Rubriigid
Kohvilogi

Valem paremuse poole – väärika inimese kodakonsus

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mulle ei meeldi, et meil on ainult tavaline haridus, et selle järgi tuleb keegi kuklasse hingama Sulle, teisele kes Sa seda teha lased, sest süsteem Sind oma palgal ju hoiab elus.

Väärikuseeksamid võiksid olla, et saaks väärika inimese passi väljastada ja need liikmed saavad tasuta riigilt spa, massaazi, hambaravi ja mida kõike veel, et tunda ennast väärikana.

Sa võid olla haritud või harimata, aga kui Sa oled väärikas inimene, saad Sa palju kergemini tööd ja kui tahad tööl käia, saad olla ka tervem, sest riik juba ka ilma töötamiseta pakub Sulle standardeid, et ennast tervena hoida. Rahast ei käi juttugi, aga see valem loob hulgaliselt töökohti juurde. Massöörid.

Riik saab olla kõvasti parem kui tema rahvas on õnnelik. Seda saab täiesti teostada ja ma ei näe mitte mingit probleemi selles kui viibida lahendustes. Väärikuseksam on nii tugev, et iga õige liige saab olema väärikas inimene kellel on käitumine korras. Sellise passiga inimene saabki olema väärikas ja ta ei tahagi enam olla keegi teine kes ülbitseb kusagil, kraakleb ja laaberdab.

Selliste inimeste tõttu ei olegi võimalik luua korda, aga anna neilegi põhjust muutuda. Vot see on minu ettepanek ja visioon maailma paremaks muuta, see on alles algus ja kõik töö on progressiivne. Nüüd tuleb seda ajama hakata, kui inimesed on nõus ja neile see mõte meeldib, siis mis oleks järgmiseks… ootame kuni mõni tuleb rahva ärkamist pidurdama ja hakkame temalt õppima. Vaata süsteemi igat hammasratast, sest süsteem on lahti võetud ja kõik on näha.

Väärika inimeste pass ja eksam annaks meile võimaluse näidata oma väärikust, luua see ühiskondliku süsteemi kõigile nähtavaks, sest selles me ju viibime ja seda me ju kodeerime.

Teeme nii, et igaüks saab eksamit teha kes eetikakoolis käinud. Kui ikka tuleb keegi ja on üleolev, karjub ja teab oma õiguseid, siis selliseid inimesi ei julgegi tema sõpradega pimesi kuskile lubada. Väärikas inimene saab riigi poolt selliseid hüvesid, et tunda ennast inimesena, seega kes tahaks seda võimalust rikkuda.

Looge eetikakool kus inimesed saavad tulla õppima käitumist. Jätkake väärikuseksamiga, sest see kes selle läbi teeb, see tõesti on väärikas inimene, sest seda juba ei saa õppida, seda saab läbida ainult väärikas inimene. Kui eksam on sooritatud, saab väärikas inimene vastava passi ja edaspidi riik eluaegselt hoiab teda reguleeritud seadustele siis privileegidega.

Privileeg on kõigest inimlikkuse standardid. Väärikas inimene saab broneerida tasuta RMK majasid, mereäärde loodavaid saunasid, massaazi nende massööride juurde kes kõik tervisekassaga (tuleb luua) lepingud saavad, ehk siis käed tööle ja teised saavad terveks. Ennast tervena hoida on nüüd ka võimalik edaspidi.

Selliselt loome ühiskonda väärikust, õnneliku rahvast ja vähemalt suurema osa headest ja väärikatest inimestest filtreerime välja, nad on selle ära teeninud. Võtke mind palun kuulda.

See on väärikuse valem meie ühiskonda intrigeerida, et luua parem kodakonsus, tervem eestlane, õnnelikum inimene.

Nähes neid võimalusi, tahab igaüks olla parem inimene. Vähem vägivalda, rohkem lõõgastust. Teeme sellise mängu ka, et iga eestlane hakkab teist eestlast viisakalt inspireerima.

Visoon on toimiv ja reguleeritav, tehtav ja võmalik. Palun jagage edasi ja huvi kasvades liigub see kõik juba universaalsete reeglite alusel edasi õigesse allikasse ja saagu see juhtuma!

Kes Sa iganes seda lugesid ja tunned, et saad olla osake sellest, et see sünniks, siis võta siit endale see mõte ja mine ja tee see ära, sest mina olen kõigest temaatika algataja.

See on väga hea lahendus ja nüüd tuleb sellega edasi minna! Kirjuta mullegi kui tunned, et Sul on mulle konkreetne pakkumine, et kuidas saan mina osa võtta, et see juhtuma saaks!

Rikkad inimesed saaksid käed külge panna ja midagi isetut teha, aga see peaks olema väga läbipaistev siis ka, ei ole nii, et selle eest jälle midagi väga palju KASU peab saama, aga paraku nii nad mõtlevad ja siis neist sittagi kasu ei ole.

Võibolla mõni poliitik kes tõsiselt veel seisab rahva heaolu eest?

President? On siin üldse keegi?

Saab keegi üldse midagi teha? Siin on veel üleliigne toit mis ära visatakse väga temaatikakohane ja veel palju-palju mõtteid, et kiiremas korras paremat süsteemi luua.

Ei saa ju minna võtma midagi, ootan kutset mõne lahke hinge poolt, aga eks seal maailmas kus meie abi vajame, seal neid suurt ei olegi alles, sest võim ja ahnus on teinud oma töö. Andke mulle positsioon, et ma saan kas luua ise põhiprintsiipe selles eetikakoolis või aitan koostada väärikuseeksamit, ma olen kõike nõus tegema, aga kas vana süsteem soovib võimaluse ise paremaks saada või kuidas…

Meil on vaja eetikakooli, väärikuseksamit, väärika inimese kodakonsuspassi ja et see economy tööle hakkaks, siis luua tervisekassa ja teha lepingud massööride, spa asutuste ja kõiksugu temaatikaga vastavusse minevaga, seejärel kui käed tööle pannakse, sest mitte “kas”, nõudlus juba on, inimesed on haiged ja vajavad puhkust haigustest, nüüd tahavad nad olla terved ja tervisekassa hoiab neid tervena, andes töökohti juurde. Teisalt näete isegi suuremas pildis kuidas asi paremaks läheb.

Jaga esimestena seas oma seinale: