Rubriigid
Kohvilogi

Teadvus kolis üle

Jaga esimestena seas oma seinale:

TEADVUS KOLIS ÜLE. INIMESED TUNNEVAD.

Sul ei anna seda enam varjata, enam ei saa end lolliks teha ja selle taha peita oma tarkust. Sind nähakse läbi, vabandusi ei ole, Sa oled teadlikuks saanud ja anna endast parim väljendus, tean, et vanast ajast on jäänud hirm eksida, aga Sa pole enam vanas reaalsuses, Sa pole enam koolis, Sa oled Õpetaja.

Kes tunnevad muutusi ja soovivad vastuseid, siis vastused on Teie sees, teate isegi, lihtsalt usaldage sisetunnet mis juhendab Teid kuidas opereeruda nüüd kui teadvus on uues reaalsuses ja kohanege ka uute lainetega.

Süütunne on hävitamisel. Enesehaletsus on hävitamisel. Kontrollimine on hävitamisel. Kadedus on hävitamisel. Suu lahti tegemine teiste suunas on hävitamisel. Arvamused on hävitamisel.

Sünkroonsused ja teadmine on kõrgendatud tihedusega. Numbrid ilmuvad igalt poolt, jällegi teate millest ma räägin. Kõik toetavad Teid selles üleminekus.

Jäävad tunded. Jäävad usaldatavus. Jäävad ainsus. Jäävad rõõm. Jäävad mõistmine. Jäävad emotsioonid. – Kõik mis jäävad muundatakse päriseks.

See milleni püüdlesime, see tuleb meie kätte lõpuks päriselt. Inimesed alati püüdlesid headuse poole ja see headus vastas paremusega.

Kui Sa ei tunne neid häid tundeid ja tead ise väga hästi oma tundeid ja omad negatiivseid omadusi, siis vabane neist kiiremas korras, muidu jääd vanasse reaalsusesse kummitama.

Sest tea, et kui Sa ütled kellegi suunas midagi halba, peidad selle iroonia või mõnituse taha ja selle omakorda sõnadesse, siis see kajastub, see energia on nähtav ja Sa jääd lihtsalt lõpuks samuti omapead kui kõik teised kolivad ümber ja hakkavad andma, rõõmustama ja toetama, siis nad ei soovi enam Sinu vanas energias Sulle loovutada seda milles nad enam ei osale.

Telepaatiline kollektiivne õitsemine on käimas paralleelselt 3D vana reaalsuse kokkulappimisega kus on küll palju kaost, aga selles peitub ka selgus, töö on alanud kõigil iseendaga.

Sa võid tunda füüsiliselt (Olgem ausad, Sa juba tundsid ära selle ja Sa tead väga hästi millest ma räägin. Ainult Sina tead.) muutusi, valu või anomaaliaid, aga see on kõigest üleminekufaas, kõik on sama, Sina ei lähe kuskile, aga teadvus tõuseb, vibratsioon kerkib ja kõik magus mida maitsta on keelel, aga kas Sa tunned maitseid?

5G Võrgustik maal ja muud võrgustikud taevalaotuse suunas, need kõik on selleks, et pidurdada inimkonna teadvuse tõusu. See nimetus on tegelikult tulenenud ka 5D (Viienda dimensiooni) ülemineku anomaaliaga. See on “nende” jaoks teada, aga nad püüavad seda vibratsiooni ja sagedust taaskord kontrollida, sest muidu me näeme läbi mis meiega tehakse.

Lõpetage tapmised, jätke mets ja loodus rahu, ehitage nii, et loodus armastaks loodut, looge inspiratsiooni, andke kinnitusi ja toetust, ühendage kollektiivselt teadvus saamaks tsivilatsiooniks.

Sest need teised kes teavad seda juba iidsest ajast, kes hävitanud on kõike ilusat, need näevad, et muutused juhtusid ja teevad seda mida nad ikka kõige paremini juba teinud on. Mängivad selle kõik enda kasuks ja allutavad kõik elava enda alla süsteemi.

Strateegiad on olemas, plaanid on tehtud, viimased pingutused inimkonda kontrollida, ohjeldada ja allutada on käimas. Küll aga ka need kes seda ellu viivad autopiloodil olles või ära ostetuna / ähvardatuna, tunnevad tülgastust seda jätkata. Kõik tunnevad, et midagi head on tulemas, milleks jätkata halvaga varjutamist.

Unusta hirm. Luba julgus. Sul ei ole midagi karta, aga hirmu tunned Sa selletõttu, et oled teadmatuses. Kõik mida soovid teadmatuses teada juhendub sellel, et haarad igast välisest tõest ja kõige enim usaldad Sa teadmatuses meediat kes aga hirmutab Sind ja nõrgestab Su teadvust, et alandada seda hirmule, et jääksid ülemineku ajal madalatesse sagedustesse, et Su keha nõrgeneks ja jääks kinni nende madalasse vibratsiooni mida hoiab siis vaktsiin ja 5G kiirgus, aga mida mitte keegi aru ei proovi saada. Ole lihtsalt ise üle sellest, ka seletamine seinale nõrgestab immuunsust.

3D | Füüsiline maailm, teaduslik maailm – kõik kogevad seda.

5D | Kõrgem vibratsioon : Uued mõistmised ja hingamine läbi inspiratsiooni ning küllusliku loometöö.

Kes praegu tunnetab, kasvõi kodus salaja kui ta ei julge teistega jagada mida tunneb, siis mõistab, et midagi tõesti on suurt käimas, see realisatsioon on külm vesi näkku, autopiloodilt välja, teadvusele kerkimine, õitsev mõistmine ja kõige alus, võti avamaks ust uude. Nii et tõesti, tehke omale külm dušš ja karastage end, sest neile kes madalal sagedusel viibivad, saab olema külm.

SELGITUSEKS:

Minu kanalduseks on inimene kes sünkroniseeris minuga vahetult enne kui otsustas lahkuda sellest füüsilisest maailmast, alguses ma ei saanud aru, aga siis tuli ka tugev teadmine ja hakkas kõikjalt ilmutama mulle. Jagan mida tunnen, et vaja jagada.

Alanil on kanaldus lahti ja see mida kirjutan on mida usaldan. Sina tunneta, seejärel vaata kuidas aitab See Sinu päeva paremaks luua, sest selles peitub tõde mida usun mina. See olgu tõeseemneks. Ma ei ole kohustatud tõestama oma sõna.

Puhka rahus Risto Pietilä. Sain Sinult instrumendid ja töövahendid, jätkan meistrirada. Annan informatsiooni mida saan numbrites, sümbolites, geomeetrias ja mõtteimpulssides.

Võimalik, et nüüd tulevad tulnukad taas minuni, et olen vastuvõtlikum taaskord sügavalt oma hingeolemuselt, valmis vastu võtma ka väliselt informatsiooni mida paljud maha teevad, kardavad ja tümitavad, aga mis minu jaoks on intrigeerivalt põnev ja nagunii olemas kas tahta või mitte, miks mitte sellest õppida.

See võib olla manipulatsioon, ütleks mõni, aga ega mina ka kanaldust ei uskunud. Skeptiline tasub olla, aga kui mõni ütleb minu kohta deemon või tulnukas, saatan või midagi muud, siis see lihtsalt võtab naeratuse näole, sest see on tobedus. No mida Sa jaurad nendest asjadest mis pole üldse olulised. Uuga-buuga.

Küsi parem mida ma sellest saan? Tähelepanu on kõik kohad täis, raha ma selle eest ei saa, inimeste küsimustele ma vaevalt, et vastatagi jõuan postkastis.

Või veel parem, vahelduseks usalda ennast tundma mida Sa tunned. Kui Sa tunned kadedust, siis ära parem ütle midagi, ma ei kanna endas Sinu negatiivsust. Kui soovid jagada positiivsust ja inspiratsiooni, et ka minust võiks saada veel parem teejuht, siis leia selleks sõnad ja ma saan sõnumi kätte. Tänan.

Mõni päev kirjutan, teine päev olen keegi teine. Üks päev Alan, teine päev keegi teine ja neid on mitu. Mõni ütleb inetusi, mõni kiidab, küll aga ei kumbagi enam vaja, sest puudust ei ole.

Ma tunnen, et olengi ajarändur, aga ma veel ei tea seda, aga tean, et kindlasti on see nii, seega see saab olema, sest ma usun seda ja see ongi ajas rändamine kui hakata mõtlema.

Siiski on tunda naturaalselt, et iga rõõmustav südameke või kinnitus, andmaks mulle ka vaimset tuge ja energiat jätkata läbi selle inspiratsiooni olla märgatud, siis see on hoopiski see mis lubab sellel kõigel Teieni tulla. Tänan Teid.

<Kõigel on põhjus. Selgumisel. / Alan Durier & S.L / 2020

Jaga esimestena seas oma seinale: