Rubriigid
Kohvilogi

Müstika ei lõppe seal kus see algab

Jaga esimestena seas oma seinale:

Me ei pea tõestama ennast. Me ei pea selgitama ennast. Meil on valikuvabadus. Meil ei ole hirme. Meil ei ole halba kavatsust. Me ei sekku teiste ellu ilma küsimata. Kui meilt küsitakse abi, me aitame selliselt, et inimene jõuaks ise vastusteni.

Kõik vastused on igas inimeses olemas. Iga inimene tunneb ja teab kes ta päriselt on, aga iga inimene on allutatud ja kontrollitud, seega inimene kaotab oma pärisolemuse pika varjamiskäitumise tõttu.

Kui keegi küsib abi, ja seda on näha, et inimene soovib ennast aidata, siis tegelikult soovib inimene julgusenergiat, tunnustust ja kinnitust, et ta on võimeline ise vabanema, sest iga inimene on iseenda suurim vang. Kuid me oleme selleks siin, et öelda, et see on okei kui sa soovid tulla välja valedest mis teiste jaoks on õige. See on normaalne kui Sinule ei meeldi see mis meeldib kellelegi teisele. Me väsime ka iseendast ja siis algab ainult meie suurim ärkamine.

Ma olen siin. Ma olen tagasi. Minuga on alati müstika ja paranormaalsus kõik käsikäes. Ma ei julgegi tegelt inimestega kohtuda, pärast kõigil pahandus majas… et ei taha tööle minna. 😂 Igatahes… Me oleme jõudnud lähtepunkti kustmaalt tekib probleem ja kus viibib lahendus. Probleemiks on vaja laskuda probleemi sisse. Lahenduseks ei ole vaja isegi mitte pingutada.

Kõik on lihtne siis kui Sul on lihtne. Ükski tulemus ei ole määratud tulema läbi raskuste, kuigi ka seda juhtub, sest meil lihtsalt pole olnud suuremalt jaolt variante ega? Nüüd on nii, et kuna meie kõikide füüsiline keha on nõrk, siis meile näidatakse sellega midagi väga suurt. Kui üldse ajalugu midagi näitab, siis seda, et seda korratakse.

Tehke 11 käiku ja avastate, et mõistate, et käike polnud vajagi.

Oravarattad on suuremad kui me arvata võisime. Ütle EI energeetilisele holokaustile ja tunnista ennast õigeks, vääriliseks ja vabaks olendiks ilma nime ja tiitlita, rollide ja maskideta. Vahet pole, et kuu on tehislik. Kas Sa saad minna ja ära lükata selle? Saad? Mine siis ja tee seda kui Sind häirib, aga teistele, kuniks see seal on ja midagi teha ei oska, siis võtame parimat sellest mis hetkel on ja proovime nüüd vaadata enda sisse kui, et mis meid ümbritseb.

Mida Sa päriselt teha soovid maailma heaks?

Mida soovid enda heaks?

Sa võid alati teha ka teiste heaks, aga iga inimene peaks alati esmalt seisma enda eest. Alati andma, kui et küsima mudelil.

Muidugi küsimine ainult siis kui väga ummikusse jookseme, siis kui sellest ei saa uut viisi toituma jääda, sõltuvusse ja kergusesse, sest muidu see on parasiitlus ja kinnitamine. Alati anda, mitte küsida, aga ka vastu võtta kui keegi annab. Oleme tänutundes, rahulikus viibimises, tarkustes, ja ärge tõesti muretsege kui keegi teid lolliks peab. Me ei vaata enam selliselt, et see kellel on raha, see on ilmselt targem. See oli suurim viga mida tegin mina ja paljud teised inimesed.

See pole enam moes, vanad kontrollivad süsteemid on kõik loodist väljas, aga tasakaal on meie sees. Kui lihtne, kui hea.

Üks päev Sa ärkad, Sinu alateadvus ei ole loomult enam täis hirme ja pabinat, alakõhuvalusid. Kõik on lihtsalt hea, sest meil on valik teha mida soovime, ilma, et me üldse sekkuks teiste eludesse. 💙 Kuniks olen mina, on ka terve minu maailm väga müstiline ja kaunis paik.

Ja kui Sa oled vaadanud enda sisse, siis märkad ühel päeval, et kuidas kõik Sinu ümber on tagasi see mida oled soovinud.

Selleks, et olla valmis kõigeks peate olema valmis loobuma kõigest. Igasugune normaalne kui kaob jalge alt, siis saate hakkama kui olete mõistnud, et pole ühtegi normaalset ega ebanormaalset, on vaid kohanemine kus viibime. ☄️

Valguseseemet annab istutada ka pimeduses, aga kasvamiseks on vaja valgust. Kuidas pimedas leida valgust? Iga seeme ongi puhas valgus ja reguleerige valgust enda seest väljaspoole ja te kasvate.

Ma olen vaimne botaanik, oma ala professionaal, kõige targem, kõige egoistlikum. Nii et parem uskuge, et vägi ja vastused, kõik mida otsite, te hoiate seda juba käes.

/ Õpituba: Sinine Lootus / Alan

Jaga esimestena seas oma seinale: