Rubriigid
Kohvilogi

Muudame üheskoos mõtlemist

Jaga esimestena seas oma seinale:

Loome õitsengu ja saame tsivilatsiooniks. Aktiveerime oma võimekuse ja geniaalsuse. Seda ei ole varem tehtud (tegelt kindlasti tehti, aga ma ei oska ajaliselt kaasa rääkida).

Vanas reaalsuses ei uskunud suurt keegi vaimu jõudu, sellele järgnes kaagutamine, et tegusid tuleb teha ja sellest ei rääkinud keegi, et ühest teemast hüpati teisele. Kui õpitu segab avatust. Keegi ei saa mitte kunagi sellest aru ei küsivas ega ütlevas vormis. Sa räägid inspiratsiooni ja usu intsiatiivil võimaluse kollektiivselt muuta reaalsust, alustades inimeselt inimesele, teema ikka kaldub selleni, et mis Sa seletad.

Kuidas Sa küsid inimeselt kes ei ole valmis vastama küsimusele ausalt, sest teab, et valetaks, sest sisimas usub, aga ei julge seda uskuda, aga miks? Kas tõesti valetame edasi, et mõttel ei ole tugev jõud? Kas siiani kavatseme uskuda, et meist ei sõltu mitte midagi?

Teie, Meie kõik olemegi need millest sõltub meie enda tulevik. Kui soovite veel kogeda ilusat aega kus muretsemine ja rabamine kaob, tuleb asemele aeg puhkamiseks. Aitab kibestumisega vastustest, et see kõik on hea ja nad on rahul, sest selliselt ei muutu mitte miski, aga ärme jää sellessegi kinni ja liigume kohe edasi järgmiste oluliste ja ausate küsimusteni, et miks tegelikult ei usalda me muutusi looma?

Kas on tõesti nii raske uskuda, et inimesed ei pea käima tööl, koolis ja asutustes selliselt nagu meile on seda õpetatud. Kas tõesti on raske uskuda, et terve maailm on ahnusega korrupteerunud, kaasaarvatud meie kes me lepime kaasa mängimast kõike mida meile öeldakse, ausalt ka, meil on hirm.

Kas me peame tõesti tundma hirmu? Paranoiat? Häbi? Alaväärsust? Milleks see hea on? See ei ole hea, ütlen kohe, vaielgu vastu palju soovite, aga see ei ole tervislik.

Kuidas siis muuta kui muuta ei saa, sest keegi ei ole valmis muutusteks ja teistel ka ei luba, tehakse maha… kuidas siis saab muuta? Mõni ütleks, et no nii ei saagi, aga mina ütlen, et saab kui lõpetame ära selle vingumise ja kibestumise “miks ei saa” ja mõtleme siis järjest üheskoos ” kuidas saab “. See on see millele PEAKS KESKENDUMA. Kui keskendume sellele, siis ma GARANTEERIN, et muutused tulid, et sai küll.

Püüa muutustele öelda jaa, ehk siis sinu vastused sõltuvad Sinu oskustest märgata kõike positiivselt. Kas Sa oled valmis uskuma, sest ainult siis saame mõtte jõuga muuta kõike paremaks.

Ma tean, et kui igaüks ise leiab endas teadvuse instrumendid, et ennast lainestada päevas kasvõi tunniks. Sa pead uskuma ka päriselt, et see mis Sa teed töötab, muidu Sa tõesti raiskasid oma aega. Küll on naerdud juba, aitab vahelduseks, kaua sa surud naeru, aegunud ja pole naljakas enam. Tasub proovida teistmoodi.

Iga päev oma mõtetes, keskendu kasvõi lastekisa kõrvalt tund aega, mõelda maailma reaalsuse üle, meie kõigi huvides häid mõtteid ja muuta sellega reaalsust.

Mina teen seda rohkem kui tund aega päevas, aga Teie tehke seda palun võimalusel nii tihti kui saate, sest mida rohkem seda teete, seda rohkem märkate, et see uus reaalsus on jagatud meile suuremale osale ja meid saadab küllus, ma luban seda.

See töötab ainult siis kui ületame teatud kriitilise osa kollektiivselt ja suudame leida selle ühise sünkroniseerimise ja täpselt selline see reaalsus olema saabki, usaldage seda kodeerimise printsiipi.

Me mõtleme reaalsuse ümber ja see on võimalik – Teie valite ainult enda eest, kuidas keegi serveerib võimalusi, näitab ka kas sellele on järgmist, aga mina tõesti kutsun ülesse inimesi alustama kollektiivselt mõtlemise muutmisega.

Alustame iseendast ja muudame Eestit, alustame sellest. Proovi, tee salaja, keegi ei halvusta Sind. – Mõtle hästi.

Oleks mul kuidagi suurem haare vehkida, siis ma korraldaks sellise kampaania eestis kõikidele teadvusel inimestele, et iga päev terve eesti või nii palju kui neid teadlike inimesi kohale tuleb live ülekandesse pooleks tunniks mõtlema hästi ja niimoodi 7 aastat, siis oleme oma maailma muutnud mõtetega teiseks.

Kerge on kaotada usku, aga ega see teadmine kõikidele polegi, ainult neile kes mõistavad ja võtavad osa, sest nad ei kaota sellest midagi ja nad teavad seda. Muutused tulevad 30 päevaga, aga kokku 7 aastat suudame nii teha, saame kõik meistriteadvuse.

Seda koolis Teile ei õpetatud, et meis kõigis on geenius peidus. Meid tallatakse ära, eks teate isegi. Nüüd mina õpetan Teile, et unustage kõik mida Teile õpetati, jätke meelde kõik mida õppisite ja õpime veelkord, seekord õpime algallikast.

Ma hakkan septembri kuus mõtlema mõnsale kaetud lauale kusagil mõnusas aiahoovis, laual kohvikann auramas ja mõnus mahlane tordiviil kenal taldrikul ootamas, sügise hõngus värskendamas, sügisene päike soojendamas, Vivaldi hooajaline esteetika koos Richard Claydermani klaveribalaad ja õhtune saun spas. See aitab mul reaalsust muuta, aga meie kõigi individuaalne panus on oluline, sest me suudame muuta oma mõtetega reaalsust, proovime. Ma käin linna peal ka inimesi kallistamas kes seda vajavad, peale ei tüki, aga nad tulevad ise kohe kallistama.

Siis naeratan, soovitan teil ka inimestele naeratada sügavalt. See on nakkav ja müstiline, hea tunne, tehke seda palun. Nädala pärast terve Eesti naeratab. Proovime. Sitta kah, keegi ei orgunni kunagi välja selliseid asju, teeme ära, tehke MASSI EVENT lausa fb, et kõik hakkavad osa võtma iga päev headest mõtetest. 😀 On siis tõesti VAHELDUSEKS teha head ja mõelda hästi millestki korrakski. Ei see pole tobe, Sina oled tobe, et nii mõtlesid.

KÕIK ON HÄSTI. – EMOTSIOONID, TUNDED, MAAGIA SELLE LAUSE TAHA EHITAD OMA MÕTETEGA SINA. ❤️

Ilusat aega meile. Võib-olla tuletan meelde mõni päev. ☀️

Richardi ballaadi kõrvale teen kohvi: https://www.youtube.com/watch?v=gfsgXJQ0ebU

Vivaldi kõrvale söön kooki:
https://www.youtube.com/watch?v=l-dYNttdgl0

Kõik mida teed, tee armastusega. Naeratus.

Jaga esimestena seas oma seinale: