaatenurgast, kui seda edasi uurida, siis see võib lükata kahtluse alla samuti Darwini teooria. Jällegi, see teooria on usutav suuremale osale inimkonnale ja sellele teemale jäädes raiskame taaskord aega, sest eks see ole kuuma kartuli loopimine hetkel.

Fossiile on leitud kuumaveekaatritest maa pealt, aga marsil ja kuul on samuti neid, ajast kui seal oli vesi. Nendes kraatides eranditult leiab kahtlemata samuti fossiile mis tõendaksid ära elu nii kuul kui marsil.

Sellised teadmised on salastatud ja hoitakse inimkonna eest peidus, sest inimene on loll olend, autopiloodil ja mis temal selle teadmisega teha. Pole paanikaks põhjust kuni inimesel on silmkate ees ja toimib süsteemis mille üle on kontroll. Selliselt inimene ei sega suuremas pildis tööd.

Kui Antarktika on külmas kliimavööndis, siis miks näiteks on kõrbed?

Maa kord oli stabiilne ja troopiline, aga peale sellist shokeerimist ja külma tulemist võtab maal aega, et sellest toibuda. Meie inimeste aja järgi võtab see meeletult kaua aega. See on suhteline.

Antarktika taastub, sellest saab kord taas stabiilne kliima. Siis selle alt ilmuvad samuti püramiidid ja tõendid elust.

Egiptuses on kõik jäänud liiva alla, sest see vesi käis läbi Egiptuse, aga seejärel liikus maal asetsevatesse lohkudesse kas loomulikul teel või siis väikese abiga mujalt.

Kõik see kogus vett jättis püramiidid ka osaliselt vee alla ja suuremas osas kui vesi minema uhuti, siis jäi selle mõjul alles suur kogus liiva (kliima polaarsus), sest samuti vastandlikult toimus maa shokeerimine, sest kõigel on vastandid, see on kõigest erineval kraadidel polaarsus, antud hetkel siis oli egiptus sellistel laiuskraadidel mis sai mõjutatud liigsest päikesest. Egiptusest on healjuhul avastatud paar protsenti iidsest tsivilisatsioonist.

Tänapäeval lihtsalt ei ole elu selline nagu see oli kord. Võimalused ja elu oli teistel sagedustel, vibreerides erinevalt meie praegusest vibratsioonist. Dimensiooni allakäik oli ootamatu ja laastava mõjuga meie kõigi arengule.

Paljud jäid lõksu eeterkehana meie füüsilise maailma reaalsusesse. Kõik tsivilisatsioonid mis olid vajusid pimedusse.

Üleüldse üle maailma asetsevad püramiidid ja tsivilisatsioonid on kõik jäänud kas liiva, mulla, vee, jää või vihmametsade varju peitu. Kultuuride kõnelused ja teadaolevad legendid/müüdid annavad ainult osaliselt aimu sellest mis kõik kord olla võis. Kõigel selles on tõepõhi ikkagi all, kuid meie mõistmisel ja ettekujutlusel on kohandatud piirangud.

Kõik sõjad mis käivad on mitte territooriumi või vabaduse eesmärgil, vaid ahnuse võidujooksul iidsete tehnoloogia ja teadmiste avastamisel. Kaevatakse ülesse kõikvõimalikke iidseid kohti, seejärel hävitatakse asukoht, ka juhul kui see satub käest ära teiste kätte, selliste ohtude puhul tulebki see võimutsev kadetsemine “Kui ei saa meie, ei saa ka keegi teine.”, sellise mentaliteediga aga ole võimalik varsti midagi avastada.

Mis saab liigsest veest maal?

See saadetakse marsile tagasi. Antarktikas sulab ka viimane jää, siis mõned kohad veel jäävad vee alla osaliselt, aga rohkem vett ja suuri üleujutusi tulla ei saa. Pole rohkem vett, küll aga hakatakse tulevikus vett saatma kuule ja marsile, aga esialgu marsile. Selleks ehitatakse “atmosfääriliftid” läbi mille juhatatakse vesi atmosfäärist välja avakosmosesse kus see jäätub ja tehnoloogia abil see jää liigub marsi suunas kuniks kukub atmosfääri ja langeb marsile.

See kõik võtab kaua aega, aga see on tulemas. Vesi viiakse maalt ära, selle alt pikema aja vältel tulevad välja uued avastused. Me räägime kaugest tulevikust, aga sellest teooriaid ja võimalikke lahendusi räägitakse ilmselt lähimas tulevikus üle huulte.

5G Maskeraad ja süsteemivahetus

Samal ajal kui käib maa taastumine, käib ka inimkonna surumine. Süsteemid hakkavad kukkuma kokku, sest kõik on muutuses, ka inimene ise areneb, isegi autopiloodil laetakse inimese teadvusesse uut informatsiooni mis paneb teda vinguma 3D reaalsuses ja küsitlema 5D reaalsuses küsimusi, et kuidas saab paremini. Vana lihtsalt ei kõlba enam, sellest saavad kõik juba alateadvuses aru. Kes rohkem, kes vähem.

Mistõttu pole eliit nii palju rõhku sellele varem pannud, sest huvitavad ajad on olnud ka nende jaoks suurte avastuste ja edasiminekutega, siis oli väike aken inimestel süsteemis hakata sellest välja kasvama. Toimis hüppeline spirituaalne ja vaimne ärkamine, ehk siis küsimused olid õiges suunas.

Seda aga ei saa juhtuda, süsteemi kukkumisel tuleks kaos elidii jaoks. Nad kaotaksid kontrolli, aga uut süsteemi on raske luua inimesele kes soovib minna tagasi juurte juurde ja olla kooskõlas universaalsete seadustega, loodusjõudude ja väega, tunda iseennast väekana ning teha imesid.

Seesõttu tuleb luua süsteem mida on planeeritud juba ammu, aga nüüd püütakse seda lasta käiku. See on kõik mis toimub selle niinimetatud tsirkuse tagataustal. Eesmärgiks hävitada inimese tahtejõud, nõrgestada immuunsus ja panna inimene sõltuma sünteetilise energia armust.

Inimest ei toida enam ei päike ega lootus, vaid maotäide ja mugavus. Tervet inimest varsti enam ei kohta, vaid inimesi hoitakse haigetena. Inimesed kiibistatakse nanotehnoloogiliselt ja jälgida saab inimest terviklikult läbi uue platvormi mida ülemaailma kõikjale ühendatakse. See on sünteetilise reaalsuse tulemine kus kõike automatiseerib juba tehislik intelligents.

Ja mitte keegi ei usu seda. Isegi kui saaks uskuma, oleks hilja, sest inimesest saab jõuetu eksisteeriv lihakeha. Vaktsiinid saavad olema meditsiini asemel uued iga-aastased lobotoomilised lepingud. Inimene on patendeeritud valuuta mida kasutatakse jumal teab millistel eesmärkidel.

Maskid ette ja ärge suhelge üksteisega kuniks tulevad kurjad pilgud ja äärmused mis viivad kodusõjani. Kui mitte, siis tuleb sõjavägi ja allutab kõik või siis parimal juhul äärmused liituvad ja ikkagi kurvaks võimalikuks juhtumiks saab olema rahvas oma valitseva aktsiaseltsi vastu.

Seni aga tuleb teadvustada, et loomulikul usaldusel ilmnevad vastused Teile endile ise ja Te ei pea usaldama mitte kedagi teist kui iseennast. Olge teadlikud, et kurjus mis varitseb, teile head ei soovi, see on naiivne uskumus, et valitsus soovib head. Selline mõte võib panna mõtlema, et kui see tõesti nii võib olla, siis kuidas kasutatakse inimest ära ja kuidas saaks paremini teha. Vot need on need ohtlikud mõtted vabaduse suunal.

Rääkimata suuremas pildis sellest, et GMO, keemiatööstus, vaktsiinid ja tehislikud viirused/bakterid sisendatatakse meie organismi, et meid ohutuks muundada/mutandeerida kolm korda arvake kelle või mille saabumise korral meie endi maailmaruumi/ühiskonda.

Pange pea tööle. Mõelge ja tõmmake paralleele kui hispaanlased maiade mandrile saabusid ja viiruste toomisega nad hävitasid. Kas sellel korral ollakse targemad ja uue võõrliigi tulemisega kohandatakse nii üks kui teine samale arvule viirustele, et mitte surmata ei üht ega teist.

Must ja Valge kosmos – YIN&YANG

Kiirelt toon ülevaate ka selleni, et kõik see tegevus millest kajastan läbi huulte, see toimub praeguses mustas kosmoses kus meie eksistents viibib.

Selles niinimetatud “püüdluste universumis” kus me püüame, aga ei suuda justkui olla. Suudame püüelda võimalikult lähedale sellele mis asub teiselpool päikeseportaali “olemise universumis”, valges kosmoses.

Sellest on meistritele vihjeid toodud läbi teatud sümboolika, aga selle avastuseni ja konkreetsema teooriani tulin taaskord ise ainuüksi seetõttu, et olen terve elu vältinud religioone ja teadust ning seaduspärasusi.

Yin ja Yang on hea sümboolika mis kinnitab mu teooriat.

Ma vaatlen märke, aga tunnetan enda hingeteadvuse kompassiga suunda.

Selliselt suudan leida oma seletused ja mingu selleks aega kui palju tahes, aga suund on mul kaaluda üle oma materiaalsed raskused ja suure kergusega investeerides järgmisesse kehastusse liigun suunaga valgesse.

Portaalid on uksed ja aknad, erinevas suuruses, erinevatel eesmärkidel. Järgnevad aastad kogete juba ise kõike mille suunas oleme arenenud. Maavälised kogemused toimuvad siinsamas maa peal olles.

A.D 2020 , Akasha sahtlitest tulenevad mälestused minevikust ja tulevikust segamini.

Jaga esimestena seas oma seinale: